Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Натуральний бамбук в оформленні інтер'єра

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Натуральний бамбук в оформленні інтер'єра

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує дивно великий вибір всіляких шпалер і настінних покриттів: чого отут тільки немає! Однак фахівці відзначають, що останнім часом все більше число покупців голосують своїми грошима за натуральні матеріали. Особливо багато при цьому говориться про бамбук, як одному із самих якісних і оригінальних матеріалів ринку.

Насправді, шпалери з бамбука чудово смотрятся, а догляд за ними нескладний. Крім того, бамбук користується попитом ще й тому, що цей унікальний матеріал має властивість активно нейтралізувати природну радіацію. Ну, і звичайно, важливо й те, що - це екологічно чистий матеріал, що дозволяє створювати біля себе дивну атмосферу гармонії повітря, розцвічення й тактильних відчуттів

Однак все-таки радимо: якщо у Вас їсти бажання купити бамбукові шпалери, то відразу перевірте дозиметром рівень радіоактивності. Хоча в кожному разі можете бути впевнені, що в районі Чорнобиля бамбук не росте, а, виходить, ударна доза радіації Вам не загрожує. Із крапки ж зору хімічних реакцій натуральні шпалери з бамбука мають незаплямовану «репутацію»: це природний продукт, що не має потреби в додатковому просоченні, тому що сам матеріал має споконвічно високі зносостійкі властивості.

Але якщо Ви купили бамбукові шпалери, то врахуйте, що вони ставляться до важких, і при їхньому обклеюванні необхідно використовувати відповідний клей. Не коштує їх клеїти й поверх старих шпалер: для досягнення найкращого результату зніміть попередній шар шпалер і заново заґрунтуйте поверхню. Також не забудьте, що натуральний бамбук варто берегти від прямих сонячних променів і перепадів температури.

Існує ще один секрет, якому потрібно врахувати при роботі з матеріалом з бамбука. Перед безпосереднім використанням залишіть бамбукові шпалери лежати в приміщенні, де вони будуть згодом «прописані», приблизно на два дні: це потрібно для того, щоб адаптувати їх до кліматичних умов кімнати.

Але сьогодні при використанні натурального бамбука прийнято застосовувати не тільки бамбукові шпалери, але й спеціальне бамбукове полотно, тобто планки бамбука, приклеєні на тихорєцьку основу: дуже красиво й практично! Для створення оригінального інтер'єра краще купити нелаковане полотно, тому що потім йому можна додати будь-який необхідний колір, а морилка й лак чудово допоможуть Вам у цьому. Отримане покриття при цьому буде не тільки стильним і ефектним, але й досить стійким до механічних ушкоджень.

Вишуканий стиль виходить в інтер'єрах і після застосування натурального бамбука в панелях і плитах. Відповідно до технології, вони виготовляються з якісного бамбукового тесу. Використовують таку красу звичайно в комбінації з іншими матеріалами для обробки стін або меблів.

Також для створення східного інтер'єра дизайнери застосовують натуральний бамбук як такі яскраві елементи декору, як жалюзі й штори. При цьому бамбук може використовуватися як самостійний матеріал, а також у комбінації з іншими. Особливо цінуються штори, створені з бамбука вручну: їх можна повісити як на вікна, так і у дверний проріз.

Як бачите, даний матеріал, насправді, заслуговує пошани й поваги за свої натуральні якості. Використовуйте натуральний бамбук у створенні інтер'єрі свого житла, і жалувати про це Вам не прийде

Будет Вам Полезно
Термопанели фасадні являють собою практично готові фасади, що включають німецьку клін
Складные двери мы видим практически каждый день – чаще всего в городском транспорте,
Як вибрати місце Вибирати місце для майбутньої теплиці - важливе заняття. Від цього рі
Облицювання кухні й ванною кімнати за допомогою плитки | натуральний і штучний камінь в