Новые Советы

2730

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2552

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6056

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2907

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Різнобарвні змішувачі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Різнобарвні змішувачі

Довгий час вибір змішувача означав, що ви вибираєте сугубо функціональний аксесуар. Однак останнім часом така тенденція стала порушуватися. Наприклад, сьогодні на ринку більшим попитом користуються змішувачі ретро, здатні значно прикрасити кожне приміщення

Але дизайнери на цьому не зупинилися, а пішли далі: і в цей час на піку моди, при створенні сучасного інтер'єра ванної кімнати й кухні, перебувають різнобарвні змішувачі.

Естетическое задоволення

Ванна кімната - це місце найважливішої вечірньої релаксації й відбудовного відпочинку. Тому, щоб досягти бажаної естетической гармонії, необхідно до вибору змішувача теж віднести з усією серйозністю. Асортименти сантехнічних арматур сьогодні величезний, і тільки ваші фінансові засоби й смакові переваги можуть вирішити, які сантехнічні прилади вибрати.

При цьому радимо вам звернути увагу, що на зміну монохромности при виборі змішувача в цей час прийшло бажане різноцвіття. Так, сьогодні багато фірм зі світовим ім'ям включають у свої колекції стильні технологичні виробу, корпуси яких мають різні кольори.

Наприклад, на сьогоднішній день багато дизайнерів при створенні сучасного, яскравого, оригінального інтер'єра ванної кімнати або кухні віддають перевагу не тільки класичним варіантам чорної й білої квіток, але і яскраво-червоним, блакитним, рожевим, салатовим корпусам змішувача. Крім того, на піку моди сьогодні перебуває й витончений відтінок «шампань», що свідчить про розкіш і високому естетическом смаку своїх власників

Як правило, різнобарвний змішувач для раковини являє собою лаконічний дизайн приладу: кольоровий стовпчик, увінчаний хромованим поворотним вентилем. Але бувають різнобарвні змішувачі й інші форми. Наприклад, сьогодні існує колекція «веселих» змішувачів, призначених для дитячої аудиторії: вони настільки ошатні й оригінальні, що повз них не пройде жоден маля.

Звичайно колекції різнобарвних сантехнічних приладів містять у собі змішувачі для раковин, душових, ванн і для кухні. Здійснюючи вибір таких змішувачів, можна сміло фантазувати з кольором, але при цьому потрібно пам'ятати, що різнобарвні змішувачі повинні гармоніювати із зовнішнім виглядом ванної кімнати або кухні. І в цій справі варто бути обережним, адже якщо звичні хромовані або нікельовані змішувачі підійдуть практично під будь-який інтер'єр, ті їхні різнобарвні аналогії можуть порушити створювану гармонію кольору

Практична цінність

Як правило, традиційні змішувачі для раковини й душу виготовляються з латуні й деяких інших металів. І при цьому звичайно поверхня змішувача покривають спеціальним складом. Так, наприклад, бувають нікельовані й хромовані змішувачі: таке покриття надає сантехніці додаткову міцність і приємний металевий блиск.

Як виключення із цього правила виступають керамічні змішувачі (у них з кераміки виконані окремі частини встаткування), а також змішувачі, які, звичайно, створені не із золота, але по кольорі дуже нагадують цей дорогоцінний метал. А із чого ж зроблені різнобарвні змішувачі для раковини й душу?

Такі сантехнічні вироби створені з алюмінію. Фахівці вважають, що по своїй міцності алюмінієві змішувачі не уступають устаткуванню, зробленому зі звичних металевих сплавів. При цьому вони мають високі антикорозійні властивості, а також не містять у собі шкідливих домішок свинцю, якими в цей час грішать багато хто контрафактні змішувачі, що попадають на російський ринок під видом продукції відомих бурштинів.

У підсумку хочеться сказати, зверніть свою увагу на різнобарвні змішувач і ви: адже вони незмінно залучать у собі увага гостей і стануть важливим естетическим елементом вашої ванної кімнати або кухні

Будет Вам Полезно
Якими бувають лаки Лаки - це більша група матеріалів, які всі являють собою розчини пл
чиПотрібний договір про співробітництво з риелторским агентством? | нерухомість - прав
Дуже часто, затіваючи ремонт, люди починають сумлінно задраювати всі вентиляційні від
Як ви самі повинні розуміти без вимірювального інструмента не обходиться жодне будівн