Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Види шпаклівки й області її застосування

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Види шпаклівки й області її застосування

Шпаклівка дуже часто використовується для виконання опоряджувальних робіт: вона необхідна для того, щоб стіни в будинку були рівними й гладкими. Звичайно шар шпаклівки наноситься на стіни перед їхнім фарбуванням або поклейкой шпалерами. Не обходиться без цього матеріалу й кінцева обробка стелі: для фінішного покриття теж потрібне попереднє вирівнювання поверхні.

Тому, якщо Вам потрібно зробити стелю рівним, згладити невеликі нерівності стін, закрити незначні тріщини, і тим самим підготувати поверхня стіни або стелі під фінальну обробку, то самий час розібратися, як вибрати шпаклівку і які види даного «речовини» бувають. Адже не секрет, що від правильного вибору матеріалу й технології використання шпаклівки буде залежати підсумкова якість роботи, а також її вартість.

Хоча всі опоряджувальні роботи виконуються сирою шпаклівкою, але в сучасному продажі можна зустріти наступні види шпаклівки - суха й готова. При цьому в даний оздоблювальний матеріал часто додають найрізноманітніші компоненти. Так великою популярністю користуються гіпс, цемент, карбонатний наповнювач і полімери.

Основною їхньою відмінністю служить рівень білизни й досягнення рівності оброблюваної поверхні. Обов'язково при виконанні роботи варто врахувати, що, якщо Вам потрібно підготувати поверхню під фарбування або поклейку оздоблювальними матеріалами, що мають світлий колір або прозору фактуру, те тоді необхідно вибрати шпаклівку максимально чистового кольору.

Для забезпечення рівної поверхні краще зупинитися на гіпсових і полімерних видах, тому що саме вони мають необхідний рівень здрібнювання. Якщо Ваша робота, ставиться до такої області застосування шпаклівки, як підготовка до поклейке шпалерами, то можна сміло використовувати більше дешеву шпаклівку, виготовлену на цементній основі.

При виконанні робіт у сухих приміщеннях майстра намагаються більше використовувати готові шпаклівки. І це пояснюється не тільки тим, що така робота здійснюється швидше, але й тим, що готові склади дозволяють виконувати обробку більш якісно, адже над створенням їхньої консистенції вже потрудилися професіонали. Крім того, часто буває, що використання сухих сумішей обходиться дорожче за рахунок застосування недешевих добавок.

Також окремо хочеться зупинитися на шпаклівці, що створена на основі ПВА: вона дуже добре підходить для виконання заключного вирівнювання поверхні. Якщо ж Ви вирішуєте питання, як вибрати шпаклівку для виправлення дефектів поверхні, пов'язаний із тріщинами, то тоді краще віддати перевагу готовим шпаклівкам, які мають масляно-клейову основу.

У цілому ж використання конкретних видів буде визначатися областями застосування шпаклівки, ціновими факторами, а також можливостями одержання затребуваного результату

Будет Вам Полезно
Купання в басейні не тільки дозволяє зміцнити здоров'я, але й одержати не із чим непор
Для кожної людини придбання предметів обстановки, це досить відповідальний захід, це
Утеплення будь-якого житлового приміщення - це досить важливий процес, із проведенням
Багато хто сьогодні задаються питанням, як зробити підлоги першого поверху. Не можна н