Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6128

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Практичний досвід того, що робити, якщо вас «затопили» сусіди

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Практичний досвід того, що робити, якщо вас «затопили» сусіди

Почалося моє таке «плавання» рано ранком, коли я пішла на кухню за порцією такого улюбленого мною гарячого кава, і з жахом побачила на стелі в кухні сірі мокрі плями й патьоки на стінах. На щастя, вся ця «розкіш» була тільки в одному куті - над раковиною, але приємного в цьому все-таки було мало. При цьому було подвійно кривдно, що приблизно за місяць до цього ми закінчили ремонт, і наслідку його у своєму гаманці я дотепер відчувала. Крім того, вся ця ситуація обтяжувалося ще й тим, що в цей же самий день я збиралася виїхати в гості в інше місто на вихідні, і квитки теж уже лежали в моєї сумочки, та й сумки з подарунками стояли вже в бойовій готовності. Але роздумувати особливо не доводилося, тому що зі стелі в цей момент реально, і з неприємною періодичністю, капало щось неприємне мутне на мій килим, на шафи, столи й раковину. Тому перша дія, що я почала в таких умовах, було те, що я в халаті й тапочках кинулася «відвідувати» своїх сусідів зверху. Треба сказати, що особою радості вони із приводу мого візиту не виявили, однак за поріг не виставили: і ми відправилися все разом дивитися, що ж у них таке там «прорвало», що дісталося й моїй квартирі

Виявилося, що в них «тече» у туалеті й, судячи з наявності тазика з водою, підставленого під трубу, уже не перший раз. При цьому треба прямо сказати, що мені їхнє поводження не сподобалося: дорікати в тім, що в туалеті в них по підлозі плаває коврик, а вода благополучно «іде» у мою квартиру, вони стали не себе, а якогось сантехника, якому вони нібито говорили про цю проблему, але він нічого не зробив. І на моє питання, як будемо вирішувати проблему з моєю зіпсованою стелею, відповіли, що самі шукайте, хто винуватий, вони, взагалі, отут не причому.

Але, розбиратися й шукати винуватих було ніколи, і я стала сама викликати працівників аварійно-диспетчерської служби. Поки ж ми їх чекали, я стала проводити власне «розслідування»: начебто, як співчуваючи сусідам і перебуваючи на їхній лінії захисту, попросила листок паперу й стала під запис запитувати прізвище сантехника, до якого вони вже зверталися із приводу того, що труба періодично «видавала» порції води, а також дату такого спілкування з «фахівцем».

Подібної конкретики мої сусіди явно не очікували і якось швидко самі «прийшли» до висновку, що ні до якого сантехника, ні в яку службу вони не зверталися. Однак не стали заперечувати, що « вони-те не в чому ні винуваті», а винити й запитувати всі, схоже, потрібно із самої труби й саме з її вимагати, будь вона негарна, компенсації. Але, тому що гроші із труб одержувати я не звикла, то взяла в оборот сантехників, що під'їхали, і наполягла на тому, щоб вони не тільки перекрили стояки з водою, але й письмово зафіксували факт затоки (при цьому, природно, довелося вже спуститися до мене у квартиру). Робити це вони, відразу скажемо, не квапилися, мотивуючи це тим, що заявок у них багато, та й підходящі бланки вони не взяли

Довелося чемно попросити їх почекати, поки я з'єднаюся по телефоні з їхнім начальником і довідаюся «може бути, ви й праві». Однак такої можливості вони мені не дали й відразу ж усі оформили, як я й просила: написали, коли й що відбулося, у чому причина, а також які ушкодження одержала моя квартира. При цьому я вже могла відзначити їхній професіоналізм і мотивацію: як вони сказали, «раптом ви із сусідами судитися будете, і якщо ми вам не за формою напишемо, а в суді це виявиться, то нас премії позбавлять».

Тому вони написали, як постраждав мій килим, моя шафа й - навіть відзначили, що вода капала й на мою електричну кавоварку, що, швидше за все, не пішло їй на користь. При цьому акт був складений під копірку й один екземпляр дістався мені. Все це було зроблено із часу мого першого візиту на кухню протягом ледве більше години. У результаті я була задоволена: всі документи в мене були на руках, і я стала відносно спокійно збиратися впоездку.

По приїзду ж я підготувалася до зустрічі зі своїми сусідами: довідалася скільки будуть коштує мої судові витрати у випадку неможливості рішення питання мирним шляхом, а це - вартість роботи спеціально викликаного оцінювача збитку, а також мито, яку потрібно сплатити для подачі заяви в суд. Чим це могло зацікавити моїх сусідів? А тим, що у випадку визнання в моєму «потопі» їхньої провини дані суми повинні були б виплатити мені саме вони. Причому такі витрати йшли б уже «плюсом» до компенсації фізичного збитку моїй квартирі, а також мені, улюбленої, у вигляді компенсації за неприємності морального характеру

Для візиту до сусідів я також взяла квитанції про те, скільки до цього коштував мені ремонт моєї стелі в кухні: добре їх відразу не викинула. Для чого ж я так ретельно готувалася до бесіди із сусідами? А для того, що я все-таки хотіла вирішити справу, не доводячи його до суду: у мене й так справ, крім ходіння по інстанціях, вистачає. У результаті я чемно все пояснила сусідам і сказала, яка сума компенсації мене цілком улаштує, і що я не хочу, щоб у них були зайві витрати

Мені повезли: сусіди виявилися теж людьми розумними й гроші мені наступного дня принесли. Ми розписалися на «папірці» роздрукованої форми з інтернету, що всі питання влагоджені мирно й необхідна сума сплачена. Звичайно, за всіма законами «жанру» потрібно було піти й завірити все в нотаріуса, але - мені неначебто це не потрібно, а сусіди такого бажання не виявили

На цьому дана історія й закінчилася. Ремонт я зробила й знову одержала задоволення від творчого процесу. А сусіди більше не заливають, та й про сантехника із трубою, які мені нібито «повинні» були гроші, теж не згадують. І хоча «прямих» рад у даній історії ви не почули, але, може бути, для себе ви все-таки щось відметете, адже ремонт ремонтом, а й «затопити» можуть

Будет Вам Полезно
Багатьох людей, що використовують заміську дачу влітку й іноді взимку, хвилює питання,
Теплі дні «жіночого літа» стали історією. Сніг з дощем, що обмітає з галузей останні ли
Розуміючи необхідність ефективно зберігати тепло, багато хазяїв квартир і приватних б
Сьогодні дизайнери всі частіше при оформленні приміщень віддають свої переваги шпал