Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Безпека будівельних матеріалів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Безпека будівельних матеріалів

Ще кілька років назад росіяни майже не перебираючи купували те, що їм пропонував ринок, але сьогодні прийшов час для прийняття зважених рішень і розумного прагматизму. Тим більше, що більша частина наших співвітчизників уже змогла обпалитися на покупці неякісних товарів, які, насправді, виявляються підробкою

У даній статті ми поділимося з вами інформацією, що допоможе вам уникнути сумнівної лотереї при виборі й покупці різних видів будівельних матеріалів.

Небезпека контрафактних видів будівельних матеріалів

Наша дійсність така, що в Росії з кожним роком на ринку з'являється усе більше підроблених товарів, включаючи й будівельні матеріали. Статистика Суспільства захисту прав споживачів говорить про те, що найбільше контрафактной продукції в нашу країну надходить із Китаю, Туреччини, Польщі й Молдови. Природно, про високу, обіцяну якість будівельних матеріалів і про довгий строк їхній службі в такому випадку говорити не доводиться.

Мало того, багато видів будівельних матеріалів, виготовлені неналежним чином, відверто небезпечні. Так, таке застосування будівельних матеріалів здатно викликати цілий спектр серйозних захворювань: від нежитю до онкології.

Наприклад, самими небезпечними в цій групі сьогодні є контрафактні напольні покриття - лінолеум, ламинат, ковролин. У них утримуються фенолформальдегидні смоли, що викликають рак. Торік Суспільство захисту прав споживачів провели експертизу: закупили в різних магазинах і перевірили 10 зразків ламината. Виявилося, що жоден з них не пройшов тест відповідності необхідним санітарним нормам: фенолформальдегид у них утримувався від 10 до 20 разів більше норми

А підроблена сантехнічна арматури часто має в сплаві для кульових кранів надлишок цинку, що приводить до їх украй малого строку використання. Також ні про яку безпеку будівельних матеріалів не можна говорити й при підвищеному змісті свинцю, що часто теж зустрічається в підроблених товарах будівельного призначення: це вкрай небезпечно для життя людей, що користуються такою продукцією.

Що найбільше підробляють із будівельних матеріалів?

На думку представників Центрального митного керування, сьогодні складно назвати такі види будівельних матеріалів, які не підробляють. У цей час на ринку контрафактной продукцією може виявитися практично все: будівельні суміші, водопровідні труби, сантехніка й так далі. Однак при цьому фахівці відзначають, що, якщо брати, загальний список самих товарів, що підробляються, то на першому місці будуть перебувати продукти харчування, на другому - брендовая одяг, а на третьому - саме сантехника.

При цьому було замічено, що зловмисники часто охоче підробляють як імпортні, так і вітчизняні види будівельних матеріалів. Часто злочинці займаються виробництвом підробок під відомі будівельні бурштини: вони копіюють їхнє впакування, логотип, колірні рішення й шрифти.

Як відрізнити якісні матеріали від підробки?

Якщо вас цікавить застосування будівельних матеріалів, що відрізняються високою якістю, то необхідно навчитися хоча б приблизно визначати - справжній перед вами товар перебуває або вам хочуть продати його підробку. Головна рада буде полягати в наступному: вивчите, наприклад, за допомогою Інтернету, як повинен виглядати оригінал тієї продукції, що ви збираєтеся купити.

Як правило, виробники різних видів будівельних матеріалів зацікавлені в тім, щоб ви купили саме їхню продукцію, а не малокачественний товар, що тільки схожий на створений ними натуральний аналог. Тому, наприклад, на своїх інтернет-сайтах вони розміщають інформацію про різні способи захисту, які були розроблені їхньою маркетинговою службою.

Наприклад, компанія, що робить будівельної суміші «Ротбанд», повідомляє, що головна відмінність їхньої оригінальної продукції полягає в тім, що на мішках з будівельними сумішами проставляється не просто дата їхнього виробництва, але ще й час - з точністю до секунди. Таким чином, навіть у межах однієї партії не може бути мішків з однаковим часом випуску товару: різниця повинна становити 2-3 секунди

Крім того, на впакуваннях даних будівельних сумішей присутня спеціальна голограма, що при нагріванні (або навіть якщо потерти подольше пальцем) здатна міняє свій колір. А як мішки компанія застосовує спеціальний перфорований папір.

Друга рада буде полягати в тім, що безпека будівельних матеріалів прямо залежить від того, яке назва ви бачите на впакуванні товару. Адже часто довірливі покупці самі не зауважують, що назва, що стоїть на продукції, однієї або двома буквами відрізняється від свого оригіналу, і здобувають низькопробну підробку

Також потрібно уважно дивитися й на вказівку країни виробника. Так, часто на нібито італійській сантехніці можуть бути написані, замість необхідного, чіткого напису Made In Italy, будь-які підходящі варіанти: Made Italy або просто Italy. Крім того, більш правильно для споживачів буде купувати товар в офіційних дилерів, яких рекомендує сам виробник.

Погодитеся, що володіння такою докладною інформацією здатно більшою мірою гарантувати досить високий ступінь покупки якісної продукції

Будет Вам Полезно
Складське встаткування - доклевеллери й докшелтери | торговельне й складське встаткува
Алюмінії широко застосовується для виробництва вікон і інших светопрозрачних констру
Як би не намагалися умовчувати цю тему естети, але зливальні бачки, як, втім, і унітази,
Навіть якщо зима цього року виявиться не суворої, досвідчені садівники радять не ризи