Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Облаштованість вітальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Облаштованість вітальні

Вітальня - приймальня для гостей, зал, місце відпочинку родини, спілкування із друзями, будуар або салон самотньої господарки, «візитна картка» не менш самотнього вовка.... Але головна думка проста: оформляти вітальню краще, звичайно, не абстраговане - щоб було стильно й красиво, а виходячи з характеру, переваг і способу життя людей, у неї прихожих. І якщо відштовхуватися від цієї ідеї, то можна виділити кілька видів вітальні кімнати. Вітальня-Їдальня. Якщо хазяям удалося об'єднання кухні з вітальні, те, як правило, це приміщення починає являти собою своєрідний кімнатний «гібрид», де в одному куточку парять-жарять, в іншому куточку їдять, у третьому - спілкуються. Тобто - три основні зони: готування (кухня може бути відгороджена ширмою), прийому їжі (обідній стіл, над яким можна повісити торшер) і спілкування (куточок з диванами, журнальним столиком, телевізором). Частими атрибутами вітальні-їдальні-кухні також є барная стійка (разграничивающая простір), пересувна меблі на колесах, складаний стіл, що міняє висоту (обідній і журнальний в одній особі). Вітальня-Кінотеатр. Центром такого залу стає «технічний» куточок: домашній кінотеатр, DVD - програвачі, стереосистема. Нерідко техніку монтують або вбудовують у стіну (звільняється простір).
vstyle. by Розташування меблів (просторі кутові або довгі дивани, крісла, пуфики) прямо починає залежати від місця, де коштує техніка. Телевізор повинен бути добре видний отовсюду. А плазменний екран не стояти напроти вікна (у променях сонця губиться зображення). Якщо в будинку немає крутої техніки, а є піаніно або рояль, центром вітальні-студії можна зробити їх. Атрибути студійних залів: техніка (інструменти), легкі стелажі, велика кількість місць для сидіння (перегляду, слухання). Вітальня з місцем для танців або заняттями йогою, спортом повинна володіти, у першу чергу, вільним від меблів, більшим простором підлоги. Простір повинне швидко трансформуватися (скласти диван, засунути стілець, відкотити стіл). Для аматорів активних вечірок такий напівпорожній центр у вітальні - кращий варіант. Великоваговий диван і техніка посередині - не зовсім удалий вибір. Багатофункціональна вітальня їдальня-спальня-робочий кабінет може стати зручніше для всіх домочадців, якщо різні по призначенню зони розмежувати перегородками, ширмами або подобою перегородок. Вес прямокутне, довгу або здатне створити стіну підійде. Горщики навряд з високими зеленими рослинами створять «зелену огорожу», ширма на колесах відгородить об телевізор учня з уроками, книжковий стелаж висотою у всю стіну відокремить кабінетну частину від їдальні, великий акваріум теж може стати перегородкою.
aquarium-sell У просторих вітальнях можна звести й справжню перегородку (у половину або всю стіну) із цегли, пінобетону, гипсокартона, гіпсових і дерево - стружечних плит або стеклоблоков. Але перед тим, як побудувати зайву перегородку, потрібно випробувати все на макеті й точно знати, які по вазі конструкції (шафи, полки) може витримати на собі нова стінка. У вітальні можна побудувати не тільки перегородку, але й подіум. Якщо стелі дозволяють, подіум у вітальні виявиться гарною знахідкою.
dipris У його просторе «нутро» можна запроектувати шухлядки й ховати туди величезну кількість домашніх речей. Подіум допоможе красиво розмежувати зони. Висвітлення у вітальні, як правило, не буває єдиним. Острівці світла плюс одне світло, що заповнює, стельової люстри - кращий варіант. Підсвічування крапковими світильниками по контурі стелі, у меблевому гарнітурі. У зоні «читання» не прожити без торшерів, настільних ламп і бра. Великі архітектурні елементи (колона, арка, стійка, тумба) можна підсвітити знизу, вмонтувавши крапкові світильники в підлогу. Пофарбувавши вітальню в інший колір, можна змінити все. От приклад того, як та сама вітальня змінюється, будучи пофарбована різними фарбами.
myjane Колір меблів може навмисно контрастувати з кольором стін ( в одній колірній гамі або зробленої різних). А може «тягтися» за кольором стін ( і тоді колір стін буде домінуючої в сприйнятті всієї кімнати).

Будет Вам Полезно
Щороку з настанням холодів гостро встає проблема опалення. При обігріві міста теплоел
З кожним днем усе більше популярним і просто незамінним будівельним матеріалом Є сайд
На российском рынке стеновые панели появились около пяти лет назад. Сегодня этот матер
На сьогоднішній день шифер залишається самим популярним покрівельним матеріалом для