Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як побудувати будинок з пінобетону

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як побудувати будинок з пінобетону

У воєнний час такий універсальний матеріал, як бетон, як правило, використовували для спорудження дзотів і бункерів. Але з тих пор багато чого змінилося, з'явилися нові технології, змінилися смаки людей. Зараз саме слово "бетон" у багатьох асоціюється не з величезними сірими брилами, а з побудованими із застосуванням новітніх технологій сучасними котеджами й будинками

У цій статті мова йтиме про такі надійні й гарні будинки. Але для початку - небагато загальної інформації

Бетон не буває гарним і поганим

Існує бетон декількох видів: важкий, полегшений, легкий, особливо легкий, ніздрюватий. Основними його тридцятилітніми є цемент, пісок, вода. Відрізняється "бетон" друг від друга по вазі й наповнювачами. А залежно від якостей, які вони знаходять у ході виробництва, - по призначенню. Приміром, важкий бетон використовують при будівництві фундаментів і зводів у монолітному домобудівництві, особливо легк і легкий застосовують для внутрішніх перегородок і стін. У будівельних нормах чітко прописані умови використання того або іншого бетону. Проектувальники використовують їх при розрахунку навантаження для будинку, яким би воно не було - більш або маленьким, вирішують проблеми конструкції. Будівельники повинні всього лише чітко дотримуватися документації. Однак, у виробничому арсеналі компаній і фірм, які спеціалізуються на заміському будівництві, є так званий пінобетон, використовуваний у всіх вузлах і частинах будинку - від покрівлі до фундаменту.

Без піни нікуди

Пінобетон одержують у результаті змішування цементу, різних наповнювачів, води, пенообразователя. Цей матеріал виготовляється як у стаціонарному виробничому цеху, так і безпосередньо на будівельному майданчику, де за допомогою сучасного пересувного встаткування й технологій можна зробити пінобетон із заданою щільністю. Його застосовують у вигляді блоків різних розмірів або в рідкому стані. Пінобетон з високою щільністю використовують при будівництві фундаменту або міжповерхових перекриттів. Менш щільний пінобетон використовують для виготовлення панелей перегородок і збірних блоків у будинках, для теплоізоляції дахів і підлог, а також - для звукоізоляції й заповнення порожнеч. Але все-таки, що вибрати для будівництва - пінобетонні блоки або звести каркасно-щитовий будинок з використанням пінобетону у твердому виді. Вирішувати Вам!

У яких випадках застосовувати рідкий, а в яких - твердий пінобетон?

Отже, ухвален рішення класти блоки. У такому випадку Ви швидко й легко зведете стіни. Залізобетонні плити підуть на перекриття, це вигідно з економічної точки зору. Ще один плюс - геометрично рівна поверхня, що дозволяє проводити будь-які роботи.

Якщо ви вирішили будувати каркасно-щитовий будинок по нових технологіях, вам не прийде терпіти незручності. Спочатку виготовляють каркас будинку з дерева або сталевих конструкцій. Далі стенові панелі каркаса зовні облицьовують цеглою, АЦЛ, ЦСП, АЦЛ, після чого роблять поетапне внутрішнє облицювання. Між внутрішнім і зовнішнім облицюванням заливають пінобетон, що легше блоки в 2 рази. Міцні властивості металлокаркаса й об'ємної конструкції дозволяють будувати навіть у сейсмоопасних районах 3-4 поверхові будинки при меншій товщині стін і зменшенні витрати будівельних матеріалів

У цьому випадку виникає питання: у чому ми виграємо, застосовуючи пінобетон? Відповідей - дуже багато.

Достоїнства

Надійність. Пінобетон - дуже довговічний матеріал, що не підданий впливу часу. Його основна властивість - замкнута пористість, що дозволяє убирати вологу на 10 %.Теплозахист. Як ми вже згадували, пінобетон на 40-80 % складається з повітряних пухирців, із цієї причини завдяки великому термоопору будинку з нього можна акумулювати тепло, що дозволяє при експлуатації знизити витрати на опаленняМікроклімат. Цей матеріал запобігає взимку втрати тепла, він не боїться вогкості, добре захищає від жари в літню пору. Пінобетон регулює вологість повітря, усмоктуючи й віддаючи вологу, цим він сприяє створенню гарного мікрокліматуШвидкість кладки. Маленька щільність, а виходить, легкість пінобетонних блоків, які по розмірі більше чим цегла, дозволяє знизити час для кладки. У пінобетоні, що легко піддається обробці й обробці можна без праці й витрат вирізати канали під труби, електропроводку, розетки. При каркасно-щитовому будівництві будинок збирається легко - як дитячий конструкторЗвукоізоляція. Матеріал має високу здатність звукопоглинання. У приміщеннях з пінобетону забезпечуються всі діючі норми по звукоізоляціїЕкологичность. Пінобетон у процес експлуатації не виділяє токсичні речовини, а по екологічних властивостях уступає тільки деревуПростота обробки. Пінобетон завдяки гарній обробці може втілити в життя сміливі дизайнерські рішення, приміром, зробити стіну вигнутої, створити арки, еркери, кути, ніші, які надають будинку архітектурну неповторність і індивідуальністьЕкономічність. Вартість виробництва й заливання пінобетону на будівельному майданчику не вище 700-800 руб. за куб. м. Один кубічний метр блоків з пінобетону коштує 1700-2300 руб., це набагато менше, приміром, вартості цегли - 4500-5000.Вогнестійкість. Пінобетон відповідає 1 ст. вогнестійкості, це підтверджується відповідними випробуваннями. Матеріал не дає тріщин і не руйнується при впливі теплаДешева доставка. Гарне співвідношення обсягу й ваги дозволяє використовувати для доставки пінобетону будь-який транспорт. Мобільна установка для рідкого пінобетону поміститься у звичайну "Газель".Легкість обробки. Матеріал сполучається з іншими матеріалами. Пінобетонні стіни можна обкласти цеглою, обшити вагонкой, наклеїти плитку, штучний або природний камінь. Гигроскопичность матеріалу дозволяє його добре оштукатурити.

Знаючи всі плюси цього матеріалу, ви зможете зробити правильний вибір

Будет Вам Полезно
Існує три типи кондиціонерів - віконні кондиціонери, центральні кондиціонери й сплит-
Використання газу в нашій країні поки вигідніше, ніж використання електрики в більших
Забори можна бачити всюди. Вони є нашою характерною рисою, ми любимо, відокремитися й н
Підлога - це один з основних елементів приміщення, саме підлога визначає ступінь комфо