Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Переваги квартири студії

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Переваги квартири студії

Останнім часом у моду ввійшли квартири без внутрішніх перегородок, що представляють собою одне велике приміщення. Такий вид житла одержав назву квартира студія. На заході такі квартири відрізняються порівняно низькою вартістю й тому користуються великою популярністю в молоді. У нашій державі відношення д подібним архітектурних изискам іншого. Квартири студії в нас, як правило, ставляться до категорії елітного житла, і доступні людям з більшими фінансовими можливостями. Проект квартири студії виконується в престижному ательє із залученням відомих дизайнерів високого класу. Такі квартири відбуваються по вищому розряді. У них звичайно в якості напольного покриття, як правило, використовується паркет з коштовних сортів деревини, неодмінні дорогі натяжні стелі, а стіни відбуваються натуральними матеріалами.

Основні характеристики квартири студії

Характерною рисою таких квартир є високі стелі. Якщо ж студія створюється шляхом перепланування стандартної квартири, що не володіє необхідною висотою, то дизайн квартири студії виконується таким чином, що б за допомогою візуальних ефектів досягти необхідного результату. Звичайно це досягається обробкою стін у світлих тонах. Для таких квартир часто застосовується обробка стін у різній колірній гамі, що сприяє зонированию приміщення. Візуальний ефект висоти створить натяжна стеля з малюнком неба, а так само індивідуальне висвітлення окремих зон. Дуже ретельно потрібно планувати інтер'єр квартири студії, що б не перетворити приміщення в подобу меблевого складу або навпаки не викликати в присутні відчуття порожнечі. Не рекомендується розставляти меблі уздовж стін, краще сконцентрувати її на невеликих ділянках, організувавши зону відпочинку, робочий кабінет, їдальню або вітальню. Можна використовувати легкі перегородки, що трансформуються, у японському стилі. Це дозволить швидко перетворити їдальню у вітальню, а кабінет у спальню.

Будь-яка квартира студія планування, який виконана вдало, являє собою приміщення із чітко позначеними функціональними зонами. Це досягається різними методами. Гарний результат можуть дати стелі різної висоти, зі сходами криволінійної форми, подіуми на полу, що акцентують зони спальні або їдальні. Часто використовують шафи-купе, які можуть відігравати роль перегородок або книжкові полки на всю висоту приміщення, на яких корисно виділити місце для гарної квіткової вази.

Для створення студії зовсім не обов'язково мати приміщення великої площі. Дуже привабливо може виглядати навіть маленька квартира студія. Головне, що б жителі такої квартири і їхніх гостей почували себе в ній затишно й комфортно. Дуже часто хазяїнами подібних квартир стають люди мистецтва: художники, музиканти або скульптори. У такому випадку квартира може служити музичним або художнім салоном, де зовсім не потрібні більші розміри приміщення

Квартира студія з однокімнатної хрущевки

Стандартна однокімнатна хрущевка це практично готова однокімнатна квартира студія. Для збільшення площі можна демонтувати перегородку між кімнатою й кухнею. У цьому випадку можна без праці виділити зону готування їжі, улаштувавши над нею більше низька стеля або навпаки піднявши її на подіум. Зібравши бетонну перегородку, можна створити границю зони за допомогою макраме або напівкруглого прорізу з гипсокартона.

Яка б не була у квартирі дорога й високоякісна обробка ремонт однаково рано або пізно прийде робити. У цьому змісті ремонт квартири студії виконується більш просто й найчастіше більш ощадливо. Це обумовлено відсутністю межкомнатних дверей, які треба красити або повністю міняти, перегородок, які необхідно обробляти відповідно до загального стилю. Крім того, набагато простіше зрушивши всі меблі під одну стінку, виконувати ремонт у всій частині, що залишилася квартири

Будет Вам Полезно
Тому що сучасні будівельні технології на сьогоднішній день постійно перебувають в ета
Одним з найважливіших елементів конструкції будь-якого будинку є перекриття. Вони роз
Для того, щоб людина почувала себе комфортно й затишно у власному будинку, повинні дот
Компанія виготовляє недорогі кухні економ класу на замовлення. Для кухонь на замовлен