Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Ванна в стилі морської стихії

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ванна в стилі морської стихії

Звичайно, дизайн ванної кімнати, що перебуває в міській квартирі, може бути кожним. Наприклад, когось вибирає ванну в стилі ретро, а когось залучає ванна в східному стилі. Але, якщо ви «поважаєте» морську тематику й хочете внести морську свіжість у вашу міську ванну кімнату, те наші ради будуть вам корисні.

Сьогодні в наше століття постійних стресів багато з людей, вибираючи дизайн ванної кімнати, віддають свої переваги морської тематики. У результаті того, що даний стиль так популярний, у цей час цінителям морської краси є - у цьому плані - із чого вибирати

Загальна ідея інтер'єра ванною з морською тематикою

Загальна ідея ванної кімнати, створеної в стилі прекрасного моря, полягає в тім, щоб одержати інтер'єр із природною гамою фарб, фактур і аксесуарів, характерних для приморських районів. Так, морську тематику традиційно представляє сполучення яскраво-синього кольору в з'єднанні із сонячно-кремовим, небесно-голубим і білим фарбуванням. Прекрасним доповненням ванною в стилі моря є різні «морські» сувеніри й аксесуари.

Крім того, для даного стилю характерна повнота м'яких контрастів, чіткість ліній, фарб, а також обмежена колірна палітра. У результаті такого підходу дизайн інтер'єра ванної кімнати здобуває свіжий, нестандартний вид, що так і вабить до відпочинку, пригодам, зміні звичної обстановки й нових емоцій

Якщо вас залучає ванна в морському стилі, то віддайте перевагу природним фарбам моря, сонця й піску. Зверніть увагу, що даний стиль простий і романтичний. По своєму емоційному змісті йому більше близька ванна в стилі кантрі, чим, наприклад, ванна в японському стилі або ванна в стилі прованс. Холодні, освіжаючі відтінки починаються в даному стилі від блідо-голубого й закінчуються темно-синім, а теплі тони розташовуються в діапазоні від яскраво-сонячного кольору до піщано-золотавого.

У принципі, для одержання ванни в морському стилі можна взяти за основу ванну в класичному стилі й потім декорувати її в необхідній стилістиці. Для цього вам знадобляться морські зірки, раковини, дерев'яні човники й будь-які інші сувеніри, що ставляться до морської тематики. Тут перед вами відкривається великий простір для імпровізації, а купити необхідні елементи декору можна в магазині сувенірів, іграшок і навіть - ваптеке.

Деталізація інтер'єра ванною в морському стилі

Прекрасної атмосфери свіжості й морського простору можна домогтися, якщо потік і верхню частину стіни ванної кімнати оформити в кольорі яскраво-блакитного неба, а нижню частину стін виконати у вигляді простої кахельної плитки більше насиченого, темно-синього кольору. У результаті такого дизайну виходить ефект неба й моря, що виглядає дуже гармонійно й своєю природною красою рідко кого може залишити байдужим.

Також можна вибрати більше м'які фарби, а необхідні колірні акценти розставити за допомогою яскравих аксесуарів. Важливо й те, що в деяких людей морський стиль викликає ностальгічні почуття. Тому в цьому випадку буде дуже доречно використовувати сучасне сантехнічне встаткування й тим самим додати в дизайн більше сучасної практичності

Досвід показав, що найчастіше ванна в стилі моря оформляється за допомогою відповідної настінної керамічної плитки: благо величезна її частина випускається сьогодні саме в стилі морської тематики. Також таке правило вірно й відносно шторок для ванною: найчастіше дизайнери створюють їх із чарівним морським малюнком.

Підлоги при створенні ванної кімнати в морському стилі можна виконувати в стилі кантрі. В ідеалі також можна використовувати напольную керамічну плитку, виконану в морській тематиці. Але не менш прекрасно буде смотреться й «звичайний» підлога, добірно оформлений спеціальними ковриками для ванних кімнат з малюнками хвиль, риб, дельфінів, водоростей і так далі.

Якщо у вашій кімнаті є вікна, те їх теж краще прикрасити простими фіранками, на яких перебуває характерної для морської тематики малюнок, або використовувати аналогічні жалюзі. Дизайн інтер'єра морської тематики має на увазі, що меблі для ванною буде мати подібний стиль. При цьому також прийнятно використання меблів, виконаної в класичному стилі: такий дизайн не буде візуально суперечити споконвічному задуму.

Морський стиль ванної кімнати також можна доповнити освітлювальними приладами, які також можуть мати як чітку морську спрямованість, так і бути виконаними в стилі перевіреної часом класики. Обов'язково доповните подібний інтер'єр аксесуарами - рамкою дзеркала із черепашок, губками у вигляді морських зірок, рушниками з морем і дельфінами, що граються, - і все: прекрасна ванна кімната, що дихає морською свіжістю й первозданною красою готова!

Будет Вам Полезно
Газової казан у цей час - не єдине джерело тепла в заміських будинках. Звичайно, газове
Розібратися в хитросплетеннях дизайну інтер'єра зараз важко навіть самим дизайнерам,
Зізнатися чесно, не думав, що коли-небудь зберу нову шафу купе (своїми руками в мене не
Для того, чтобы фасады домов, облицованные кирпичом, керамикой, бетонными плитками, ес