Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Усе про прокладку кабелю

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Усе про прокладку кабелю

Почнемо з позначення важливості кабелю. Потрібно пам'ятати, що прокладка кабелю - один із самих відповідальних етапів у ході монтажно-будівельної діяльності. Перш ніж покласти кабель проводяться роботи із проектування, від їхньої ефективності залежить злагоджена робота всіх систем, що підключаються.

Проектний етап показує всі характеристики об'єкта, на якому відбуваються монтажно-будівельні роботи. Відомі 2 найбільше часто використовувані види прокладки силового кабелю: траншейний метод і бильний. При першому варіанті всі проведені роботи відрізняються своєю трудомісткістю й складністю; другий варіант є відносно новим, але більше ефективним - саме таким шляхом зараз найчастіше кладуть кабель. Процес починається зі стадії проколу ґрунту, потім розширюють пилотную шпару й у неї зі зворотної сторони підводять трубопровід, усередині якого вже є кабель. Використання такого бильного методу дуже зручно й вигідно - насамперед, тому, що в подібній ситуації не порушується цілісність дорогі, будинків, рейка під якими й можна провести кабель. Система прокладки кабель каналу оснащений локатором, він необхідний для того, щоб грамотно відслідковувати, чи рівно залягає кабель, на чи заданих глибинах він перебуває. Тим часом, по нормах прокладки кабелю прокладати кабель можна не тільки так: напевно, ви знаєте, що більша частина прокладки кабелю виробляється в тих будинках, де будівельні роботи давно кінчені.

У такому разі можуть бути 2 варіанти прокладки кабелю: схований і відкритий. Перший випадок придатний для тих ситуацій, коли немає погрози псувань зовнішньому вигляду приміщення або ж коли кабель кладуть у технічних приміщеннях. Правила прокладки кабелю говорять, що в подібній ситуації необхідно використовувати спеціальні кабельні лотки, підвіси або коробки. Основна відмінність відкритої системи проводки від схованої полягає в тім, що першу простіше й удобней обслуговувати й оглядати при всіляких поломках. Другий вид прокладки - схований - більше важкодоступний для вивчення, тому що основною перешкодою для огляду проводки виступають стіни, обробка й стелі підвісного типу. Для того, щоб визначитися з видами прокладки кабелю в трубах, потрібно, насамперед, урахувати всі особливості й характеристики приміщення. Якщо ми розглядаємо конференц-зали, офіси й інші приміщення, що припускають скупчення великої кількості людей, то в цьому випадку використовують сховану систему прокладки кабелю. У випадках же, де великі скупчення людей не передбаченоі - це склади. Приміщення виробничого типу - прибігають до використань відкритого типу прокладки кабелю

Правила прокладки різного типу кабелів

Найважливіші умови по прокладці кабелю прописані, виходячи з вимог ISO/IEC 11801. Ці стандарти особливо вимогливі до грамотного виконання й використання всіх елементів, що входять у систему прокладки кабелю. Від того, наскільки правильно залягає кабель, залежить функціональність і продуктивність всіх взаємозалежних з ним систем.

Прокладка кабелю в землі залежить від наявності виконаних у належному виді таких важливих процедур, як підготовка проекту електропостачання, розмітка траси під залягання кабелю, монтаж труб і впровадження кабелю втруби.

Прокладка телефонного кабелю в ідеалі не повинна відходити від приписань за ДСТ, інакше можливе відхилення він норм і погіршення якості телефонного зв'язку. Помнете, що прокладка телефонного кабелю - досить витратна процедура. Тому якщо ви узялися за якісну роботу, не заощаджуйте засобу до завершення робіт, зокрема, це стосується розеток - вони не такі вужі дешеві, однак, краще подбайте про ваше майбутнє й не скупитеся на дорогі розетки - це зіграє вам тільки на руку - телефонний зв'язок буде відрізнятися максимальним рівнем качественности. Прокладати телефонний кабель можна різними способами, перелічимо основні з них:

    під потолкомповерх плинтусапод плинтусомвнутри стін і підлог.

Як правило, прокладка телефонного кабелю супроводжується процедурою підвішування кабелю на лініях повітряного зв'язку. Знову ж, як і у випадку із прокладкою звичайного кабелю, тут можливе використання 3 типів прокладки: схований, відкритий і зовнішній. Для того щоб вся процедура пройшла без збоїв і порушень, необхідно подбати про наявність спеціального устаткування відповідно до проектної схеми. Найчастіше прокладка кабелю в приміщенні такого типу виробляється з використанням спеціальних коробок, їх кріплять до стіни спеціальними скобами. Коробка призначена для того, щоб захистити кабель від прямого впливу зовнішніх факторів.

Прокладка електричного кабелю - важливий етап роботи із забезпечення електропостачанню будинків, офісів і інших приміщень. Прокладають такі кабелі, використовуючи траншеї, лотки або блоки. Процес кладки кабелю починається з того, що обов'язково перевірити його стан. Спочатку вивчають кабельні барабани на предмет їхньої цілісності й відсутності ушкоджень. Потрібно обов'язково враховувати й зовнішній фактор: прокладка такого типу кабелю дуже часто перебуває в прямої залежності від температурних і ґрунтових умов. У тих регіонах нашої країни, які ставляться в середній смузі й півдню прокладка зовнішнього кабелю може вестися цілий рік. Хоча, звичайно, пора року теж обов'язково впливає на метод прокладки. У тайгових районах нашої країни основним придатним для будівництва періодом уважається зима - улітку транспорту й іншій будівельній техніці досить складно пересуватися по цих місцевостях. Комп'ютери міцно ввійшли в життя людини - куди нам без них, а тому й наявність будинку якісної інтернет - мережі - бажання практично кожної людини. Для того, щоб мати будинку робочу комп'ютерну мережу, необхідно правильно вибудувати систему, відповідальну за забезпечення інтернет - з'єднання. Прокладка оптоволоконного кабелю має два види: підземний і повітряний. У першому випадку прокладка кабелю відбувається по шляху підземних комунікацій. Цей спосіб більше захищений від негативних зовнішніх впливів на кабель, але він більше дорогостоящ. До другого випадку прокладки прибігаю в тій ситуації, коли немає можливості задіяти підземні системи. Найчастіше можна зустріти в приміщення кабель, що простягали саме відкритим шляхом. У випадку наявності факторів, які можуть побічно вплинути на функціональність кабелю, прибігають до закритого типу проводки

Небагато про ціни...

На вартість прокладки кабелю впливають багато факторів, особливо останнім часом намітилася тенденція, виходячи з якої, фірма, що надає подібні послуги, може заявляти ціну значно вище, ніж у своїх прямих конкурентів. Причина тому - популярність і козирность фірми. Однак, це другорядні причини - на перший план виходять такі фактори, як тип використаного кабелю, ступінь складності монтажу. Наскільки дорожче коштує сам канал, настільки вище й буде вартість всіх проведених робіт. Якщо необхідно зробити риття траншів, приміром, то це теж позначиться на вартості прокладки кабелю. Ціна може злетіти нагору дуже істотно. Перш ніж приступати до робіт подібного типу, упевніться в наявності спеціальної ліцензії у фірми, що робить послуги. Процес сумарних витрат краще доручити розрахувати професіоналові цієї справи - після складання зразкового кошторису вирішувати залишається саме вам - згодні ви витратити такі чи гроші ні.

Будет Вам Полезно
Джерело електричної енергії це сонячна батарея, засноване на роботі перетворювачів фо
Як більшість матеріалів сучасного будівельного ринку гипсокартонние аркуші кріплять
Умови російської комунальної системи досить далекі від досконалості й тут водостійкі
И как не ошибиться при выборе духовки? В настоящее время производители выпускают разл