Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2550

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6052

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як зробити будиночок для кішки своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як зробити будиночок для кішки своїми руками

Конструкція й матеріали


У цілому будь-який будиночок для кішки, що виготовлений своїми руками, повинен мати в конструкції наступні елементи: у ньому повинна бути норка-коробки, у якій би кицьці було зручно спати, стовпчик і нагорі - поличка. При цьому стовпчик потрібний для того, щоб ваша домашня красуня могла по ньому лазити й вільно точити свої коготки. Поличка ж повинна виконувати роль місця, з якого кішка могла б вільно обдивлятися її «особисту» територію: це замінить кицьці вподобані їй місця на верхній частині шафок. При цьому матеріали, які підуть на будівництво даного будиночка, досить доступні й, взагалі, при створенні будиночка для кішки можна застосувати залишки різних матеріалів, що забезпечить непогану економію засобів. Особливе встаткування для виконання даного «об'єкта» теж не потрібно: цілком можна обійтися інструментами для роботи з деревиною, пластиком і металом, які є практично в кожного домашнього майстра.

І, тому що заощаджувати при виконанні процесу, як побудувати будиночок для кішки, не коштує, то можна сміло «замахуватися» на конструкцію, що має наступні габарити: більше метра у висоту й більше метра завширшки. Для створення будиночка для кішки зазначених розмірів буде потрібно:

  1 каналізаційна труба з полиетилена, що має діаметр 11 см і довжину 1 м;
  аркуші фанери з товщиною в 8-10 мм;
  8 куточків (їх можна купити у відділах меблевої фурнітури);
  мотузка з натуральних волокон товщиною в 0,6-1 см;
  клей ПВА або будь-який інший, що не має сильного заходу;
  матеріал для оббивки;
  кріпильний куточок

Окремо хотілося б сказати про те, чим можна обклеїти будиночок для кішки: це може бути поролон або будь-який інший матеріал. Однак, досвід показав, що самим практичним матеріалом у цьому випадку буде килимове покриття. Але для того, щоб воно не принесло кішці шкоди, варто додатково познайомитися з інформацією про те, як вибрати килимове покриття, довідатися про твердість матеріалу і його структурнихих тридцятилітніх.

Також хочеться помітити, що небагато перебуває бажаючих сьогодні прикрутити кошкин будинок прямо до підлоги: шкода псувати паркет або масив. Тому відразу ж радимо вам зробити будиночок для кішки своїми руками з повноцінною підлогою, тобто необхідно використовувати фанерні аркуші не тільки для створення стін і даху будиночка, але й для підлоги. При цьому добре буде, якщо ви відразу ж під куточки підстави приклеїте шматочки міцного матеріалу, що дозволить, не дряпаючи підлогу у вашім будинку, спокійно пересувати отриману конструкцію

Порядок роботи


Порядок роботи того, як зробити будиночок для кішки своїми руками, буде наступним:
Виготовляємо фанерні деталі будиночка. Верхня полиця робиться по розмірі кішки: більша або маленька. Наприклад, більшості кішок буде досить розміру 50х60 см. На цю полицю потім клеїмо поролон, що згодом потрібно обтягти або обклеїти тканиною.
Розмір будиночка-коробки теж може бути довільним: наприклад, часто вибирають короб 60х40х40 см. Збираємо коробці з фанерних аркушів і закріплюємо їхніми шурупами або саморезами. Причому починати кріплення потрібно робити з передньої стінки, у якій ще до цього повинне бути випиляне отвір діаметром близько 15 см.
Потрібно обклеїти будиночок зсередини й зовні спеціально приготовленим матеріалом. При цьому покриття для дна коробки краще не приклеювати, а просто послати. Також зверніть увагу, що кріпильні куточки потрібно за допомогою тканини зробити максимально непомітними. Урахуйте, що потрібно застосовувати саме клей, а не гвоздики або будівельний степлер: у противному випадку кішка може ушкодити собі коготки.
Береться пластикова труба. До одному її кінцю прикріплюються куточки (4 штуки). Вони потрібні для того, щоб з'єднати трубу з фанерою-підставою. До іншого кінця труби теж потрібно прикріпити куточки: на них буде триматися верхня полиця для кішки. Крім того, закриту коробку також потрібно буде зробити стійкої й прикріпити її куточками до пластикової труби. Для цього потрібно використовувати 2 куточки, які кріпляться по висоті будиночка, на відстані 30-40 см друг над іншому.
Після завершення кріпильних робіт потрібно обмотати трубу мотузкою. Робиться це так: спочатку роблять трохи перших витків, добре фіксують їхнім клеєм або двосторонньою липкою стрічкою й дають просохнути. Потім роблять знову кілька витків з колишньою фіксацією. І так виток до витка створюють справжній столбик-когтеточку.
Збираємо загальну конструкцію котячого будиночка: для цього прикріплюємо коробці й полку до стовпчика, а сам стовпчик установлюємо й добре фіксуємо на фанерній плиті. І останнє - поставте будиночок для кішки, створений своїми руками, на те місце, де ваша красуня любить спати або грати, і чекайте, коли в ньому можна буде святкувати новосілля

Будет Вам Полезно
Ванна кімната завжди залишається важливою невід'ємною частиною будь-якого житлового б
Офісні двері - пластик або дерево | ставимо вікна й двері Офісні двері – неодмінний
Переїзд | як відправити вантаж Одна аудиторська компанія вирішила здійснити офісний п
Буквально 10 років тому, якби ви запитали будівельника, що таке Сухі будівельні суміші,