Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Гумова крихта

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Гумова крихта

Сьогодні гумова крихта є популярним матеріалом: у цей час вона активно використовується для потреб промисловості й будівництва в усьому світі. Покриття з гумової крихти знайшли своє велике застосування для створення штучних футбольних полів, а також як напольного покриття спортивних і дитячих майданчиків. Як добавка гумова крихта застосовується для бетону, асфальту й різних мастик.

Визначення й технологія одержання гумової крихти

Гумова крихта являє собою сукупність часток різноманітної форми й дисперсності здрібненої гуми. Матеріал характеризується тим, що у своїй основі він зберігає молекулярну структуру й властивості вихідної гуми. При цьому поверхня часток може бути змінена так, щоб додати гумовій крихті особливі, заздалегідь певні властивості. Дані зміни можуть бути отримані за допомогою часткової девулканизации верхнього шару часток або шляхом хімічної, фізичної або фізико-хімічної обробки.

Виробництво гумової крихти зводиться до переробки вторинної гумової сировини. До даної групи можуть ставитися найрізноманітніші відходи гуми, але основною сировиною для одержання гумової крихти є зношені покришки. У першу чергу це пов'язане з тим, що більше половини всієї виробленої гуми у світі йде саме на виготовлення шин. Так, у Західній Європі, США, Японії стало вже гарною практикою використовувати зношені легкові, вантажні, автобусні й тролейбусні шини з металевим або текстильним кордом для виробництва гумової крихти.

Сама ж технологія виробництва гумової крихти полягає в механічному здрібнюванні зношених покришок або іншого підходящої сировини. Дана технологія містить у собі від трьох до п'яти етапів, у ході яких гумову основу відокремлюють від корду, волокон і сторонніх включень. Для цього використовується така техніка як вібраційні сита, тіпальні барабани, магнітні й повітряні сепаратори різної конструкції. У міру здрібнювання гумова крихта може являти собою грануляти або тонкоизмельченний гумовий порошок

Призначення й застосування гумової крихти

Гумова крихта має широке застосування в наступних областях. Гумовою крихтою засипають футбольні поля зі штучним трав'яним покриттям. Напольні покриття з гумової крихти використовують для дитячих, спортивних площадок і споруджень, сучасних фитнес центрів. Дуже популярні сьогодні наливні підлоги, створені на основі гумової крихти й поліуретану: їхнє укладання виробляється на дитячих майданчиках і як універсальна тротуарна плитка.

Покриття з гумової крихти активно використовуються у тваринництві, у виробничо-складському господарстві. Завдяки своїм високим антиковзним властивостям такі покриття застосовують для створення безпечних входів і на палубах. Гумова крихта велике значення має для хімічної промисловості. Також покриття з гумової крихти широко використовують для покриття покрівлі замість руберойду

Для глибинного заливання фундаменту, покриття підлог і трапів у місцях у найбільшою прохідністю, часто застосовують конструктивний фибро-бетон, технологія створення якого також містить у собі використання гумової крихти. Застосування гумової крихти також містить у собі використання її як модифікатора асфальтного бітуму для створення зовнішнього шару доріг. Досвіди показали, що із застосуванням даного матеріалу багато експлуатаційних характеристик асфальту збільшилися від 20 до 30%.

Також з гумової крихти одержують регенерат, що додають у гумову суміш для виготовлення покришок і інших виробів з гуми. Застосовують даний матеріал для наповнення спортивного інвентарю, а також для виготовлення сорбенту, необхідного для збору з поверхні ґрунту й води нафти й нафтопродуктів, і для тампонування при буравленні нафтових свердловин

Будет Вам Полезно
Говорять, людина може нескінченно довго дивитися на три унікальних явища природи - на
Паркетну дошку укладають декількома способами й найчастіше це роблять по лагах, крок я
Будь-які дерев'яні вироби відчутно реагують на несприятливі умови Навколишнього серед
Без системи водовідливів не обходиться жодна дах. Ця система служить надійним захисто