Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як запланувати ремонт

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як запланувати ремонт

Ремонт, як і будь-яка серйозна справа, вимагає планового підходу, зрозуміло, якщо він виконується не для усунення аварійної ситуації. Планується ремонт задовго до його початку, визначаються обсяги робіт і обговорюються різні варіанти їхнього виконання. План ремонту передбачає вибір необхідних будівельних і оздоблювальних матеріалів, а так само попередній розрахунок витрат. Попередній - тому що, як правило, у процесі ремонту виникають різні невраховані раніше нюанси, що вимагають додаткових матеріалів і відповідно додаткових витрат. Насамперед, збираючись відремонтувати квартиру або будинок, необхідно вирішити, який саме ремонт необхідно виконати. Чи буде це легкий косметичний ремонт або капітальний, із заміною сантехніки, вікон, дверей і напольного покриття, а може бути повне перепланування житла.

Що потрібно, щоб скласти план ремонту

План капітального ремонту, природно припускає значно більші обсяги робіт і як наслідок більші витрати. Крім того, витрати будуть залежати від того чи буде ремонт виконуватися власними силами або за допомогою притягнутої будівельної компанії. У цьому випадку витрати на ремонт зростуть багаторазово, оскільки послуги таких компаній коштують досить дорого. Практично будь-який ремонт, крім перепланування можна виконати самостійно. Але перепланування бажано здійснити за допомогою організації, що візьме на себе рішення всіх питань пов'язаних з оформленням відповідних дозволів на виконання таких робіт. Найбільше доцільно вибрати компанію, що виконує ремонт «під ключ». Тобто робить весь комплекс робіт, починаючи від розробки й узгодження проекту й до вивезення будівельного сміття й збирання приміщення після закінчення ремонту.

Розробляючи план ремонту квартири необхідно визначити послідовність робіт і черговість ремонту кімнат. Не варто одночасно займатися ремонтом у спальні й на кухні. Розраховуючи строки ремонту, необхідно врахувати час на підготовчі роботи. Звільнення кімнати від меблів і всіляких декоративних елементів, відключення електроенергії й підготовки стін, стелі й підлоги до ремонту. Старі шпалери, якщо такі були, необхідно зняти. Якщо потовк був просто побілений, то бажано змити побілку. Можливо, знадобиться установка нових електричних розеток і вимикачів, що у свою чергу зажадає прокладки нових проводів. Всі роботи краще виконувати в послідовності: потовк - стіни - піл. Якщо планується заміна вікон і дверей приміщення, то їх бажано встановлювати після закінчення робіт зі стелею.

Будівельні компанії, що спеціалізуються на виконанні ремонтних робіт житлових і офісних приміщень звичайно становлять бізнес план, ремонт квартир у якому розписаний і врахований до дрібних подробиць. Передбачається необхідність відповідних інструментів і персоналу, що буде задіяний у роботі на різних стадіях ремонту. У таких планах ураховуються всі витрати компанії, включаючи витрати на транспорт, електроенергію, а так само зарплату виконавцям. Тільки маючи подібний план, керівництво компанії може коректувати свою діяльність і судити про прибутковість або збитки. Звичайно в штаті солідних будівельних компаній є спеціальні планові відділи, що розробляють такі проекти й планують роботу.

Кошторисна вартість ремонту

Будь-який проект припускає наявність кошторису на виконання ремонтних робіт. Як скласти кошторис на ремонт знають працівники спеціального кошторисного відділу. В арсеналі таких відділів є спеціальні цінники, що містять практично весь перелік робіт, виконуваних у процесі ремонту. Крім того, у цінниках приводяться різні підвищувальні й понижувальні коефіцієнти, значення яких залежить від складності робіт, умовах і багато чого іншого. Правильно скласти кошторис на ремонт квартири може тільки кваліфікований фахівець - кошторисник, що знає, як і коли застосовувати коефіцієнти і як надходити у випадку відсутності в цінниках яких або видів робіт

Будет Вам Полезно
Обігрівачі води - це спеціальні пристрої, які використовуються з метою організації про
Залежно від того, як часто буде використовуватися сходи, яка її комфортність і безпек
За своїм характером вагонка пвх являє собою досить унікальний будівельний матеріал, щ
ЛВЛ брус - що це таке | пиломатеріали в будівництві ЛВЛ брус це високоякісний конструк