Новые Советы

2729

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2551

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6053

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2906

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як видалити плями на стелі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як видалити плями на стелі

Для того, щоб зрозуміти, як вивести плями на стелі, спочатку потрібно визначити походження даних «декоров», тому що, виходячи із цього, і методи того, як видалити плями на стелі, теж будуть різними. Серед самих популярних причин появи подібних дефектів можна назвати протечки, грибок, кіптява, іржа, масло, а також неакуратно зроблений попередній ремонт.

Розглянемо самі типові випадки: коли на стелі й стінах, що примикають до нього, з'явилися некрасиві жовті або маслені плями. Якщо ремонт у квартирі ще не був зроблений, то всі плями на стелі потрібно зібрати, природно, ще до виконання основних робіт зі шпаклівки й фарбування

Як вивести плями жовті на стелі

Жовті плями на стелі можуть з'явитися в результаті декількох причин. Наприклад, коли десь поруч перебуває водопровідна або каналізаційна труба, що тихенько іржавіє й офарблює своєю іржею навколишній простір. Крім того, жовті плями на стелі можуть з'явитися в результаті недбалості сусідів, що живуть на верхніх поверхах: вони можуть затопити вас, забувши закрити водопровідний кран.

Для того, щоб реалізувати процес, як видалити плями жовті на стелі, вам потрібно буде запастися: невеликим металевим шпателем шириною 5-8см, губкою або просто шматочками поролону, засобом «Білизна», невеликим пластмасовим або металевим тазиком

Процес видалення жовтих плям на стелі зводиться до наступних етапів:
1. Із проблемного місця на стелі за допомогою шпателя потрібно зібрати шматки, що відшарувалися, шпаклівки, фарби й так далі.
2. Потім потрібно налити в тазик білизну й змочити в ній губку
3. Далі варто злегка віджати губку й почати обробляти нею жовта пляма. Для цього губку придавлюємо до ділянки й тримаємо так кілька секунд. Потім пересуваємо знову змочену в білизні губку на наступну ділянку, і обробляємо, таким чином, усе поверхня жовтих плям на стелі. 4. У процесі роботи губка сама може забруднитися й пожовкнути. Тоді її потрібно замінити й продовжити обробку плям доти, поки вони не посвітліють, і губка перестане ставати грязно-жовтою.
5. Потім чекаємо повної просушки стелі. Якщо жовті плями на стелі практично не видні, те, виходить, ви успішно впоралися з роботою. Але, якщо жовтий колір все-таки пробивається, то необхідно повторити всю процедуру заново.

Як видалити плями маслені зі стелі

У силу різних причин на стелі можуть з'явитися зовсім зайві в інтер'єрі масляні плями. Найчастіше вони проявляються в будинках старої будівлі. У таких будинках раніше було прийнято наносити на стелю гарні малюнки масленими фарбами. І, хоча в минулому сторіччі подібні малюнки смотрелись дуже красиво, однак сьогодні вони доставляють сучасним будівельникам багато проблем.

Практика показує, що процес, як видалити плями маслені зі стелі, є дуже заморочливою справою. А вся справа в тому, що масло настільки гарне проникає в стельову штукатурку, що, якщо навіть зняти шар старої перевелися із самим малюнком, а потім пару раз потовк зашпаклювати й кілька разів профарбувати, то маслені плями однаково із часом можуть виявитися на чистій, відремонтованій стелі

Для цього, щоб вивести маслені плями зі стелі, вам буде потрібно наступні інструменти й матеріали: валик, пензлик (ширина близько 3см.), ванночка для фарби розміром з валик, біла, глянсова олійна фарба, бажано з акриловою основою, і ґрунт глибокого проникнення

Відповідь на питання, як вивести плями маслені на полотке в цьому випадку буде полягати у виконанні наступного алгоритму роботи:
1. Спочатку забираємо із проблемного місця весь бруд і пил
2. Виконуємо ґрунтовку маслених плям ґрунтом глибокого проникнення.
3. Очікуємо повного висихання ґрунту
4. Потім наливаємо у ванночку фарбу, змочуємо в ньому валик і починаємо зафарбовувати проблемні плями на стелі
5. Місця, які не можна пофарбувати валиком, необхідно добре профарбувати пензликом
6. Профарбувавши маслені плями на стелі в один шар, потрібно почекати, поки фарба повністю висохне.
7. Якщо пляма все-таки просвічується, то варто покласти ще кілька шарів фарби, доти, поки плями повністю не зафарбуються.
8. Після цього чекаємо кілька днів, і, якщо пляма знову не з'являється, то можна починати ремонт стелі

Звичайно таких процедур буває досить для того, щоб видалити жовті й маслені плями спотолка.

Будет Вам Полезно
Для звукоізоляції стін у квартирі застосовується конструкція у вигляді пирога, у яком
Кладка з бутового каменю | різні питання будівництва й ремонту Всі натуральні камені,
Одним із самих найпоширеніших на сьогоднішній день забруднювачів води, як правило, ува
Назва «жалюзі», відбулося із французької мови й буквально означає: «фіранки з паралель