Новые Советы

2729

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2551

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6053

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2906

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Запотівають узимку вікна: що робити?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Запотівають узимку вікна: що робити?

Дивлячись на сувору об'єктивність, багато з людей задаються питанням - чому запотівають вікна взимку? А причина цього досить проста: у зимовий період плачуть вікна, тому що з боку вулиці на них діє холод, а з боку кімнати - тепло. При цьому всяке підвищення температури й вологості в приміщенні викликає «слізливу» реакцію вікон.

Але, якщо говорити серйозно, те інформація про те, чому запотівають вікна, потрібна багатьом людям не просто заради дозвільної цікавості, а, скоріше, як знання того, як потрібно усувати таку проблему. Тому, найперше, що радиться зробити, після виявлення головної причини плаксивості вікон, це усунути її. Наприклад, якщо причиною, чому запотівають вікна, є різкі перепади температури між зовнішнім і внутрішнім середовищем кімнати, те тоді потрібно буде подбати про утеплення віконного простору.

Для того ж, щоб утеплити вікна, можна скористатися спеціальними прокладками, які створені із профільного або губчатого поролону або гуми. Дуже зручно, що в останні роки такі утеплювачі можна легко купити в будь-якому господарському магазині. За допомогою клейової основи, їх легко прикріпити до краю віконних стиків, і, тим самим, забезпечити підвищення герметизації вікон.

Також можна застосувати для утеплення вікон і спеціальний вовняний шнур, що перебуває в бавовняній оболонці: многим такий шнур відомий як «фінський». Крім того, закрити невеликі зазори в рамах можна й за допомогою такого перевіреного десятиліттями способу, як заклеювання рам смужками паперу. З інших відомих способів також потрібно відзначити, застосування більших ватяних валиків, які кладуть між віконними рамами для утеплення й для поглинання зайвої вологи.

Варто також назвати й наступний спосіб, що дає гарні результати: між рамами можна поставити сірчану кислоту, розкладену у відкриті баночки. І хоча цей спосіб дозволяє утеплити будинок і знизити рівень вологості в приміщенні, але через те, що сірчаною кислотою легко обпалитися, то краще остерігатися її використання. Набагато краще в такому випадку застосовувати баночки зі звичайною сіллю, що по своїх властивостях рятувати вікна від «сліз» майже не уступає сірчаній кислоті.

При рішенні утеплити внутрішні рами, ви досягніть того, що повітряний прошарок між стеклами буде мати більше високу температуру, а, виходить, і конденсат на вікна буде виступати в меншій мері. Але при настанні більше сильних морозів необхідно буде подбати й про утеплення зовнішніх рам.

Однак, якщо причиною того, чому запотівають вікна, є підвищена вологість у кімнаті (а взимку, як відомо, провітрювання приміщення проводиться набагато рідше, ніж у літній період), те й можливість усунення «плаксивості» вікон буде трохи інший, чим при їхньому утепленні. Як уже зрозуміло, для зниження конденсату в цьому випадку досить не забувати по хащі провітрювати кімнату, і проблем з «опадами» на вікнах не буде.

Але також варто проаналізувати й інший варіант того, чому запотівають вікна. Можливо, тривала вогкість у приміщенні виникає через погану ізоляцію стін: тобто стіни, які покликані захищати будинок від зливових дощів, ґрунтової вологи, несправності даху або недбалого закладення стиків каналізаційних, водопровідних або опалювальних труб. Ліквідувати ж такі недоліки можна тільки за допомогою усунення причин у ході капітального ремонту.

У цілому ж, кокою би причина плаксивості вікон не була, радимо вам успішно неї усунути й всю зиму насолоджуватися прекрасним сніжним пейзажем

Будет Вам Полезно
Издревле зазіхання на майно чужинців і злодіїв викликало бажання в людей захищатися в
На вулиці нашого сучасного миру існує час електронних технологій. І саме зараз багато
Відкриті навісні полки можуть відрізнятися друг від друга різними розмірами й формам
Інфрачервоні обігрівачі в нашій країні як обігрівальне встаткування сталі застосовув