Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Навісні фасади

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Навісні фасади

Нові тенденції, які постійно виникають в архітектурі й будівництві, у цей час до невпізнанності змінили вигляд сучасних населених пунктів. Свою лепту в стильну обробку зовнішнього вигляду будинків вносить і технологія навісних фасадів: вона дозволяє створювати гарні й оригінальні фасади, що гармоніюють із новими архітектурними формами.

Поняття навісних фасадів

Навісні фасади являють собою конструкції, що мають різний вид і рівень складності. Вони складаються з лицювального матеріалу й подоблицовочной конструкції. Остання, у свою чергу, кріпиться до поверхні стіни так, щоб між покриттям, що виконує декоративно-захисну функцію, і стіною будинку перебував невеликий повітряний зазор.

Як додаткове утеплення зовнішніх конструкцій може застосовуватися теплоізоляційний шар, що встановлюється між облицюванням і стіною. У такому випадку повітряний проміжок залишається між теплоізоляцією й облицюванням.

Система навісного фасаду

Система навісного фасаду складається із чотирьох основних елементів.
1. Фасадне облицювання Фасадне облицювання виконує в конструкції захисно-декоративну функцію. Даний матеріал захищає від шкідливих впливів подоблицовочную конструкцію, утеплювач і стіни. При цьому лицювальні панелі служать зовнішньою візитною карткою будинку: вони формують його красу й естетический вигляд. Сьогодні на ринку пропонується великий вибір панелей, призначених для облицювання навісним фасадом. Вироби різняться по зовнішньому вигляді, по матеріалі, по типі кріплення (видиме або невидиме) і по розмірі. Так, наприклад, матеріали для виготовлення панелей можуть застосовуватися всілякі: алюмінієві аркуші, композитні панелі, плоскі листові панелі, керамічні плитки, керамічний граніт, натуральний камінь і так далі. Важливо й те, що перелік таких матеріалів щороку все обновляється й вражає споживачів своєю оригінальністю. 2. Повітряний зазор Повітряний зазор у навісних фасадах виділяє дані конструкції в окрему групу, тому що, завдяки йому, внутрішня волога зі стін вільно віддаляється в навколишній будинок простір. Тому такі фасади звуться, як просто навісні фасади, так і навісні вентильовані фасади. Таким чином, повітряний прошарок прекрасно вентилюється й в опалювальний період здатний значно знизити тепловтрати будинку: у ній температура повітря вище, ніж зовні. 3. Теплоізоляція Система навісного фасаду з повітряним прошарком дозволяє послідовно реалізувати функції забезпечення захисту будинку від впливу несприятливих погодних умов. Як правило, як теплоізоляція будинку будь-якої висоти й призначення експлуатації застосовують мінеральні матеріали, що ставляться до теплопроводящей групи 035 або 040. Характеристика ж властивостей системи навісних фасадів допускає використання будь-яких ізоляційних матеріалів необхідної товщини. А це дозволяє уникнути непотрібних проблем у дотриманні вимог енергоекономии. 4. Подконструкция Подоблицовочная конструкція системи навісного фасаду складається із кронштейнів, що кріпляться безпосередньо на стіну, а також несучих профілів, які встановлюються на ці кронштейни. За допомогою спеціальних елементів кріплення на несучі профілі, що представляють собою каркасну систему, монтуються аркуші, плити й касети облицювання. При цьому фіксація утеплювача на зовнішній стіні виробляється за допомогою спеціальних профілів або дюбелів.

Подоблицовочні конструкції необхідні для того, щоб закріплення плити облицювання й теплоізоляційних матеріалів відбулося до стіни міцно, надійно й з обліком того, щоб між оздоблювальною панеллю й теплоізоляцією оздоблювальної залишився вентиляційний зазор. Зверніть увагу, що система навісного фасаду приемлет тільки механічні методи з'єднання й зроблено виключає клейові й інші «мокрі» прикріплення.

Переваги навісних фасадів

Переваги навісних фасадів зводяться до наступного:
1. Вони мають тривалий термін безремонтної служби, що становить не менш 50 літ
2. Навісні фасади являють собою кращий захист від впливу агресивних факторів, які здатні руйнувати несучі конструкції; так, вони, наприклад, здатні ефектно запобігати корозії металу.
3. Конструкція має високоефективну термоізоляцію: у такому будинку взимку - тепло, а влітку - прохолодно, що знижує, наприклад, витрати на роботу кондиціонерів.
4. Досягається економія енергії, тому що потреба будинку в теплі знижується на 30%.
5. Відбувається захист від впливу вологи від поталої води, дощу, конденсату, що запобігає перезволоженню, що руйнує несучі стіни.
6. Поліпшення шумо - і звукоізоляції відбувається приблизно на 15 Дб.
7. Навісні фасади дозволяють забезпечити високу пожежну безпеку, тому що конструкція складається з опанувати й трудносгораемих матеріалів
8. Дозволяють здійснювати високоефективний захист будинків від ударів блискавок: фасад виконує функцію екрана, що запобігає вихід з ладу електронної техніки, що перебуває вдоме.
9. Відповідають екологічним стандартам, тому що немає необхідності в утилізації старого покриття стін
10. Відрізняються низькими експлуатаційними витратами.
11. Відбувається одержання додаткової корисної площі будинку, тому що загальна товщина зовнішніх стін зменшується
12. Роботи із проведення фасадних робіт можуть здійснюватися в будь-який час року
13. Монтаж фасадно-навісної системи виробляється просто й зручно, що позитивно відбивається на скороченні загальних строків будівництва
14. Спрощена процедура демонтажу й одержання можливості вторинного використання певних елементів
15. Необмежені можливості дизайну, а також застосування різних матеріалів і фактур. Але, потрібно звернути увагу, що тільки якісні навісні вентильовані фасади будуть відповідати даним характеристикам

Будет Вам Полезно
Многие люди в последние годы стремятся изменить внешний вид своего дома: может быть, о
Ви вирішили зробити будинку ремонт і зштовхнулися із проблемою, яку фарбу для підлоги
Малярські роботи - це складна й брудна справа, якщо ви не фахівець, то постарайтеся уник
Складське встаткування - доклевеллери й докшелтери | торговельне й складське встаткува