Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як побудувати сарай своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як побудувати сарай своїми руками

Найчастіше сараї бувають не дуже більших розмірів. Наприклад, сарай своїми руками можна побудувати розміром 2 м х 2,5 м. Також можна вибрати будь-яку підходящу форму конструкції: благо сараї в сучасному виконанні дозволяють це зробити. Після цього, що бажає довідатися, як побудувати сарай своїми руками варто врахувати, що необхідно дотримуватися наступної схеми робіт. Спочатку створюється підстава дерев'яної будови, а потім іде укладання підлоги й зведення стін. Після цього вже підходить черга для будівництва даху й покрівлі. І на заключному етапі встановлюються двері і якщо є в проекті - вікна.

Практика показала, що найчастіше люди задають питання про те, як побудувати сарай своїми руками, на початковому етапі роботи - пристрої підстави. Тому ми трохи докладніше зупинимося на ньому. Отже, будівництво сараю своїми руками починається з підготовки ґрунту. Для цього відведену землю необхідно втрамбувати доти, поки не вийде досить міцна горизонтальна поверхня. Також сарай своїми руками буде не міцний, якщо ви не насиплете шар грубозернистого, але не будівельного піску: звичайно товщина в 2,5 см уважається оптимальною. Зверніть увагу, що розрівняти й утрамбувати пісок буде зручніше за допомогою дошки-трамбування.

На другому етапі навчання того, як побудувати сарай своїми руками, потрібно зрозуміти, як відбувається розмітка площадки під підставу. Робиться це за допомогою кілочків і шнура. Як правило, таку площадку роблять ледве менше, ніж буде підлога майбутнього сараю. У випадку ж, коли будівлю планується оточити газоном, то можна створити отсмостку, тобто невеликий виступ плити підстави за межі стін.

На третьому етапі будівництво сараю своїми руками буде полягати в укладанні плит. Для цього ряд плит укладається уздовж натягнутого шнура, а між ними, після перевірки їхньої рівності, устромляється по парі дерев'яних розпірок товщиною приблизно в 0,5 см. При виконанні даної роботи крайній ряд плит потрібно закріпити за допомогою будівельного розчину. Після завершення процесу створення підстави розпірки можна буде видалити й заповнити щілини між плитами будь-якою будівельною сумішшю.

Таким чином, підстава дерев'яного сараю буде побудовано. Тепер же самий час приступитися до створення підлоги. Робити його нескладно, але теж відповідально: для даної частини роботи виберіть міцні й надійні дошки, які до того ж не забудьте обробити антисептиком. Після укладання підлоги потрібно побудувати каркас сараю. При цьому варто врахувати, що вертикальні стійки повинні бути надійно скріплені як верхньої, так і нижньою обв'язкою.

Потім будівництво сараю своїми руками повинне продовжитися установкою дверей. Зверніть увагу, що двері будівлі повинні бути досить широкими, особливо якщо на своїй ділянці ви користуєтеся садовою технікою. Необхідно, щоб двері сараю мала як мінімум два підкоси й три шпонки. Також знадобиться встановити надійний замок сключом.

Крім того, перш ніж дізнаватися, як побудувати сарай своїми руками, необхідно визначитися для яких цілей дана конструкція буде призначатися. Від цього зокрема буде залежати кількість вікон, які вам будуть необхідні в сараї: для вирощування розсади, наприклад, потрібно зробити їхню достатню кількість. Якщо вам дозволяють засобу, то по можливості зробіть надійний дах у сараю. Наприклад, дуже добре в цьому плані себе зарекомендувало суцільне решетування зі шпунтованих дощок

Отриманий сарай можна також утеплити й зробити будові обшивання. Однак навіть якщо ви цього не зробите, сарай, що ви побудували своїми руками, буде приносити користь всьому вашого заміському господарству

Будет Вам Полезно
Дах будинку являє собою складну систему: у схему покрівлі входить, крім самого покрів
У цій статті ми спробуємо розібратися, на що необхідно звертати увагу при покупці ене
Одним із самих популярних на сьогоднішній день матеріалів, з яких будують будинку, є г
Любой человек в своей бытовой или профессионально деятельности хотя бы раз сталкивалс