Новые Советы

2679

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5971

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Сам побудував сарай для дачі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Сам побудував сарай для дачі

Сарай для дачі насамперед повинен бути невеликого розміру, тому я вирішив, що габаритів 2х3 метри цілком вистачить. Із усього достатку креслень, які я перегорнув мені сподобався сарай для дачі з односхилим дахом, побудований по каркасній технології

Для будівництва сараю знадобилися наступні будівельні матеріали:

для фундаменту - бетон, арматури, опалубкадля каркаса - брус перетином 40х80, 150х100 і 100х100 мм, дошка 40х100 ммдля стін і підлоги - дошка 40 мм і плита Оспдля даху - дошка 25 мм, руберойд і металлочерепица, що залишився від будівництва будинку

Перший етап будівництва сараю для дачі - спорудження фундаменту

Оскільки навантаження на фундамент сараю незначна, я зволів зробити мелкозаглубленний стрічковий фундамент. Для цього була викопана траншея шириною 40 см із заглублениями по кутах, установлена опалубка, зроблене підсипання з піску й дрібного щебенів, прокладена зв'язана дротом арматури. Бетон готовив сам з піску, цементу (М400) у співвідношенні 3:1 з додаванням щебенів порядку 70 % від обсягу піщано-цементної суміші й води до необхідної консистенції. Потім у встановлену опалубку з арматурами залив бетон, утрамбував його й залишив на 4 тижні до повного висихання

Будівництво каркаса сараю

По фундаменті я уклав гідроізоляцію (стандартний руберойд в 2 шари), а на неї нижню обв'язку із бруса 150х100 мм, що мені порадили скріпити в 1/4 по кутах цвяхами d=5 і L=200 мм (косим вибоєм). Потім треба установка кутових вертикальних стійок із бруса 100х100 мм, які закріплюються косим вибоєм цвяхами d=4 і L=150 мм. Для додання твердості конструкції вертикальні стійки закріплюю між собою по діагоналі дошкою 40х100 мм і прибиваю верхню обв'язку з таких же дощок з обов'язковим їхнім урізанням у стійки із бруса

Після цього необхідно встановити стійки дверей, для цього підійде брус 40х80 мм, укласти балки-лаги підлоги з дошки 40х100 мм на ребро із кроком 60 см.

Обшивання каркаса сараю

У принципі, обшити каркас сараю цілком можна обрізною струганою дошкою товщиною 25 см або використовувати для цього матеріал подороже - шпунтованую дошку або плити ОСП (підійде й листовий асбоцемент). Я віддав перевагу більше довговічним плитам ОСП, тим більше, що з ними метушні значно менше, а результат радує око

Настилом для підлоги послужила дошка товщиною 40 мм, попередньо оброблена з усіх боків антисептиком

Двері встановили стару, але як треба відреставровану, шириною 80 см, від повноцінного вікна відмовився на користь невеликого віконця розміром 40х40 см.

Спорудження даху сараю

Для тих, хто не дуже впевнений у своїх силах і не знає як побудувати сарай відносно якісно й швидко, мій варіант - саме ТЕ. Звичайно складності в будівництві виникають на стадії установки каркаса й у пристрої даху. Отож, односкат відрізняється примітивізмом виконання

Крокви робимо з дошки 40х100 мм на ребро таким чином, щоб за межі стіни вийшов випуск на 300 мм, крок між дошками - 60 см. ухил я робив приблизний, вийшло щось близько 25%. Решетування можна зробити із брусків 50х50 мм або з обрізної дошки товщиною 25 мм. Я на решетування поклав руберойд по горизонталі, внахлест, починаючи з нижнього краю ската даху. Потім треба укладання аркушів металлочерепици.

Споконвічно, я хотів покрити дах сараю м'якою покрівлею, але під неї потрібне спорудження суцільного решетування, а цей додатковий час і витрати. Так що мій варіант більше економічний (замість металлочерепици можна використовувати або шифер або ондулин).

Таким чином, будівництво сараю для моєї дачі по тривалості зайняло близько 5 тижнів від моменту пристрою траншеї для фундаменту до моменту забивання останнього цвяха

Будет Вам Полезно
Після того, як на стінах були зроблені підготовчі роботи з видалення старих Шпалер, зал
Дизайн интерьера, созданный с применением натурального или искусственного дерева, вы
Тому що будинки ставляться до довговічних будівель, які зводяться для експлуатації в
Таунхаус - порівняно новий тип житла, що з'явився на нашім ринку. До нього варто придиви