Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як грамотно прийняти квартиру, куплену в новому будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Як грамотно прийняти квартиру, куплену в новому будинку

Після того, як людина купує квартиру на вторинному ринку житла, його проблеми, як правило, закінчуються: там всі вже якось пристосоване для того, щоб люди могли жити. Однак при покупці «свеженькой» квартири, як показує мій досвід, проблеми з моментом оформлення паперів тільки починаються. На написання даної статті мене наштовхнула стаття «Ви купили квартиру в новобудові...»: просто все, що там написано, до болю знайомо.

Але давайте відразу в справі. По-перше, як би ви не хотіли, але ремонту в новій квартирі не уникнути. І якщо в житло вторинного фонду відразу ж видно, що й де потрібно змінити, то в «первинному» варіанті, цього відразу й не розглянеш. При цьому будівельна компанія це прекрасно розуміє й у всіх договорах, які ми підписували (а це різні фірми) значилося, що керуючим будівництвом компанія протягом напівроку зобов'язується усувати недоробки за свій рахунок

З однієї сторони це, звичайно, добре. Але на практиці, це виглядає так: у найближчі 6 місяців ремонт починати навіть і не коштує, а потрібно настроїтися на те, за допомогою вашої квартири постійно будуть вирішувати проблеми не тільки ваші власні, але й сусідів: мова йде про різні труби й проводки. Для того ж, щоб всі недоробки можна було усунути по можливості швидше і якісніше, варто врахувати наступне.

Звичайно будівельна компанія призначає день приймання квартири. При цьому, природно, не тільки вручаються ключі, але складається й підписується акт приймання житла. І тут, я для себе вивела правило номер один: квапитися не треба! Просто всі два рази я «покарала» себе тим, що відпрошувалася на це «захід» з роботи й тому на приймання в мене був досить обмежений час. До того ж, уже не знаю чому, але представники фірми всі два рази в нас спізнювалися.

У результаті перший раз я просто швидко оглянула кімнату з іншою «територією», пощелкала вимикачами, перевірила наявність води у ванною й туалеті, після цього підписала акти й - усе. Розбиратися з тим, що під підвіконням були просто жахаючі діри, під унітазом була постійна калюжа, а змійовик-сушарка у ванною чомусь був стабільно холодним, ми з великою втратою часу, сил і нервом розбиралися вже потім. Так, чесно, сказати, просто згодом взяли й самі всі зробили як треба.

Але досвід свій я врахувала: і в другій квартирі (а купували ми вже «двушку» у новому будинку) я, незважаючи на колишню недостачу часу, уже надійшла більш мудро. Незважаючи на те, що будівельна компанія сама призначає строки виправлення недоробок, але я ходила по квартирі, перевіряючи кожний куточок свого нового житла, і просила позначити в акті існуючі огріхи, яких кілька штук, але, природно, набралося.

При цьому «сдавальщики» не дуже-те палко бажали все це вносити в документи (типу однаково ж потім доробляти будемо), але я наполягла й усі написали. Моя думка: що зробити це потрібно обов'язково, тому що тут «зарита більший собака» - завжди легше вимагати, чим просити усунути неполадки. У результаті, якщо в першій квартирі нам довелося усувати все за свій рахунок, то в цієї будівельники якось самі все швиденько виправили: буквально за два дні

Але й отут кричати про перемогу рано. Тільки в ході експлуатації житла з'ясувалося, що є ще два ключових моменти, яких я не врахувала. От чого я не взяла листочок паперу й не полізла з ним перевіряти вентиляцію у квартирі?! А не було ж у приміщенні жодного стільця - наступного разу зі своїм, схоже, буду квартиру приймати. Справа в тому, що якось так виходить, що повітря у вентиляційній трубі йде не від нас, а до нас. І от пройшло вже більше півроку, але ніхто з будівельників не знає, як це усунути. Говорять все нормально, а елементарний листочок паперу говорить зворотне.

Крім того, інша проблема, що я пропустила, пов'язана з подачею у квартиру газу: три рази вже зверталися по 04 і «хлопці» уже три недоліки в системі знаходили - минулого дрібні витоки газу, який моя родина, виявляється, дихала все це час. Ну, от, у принципі й усе, що я хотіла сказати: знайдіть час на ретельний «огляд» свого житла при прийманні нової квартири, проведіть його «по повної» (краще, напевно, зі знайомим будівельником-фахівцем) і внесіть всі знайдені недоліки в акт приймання.

Будет Вам Полезно
Дивлячись на сувору об'єктивність, багато з людей задаються питанням - чому запотіваю
Тротуарна плитка в цей час є дуже популярним матеріалом, застосовуваним Для покриття п
Тротуарні, Напольние Плити, Плитка, Щаблі, Парапети, Бордюри ::ВИМЕРИТ ФАБРИКА ТЕРАЦЦО |
Капітальний ремонт ванною - процес трудомісткий і занимающий чимало часу. Тут знадоби