Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2555

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6060

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Хочу похвастатися своїм новим дров'яним каміном

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Хочу похвастатися своїм новим дров'яним каміном

Камін - серце будинку, без нього було б незатишно. Може я й сентиментальний занадто, але мені здається, що камін не стіни гріє, а душу зігріває. Ну так добре, від лірики переходжу до суворої дійсності

Епопея вибору каміна почалася в нас ще півтора роки тому, коли під час будівництва будинку виникло запитання де закладати коминкову витяжку, якого перетину й конфігурації вона повинна бути й на якій висоті від підлоги розташовуватися. Сказати, що подібні питання були мені незрозумілі - це не сказати нічого, елементарно вони ввели мене в ступор. Целую тиждень я бігав по книгарнях у пошуках корисної інформації, купував журнали, у яких обіцялося донести до недосвідченого читача як побудувати камін, реєструвався на різних форумах і мучив пічників питаннями дизайну камінів, намагався випросити креслення камінів і неодноразово був посланий... за межі форуму. Коротше, ситуація здавалося тупиковою - от-от почнуть викладати капітальну стіну з димоходом, а я не знаю що робити. Порятунок прийшов з будівельного магазина у вигляді брошури (моя чоловіка теж не сиділа сложа руки, а тихо й мирно прогулювалася по різним лад базам, вивідуючи корисну інформацію).

Можливо, зараз хто-небудь із вас і посміється над нашим рішенням, але, забігаючи вперед, скажу - ми жодного разу не пошкодували, що вибір припав саме на піч-камін для дачі із чавуну із закритим топленням. Якщо хтось не в курсі, то от картинка з його зображенням (спеціально викладаю камін, як він є, без наступного облицювання, щоб ви мали подання про що мова йде).

Отже, тепер детальніше розповім про цей дров'яний камін. Насправді, коминкове топлення відповідає самим твердим нормативним вимогам, її корпус виробляється з вогнетривкого матеріалу, що по фізико-хімічних властивостях не міняються під впливом високих температур (це може бути сірий чавун, шамотна глина, сталевий аркуш у сполученні з вогнетривким склом, через який можна спостерігати за «живим» вогнем).

Ми вирішили, що найбільш оптимальним буде придбання дров'яного коминкового топлення закритого типу із чавуну тому, що:

по-перше, чавун є чудовим провідником тепла й володіє високим Кпдво-Других, чавун - це практично вічний матеріал (на наше століття точно повинне вистачити)по-третє, кладка й облицювання таких камінів зводиться лише спорудженню «оболонки», яку можна виконати або із цегли, або з каменю або іншого підходящого матеріалу; до речі, дизайн камінів з «серцевиною з топлення» може бути настільки ж різноманітний, як і в камінів відкритого типу (класичних)ну, і в четвертих, установка закритого коминкового топлення виключає такий момент, як придбання проекту й не треба ламати голову над тим, як побудувати компактний камін (це одне з вимог, пов'язане з обмеженим простором залу).

Тепер переходжу до технічної частини. Для нашого каміна не треба було спорудження окремого фундаменту, що необхідний при кладці камінів традиційних (хоча, не знаючи що ми виберемо, фундамент був закладений). Облицювання подібних камінів здійснюється після установки топлення на подіум, але, мабуть, розпишу всі етапи один по одному:

спорудження підстави під подиумустановка подиумаустановка на нього топкиприсоединение каміна трубі (я взяв сендвич-трубу)монтаж каркаса каміна (облицювання каміна містить у собі кілька етапів, все залежить від обраного дизайну каміна)по каркасі монтується базальтова ватаподключение каміна за допомогою труби певного діаметра до попередньо виложенному димоходу з керамічної цегли (на цьому етапі ми помучилися, тому що вихідний отвір з коминкового топлення було більше прямокутного перетину цегельного димоходу)після всіх монтажних робіт починається саме приємне - обробка, облицювання каміна

От, загалом комплекс робіт із пристрою нашого каміна

Сьогодні, коли всі за, ми любимо влаштуватися в нашого вогнища вечірком і в тиші слухаємо потріскування палаючих полін, любуємося мовами полум'я, причому коминкове топлення закритого типу є найменш пожароопасной. Можливо, для кого-небудь із вас питання «як побудувати камін» коштує, як говориться, «ребром», раджу придивитися до коминкових топлень (не виключено, що й ви станете у швидкому майбутньому щасливим власником власного каміна).

Удачі й тепла вашому будинку!

Будет Вам Полезно
У цей час будівельний ринок пропонує масу видів цементу. Вони підрозділяються на попул
Навряд чи на сьогоднішній день когось здивуєш пластиковими вікнами. У сучасних мегапо
Прежде чем приступать к утеплению квартиры в панельном доме, необходимо определить м
Термопанели вважаються одним з найбільш істотних досягнень у виготовленні будматеріа