Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Напольное вінілове покриття

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Напольное вінілове покриття

Напольное вінілове покриття являє собою порівняно новий, але вже добре себе матеріал, що зарекомендував. Відмітною його особливістю є те, що вінілові підлоги змогли з'єднати в собі найкращі властивості ламината, лінолеуму й деревини. І, тому що даний матеріал здатний витримувати дуже високі навантаження по прохідності, те звичайно його встановлюють у вітальнях кімнатах, залах для прийому великої кількості гостей, а також в офісних і торговельних приміщеннях, медичних установах і навіть у невеликих цехах виробничого призначення.

Вінілове покриття для підлоги є матеріалом, що складається з декількох шарів: шар здрібненого каменю й пластифікатор, вінілова подложка й шари, що виконують захисну й декоративну функцію. У результаті такої конструкції вінілові підлоги являють собою виробу, що відрізняються особливою міцністю й красою

Види вінілового покриття

А теперішній час існує велику розмаїтість вінілових підлог, які виробники виставляють на ринок. Так, творці даних виробів сьогодні пропонують споживачам величезна безліч вінілової плитки, що різниться по формах і розцвіченням. Як показує практика, найпоширенішими формами плитки є прямокутні й квадратні зразки. Однак не рідко можна зустріти даний матеріал, що має й вигадливу фігурну форму.

При цьому вінілова плитка може використовуватися не тільки для підлоги, але й для стін: виробники випускають сьогодні й вінілові панелі, які, як свідчать відкликання, також дуже добре смотрятся й відрізняються високими показниками практичності. У цілому ж вінілове покриття виробляється методом гарячого пресування, тому воно можуть прекрасно імітувати текстуру таких розповсюджених в обробці матеріалів, як граніт, дерево, пробка, мармур, піщаник, камінь, паркет і так далі.

Також вінілове покриття для підлоги буває матовим, глянсовим і навіть шорсткуватим. Останній названий вид плитки застосовується в приміщеннях, де необхідно мати великий коефіцієнт полового тертя. Наприклад, даний вид активно застосовується в супермаркетах і на верандах приватних будинків. Крім того, прийнято виділяти вініловий ламинат, верхня частина якого укріплена ще й скловолокном: даний матеріал має більше видатні властивості зносостійкості.

Існують ще два основних види вінілових підлог, класифікація яких здійснюється по іншому принципі: це звичайна вінілова плитка й самоклеющаяся. Як уже можна догадатися, у самоклеющейся плитки існує спеціальний шар, що не вимагає використання клею, а відразу фіксує плитку в потрібному положенні

У цей час кожний поважаючий себе світовий виробник вінілових підлог пропонує на ринку не менш 150 видів плитки, що має всіляке розцвічення, форму й фактуру. Важливо й те, що звичайно на вінілове покриття для використання в житлових приміщеннях дається гарантія до 25 років, а в промислових приміщеннях - до 10 років.

Переваги вінілового покриття

Як показують відкликання, вінілове покриття має ряд наступних переваг:Даний матеріал відрізняється високою міцністю й зносостійкістю: він не боїться стирання, ударів, подряпин, появи вм'ятин від каблуків і від ніжок меблів, не кришиться, не тріскається й витримує більші навантаження. Абсолютна водостійкість дозволяє активно використовувати вінілові підлоги й панелі у ванних кімнатах і інших приміщеннях, що мають підвищену вологість. Вінілові покриття відрізняються високими естетическими властивостями: даний матеріал дуже гарний, вишуканий і має стискання по всій поверхні. Вінілові підлоги не скріплять, не сковзають, антистатичні й легкі у відході. Вінілові покриття для підлоги дуже прості в укладанні: її легко можна виконати своїми руками. При цьому матеріал можна укладати на будь-яку поверхню - бетон, плитка, дерев'яна підлога, паркет - без попередньої підготовки основи. Також монтаж вінілових плиток може бути зроблений на підлогу, що має навіть нерівності й перепади висоти. При укладанні вінілових підлог потрібно менше сполучного матеріалу й часу, чим досягається економія засобів монтажу. Вінілове покриття має стабільні лінійні характеристики й розміри, які виключають виникнення щілин.

Познайомтеся з вініловим покриттям: упевнені, ви теж зможете по достоїнству оцінити його високі експлуатаційні й декоративні властивості

Будет Вам Полезно
Любая система автономного газоснабжения дома состоит из двух простых вещей, которые п
Безумовно, теплоізоляції лоджії - процес досить серйозний і не менш заморочливий. Тому
Чому саме декинг Складні умови експлуатації, опади у вигляді дощу й сніги, ультрафіоле
Удобство дверей для домашних животных Сегодня многие владельцы частных домов имеют д