Новые Советы

2729

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2551

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6053

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2906

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Годівниця для птахів своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Годівниця для птахів своїми руками

Для того, щоб залучити у ваш сад не тільки горобців і синичок, але й зарянок, повзиків, жайворонків і шпаків, необхідно, щоб годівниця для птахів своїми руками була побудована правильно, а також - розумно розміщена на ділянці. Причому, якщо кожний розуміє, що виготовлення годівниці для птахів повинне відбуватися з урахуванням певних вимог, то про її грамотне розташування часто забувають.

Однак, якщо годівниця для птахів, зроблена своїми руками висить занадто низько, те тоді для птахів це буде служити застережливим фактором. Крім того, таке місце розташування утруднить процес «милування» птахами. Також варто відзначити, що якщо годівниця має невдале розташування, того птаха, що прилітають туди, можуть стати легким видобутком дрібних хижаків. При цьому зверніть увагу, що годівниці потрібні в основному взимку: коли птаха випробовують недолік у їжі. Звичайно цей період доводиться в середній смузі Росії на час із жовтня по квітень.

Якщо ж говорити конкретно про те, як зробити годівницю для птахів, то потрібно сказати, що найпоширенішим видом даного «будівництва» є звична всім з дитинства годівниця-столик. Її необхідно розмістити так, щоб вона перебувала не менш, ніж на 1,5 метра від поверхні землі. При цьому подбайте про те, щоб її добре було видно з будинку, а також, щоб годівниця, зроблена вашими руками, була розташована не менш в 2 місцях від найближчої стіни або гілки.

Правильне виготовлення годівниці-столика для птахів не обійдеться без того, щоб створити над таким столиком дах, адже саме вона зможе захистити запропоновану пернатим гостям їду від дощу й опалих листів. У цілому ж конструкція, як ви змогли зрозуміти, складається із трьох основних елементів: піддона, даху й мотузкового пристрою.

Створюючи годівницю для птахів своїми руками, не забудьте про те, що піддон повинен обов'язково бути з піднятими краями: щоб частування для птахів не висипалося назовні. При цьому краї повинні бути настільки високі, щоб навіть вітер, качаючи годівницю, не зміг би позбавити птахів задоволення одержати додатковий «пайок». Також дуже важливо досить міцно закріпити годівницю й підібрати для її кріплення мотузку самої оптимальної довжини: щоб було не багато, але й не мало.

Інший вид годівниці для птахів, що ви можете легко виготовити своїми руками, це годівниця на землі. Виготовлення годівниці для птахів у такому випадку буде дуже простим, однак радості від її використання може бути багато. Для цього потрібно поставити плоский піддон з кормом на сніг - і все: можна чекати пернатих гостей. Однак не забудьте те, що дане нехитре «пристрій» потрібно забирати на ніч. За допомогою такої годівниці можна ближче «познайомитися» із дроздами, зарянками, зябликами й завирушками.

Дуже гарним варіантів того, як можна зробити годівницю для птахів своїми руками, є «їдальня» для синичок. Все виготовлення даної годівниці зводиться до того, що вам потрібно знайти мішечок із пластмаси або металевої сітки й наповнити її насіннячками, шматочками несолоного сала або сиром. Потім залишилося таку годівницю прикріпити, наприклад, до гілки дерева й починати чекати перших «залітних» відвідувачів.

Виберете й ви для себе вид, що сподобався, годівниці для птахів: а виготовити її своїми руками вам буде зовсім не важко.

Будет Вам Полезно
Відносною новинкою на ринку опалювального встаткування є опалення будинку інфрачерво
Правильно закласти фундамент будинку - це вже полработи. Але перед заливанням стяжки н
Крім бензинових і дизельних електростанцій існують ще й наносити електростанції газо
Вітраж - дорогий, незвичайний і шляхетний елемент декору. Вони схожі на казкові картин