Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як вибрати домашній кінотеатр

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як вибрати домашній кінотеатр

Для того, щоб купити всі деталі системи й правильно об'єднати їх у домашній кінотеатр, потрібно знати, із чого він складається. Звичайно стандартний домашній кінотеатр містить у собі DVD - плеер, AV-Ресивер, акустичну систему (стовпчика) і телевізор. Почнемо з останнього, тому що якщо людина не купує ДК у комплекті, а хоче скласти систему з розрізнених елементів, вибір потрібно починати секрана.

Вибір екрана


acousticshi-fi Для домашнього кінотеатру можна купити просто телевізор з великою діагоналлю (не менш 32 дюймів). Однак, всі частіше ДК створюють на основі плазменних панелей, більших екранів або відео проекторів. Плазменні панелі виграють у телевізорів за рахунок своєї мінімальної товщини. Вона всього 8-9 см, а виходить, плазменні панелі зручно вішати на стіну кімнати. По-друге, їхня яскравість вище, ніж у телевізорів і вони практично не бояться засветки.
moikompas Однак у плазменной панелі є теж свої конкуренти - це відеопроектори. Вони можуть забезпечити зображення практично будь-якого розміру. У домашніх умовах популярні відеопроектори формату 200х150 см або біля того. Добуток кінофільмів і спортивних передач на проекторі викличе, звичайно, бурю емоцій. І кінотеатр дійсно прийде до вас вдом.

Вибрати DVD - плеер

Всім відомо, що DVD - плеер - це пристрій, за допомогою якого відтворюють відео й звук з DVD-Дисків або CD-дисків (формат AVI або MPEG), програють музику у форматах WAV або MP3, а також передають на екран телевізора статичні картинки у форматі JPEG із цифрового фотоапарата. Інша функція плеера, важлива саме для роботи домашнього кінотеатру - це здатність передавати многоканальний звук у цифровому форматі на AV - ресивер для його декодування (звук переводиться із цифрового сигналу в аналоговий з метою подальшого посилення).
Краще здобувати програвач відразу з рекордером - він дозволить записувати фільми, що сподобалися, і передачі на диск

AV-Ресивер

Пристрій AV-Ресивер виконує в домашньому кінотеатрі кілька функцій. Перша, як уже говорилося, - це перетворення цифрового звукового сигналу в аналоговий. Тобто плеер грає, сигнал звуку йде на ресивер і звідти розподіляється на центральний, правий і лівий фронтальний і тиловий канали акустичної системи (простіше говорячи - стовпчика), а також на низькочастотний канал сабвуфера. Тому один з популярних форматів ресивера 5.1. Розшифровується це так: 2- на фронтальні канали, 2-на тилові, 1-центральний канал, 1-сабвуфер.
moscow. olx Самі нові моделі оснащені довкола 6.1- і 7.1 - канального звуку (для шести-семи стовпчиків і сабвуфера, з додатковими центральними тиловими каналами).
Друга функція ресивера - це посилення сигналу, переданого на стовпчики акустичної системи. Замість AV - ресивера можна придбати AV - підсилювач. Функції будуть ідентичні першому за винятком того, що в AV - підсилювачі відсутній убудований FM-Приймач. Потужність фронтальних і тилових каналів у підсилювачі повинна бути однакової. Чим більше буде потужність посилення, тим якісніше канали будуть працювати. Краще підбирати AV-Ресивер з розрахунку 100 Вт (W) на один канал при площі приміщення 15-30 кв. м.

Вибір і установка акустичної системи


cinematica У зборів стовпчиків у домашньому кінотеатрі одна більша й важлива функція - забезпечити максимальну якість звукової доріжки при перегляді фільму. Відразу помітимо, що стовпчика з корпусом з дерева (ДСП) роблять набагато більше якісний звук, чим пластикові. Стовпчика (канали) підрозділяють на центральні, передні (фронтальні) і тилові (задні), залежно від того, як їх потрібно поставити.
viptechservice Акустичну систему центрального каналу використовують для озвучування всіх діалогів і різних аудио-ефектів. Багато недорогих ресиверів не використовують центральний канал, у цьому випадку сигнал розподіляється між правими й лівими передніми колонками. Центральну колонкові бажаніше всього встановити якнайближче до екрана (над або під телевізором). Стовпчики обов'язково повинні мати магнітний захист, тому що через сильне магнітне поле в динаміка стовпчиків і близькості стовпчиків до екрана на ньому можуть виникнути сильні перекручування зображення. Фронтальні (передні) стовпчика служать для відтворення музичних і звукових ефектів. Якщо в акустичній системі ДК немає сабвуфера (пристрою, що відповідає за відтворення найнижчих частот - від 20 до 350 Гц), то все навантаження за відтворення «басів» лягають на плечі двох фронтальних стовпчиків. При цьому звучання різко погіршується.
all4audio Фронтальні стовпчики бувають двох видів, і це впливає на якість відтворених «басів». В двухполосних колонок два динаміки: великий динамік відтворює низькі частоти, а маленький - середні й високі частоти. В трехполосних колонках - три динаміки й кожний відповідає, відповідно, за низькі, середні й високі частоти. По якості звуку трехполосні стовпчика, як можна догадатися, значно краще двухполосних. Але ще краще - все-таки мати сабвуфер. Він дозволить значно підвищити ефект емоційного сприйняття фільму, тому що підсилить спецеффекти (брязкіт зброя, вибухи й т.п.) Передні стовпчики встановлюють ліворуч і праворуч від телевізора (екрана, проектора) на відстані не ближче 1,5 м від нього, бажано на висоті 1-1,5 м від підлоги. Акустична система тилового каналу, тобто стовпчика, які розташовують за спиною глядача, призначені для створення ефекту об'ємного звуку «звук навколо». Тилова акустика буває двох типів: спрямована (стандарт Dolby Digital, DTS) і дипольна (стандарт Dolby Surround). Задні стовпчики повинні створювати ненаправлений звук, тому їх часто розвертають до стіни або направляють нагору до стелі, щоб відбити звук. При виборі потужності акустичної системи потрібно стежити за тим, щоб потужність ресивера не була більше потужності стовпчиків. Для кімнати менше 15 кв. м. вистачить системи потужністю 50 Вт. Для середніх кімнат розміром 15-30 кв. м. краще придбати систему помощнее - 100 Вт. Для більших залів необхідна акустична система потужністю 150 - 260 Вт. Якщо установки звуку купуються занадто потужними (150 Вт), непогано подбати про спокій сусідів і встановити захист зі звуконепроникного матеріалу.
kvartiralab Якщо ж важлива не гучність, а додаткові можливості, то можна придбати кінотеатр із невеликою потужністю акустики, але оснащений убудованим FM-Тюнером і системою «Концентрат». Гроші вийдуть ті же.

Діапазон цін

Вартість системи домашнього кінотеатру (без телевізора!) залежить від багатьох технічних даних конкретної системи й від бурштину ДК. Нижній поріг цін починається в районі 12-16 тис. руб. Середні моделі більше відомих марок можна знайти за 28- 35 тис. руб. Моделі домашнього кінотеатру вищого класу, з додатковими функціями, високою потужністю або поліпшеною якістю складання й комплектації коштують порядку 70-90 тис. руб. і вище.
.

Будет Вам Полезно
Для правильної установки водяного опалення в будинку необхідно визначитися з деякими
Як правило, стиль епохи й напрямків в архітектурі й мистецтві визначається, економічни
Більша популярність гипсокартона як оздоблювальний матеріал обумовлений, у першу чер
Як відомо, для будівельних робіт з пазогребневими плитами необхідний спеціальний клей