Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6137

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2939

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Остекление балконів і лоджій

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Остекление балконів і лоджій

Головні вимоги до вікон на лоджіях - міцність, надійність, довговічність, щоб вони могли вистояти, у тому числі, і в екстремальних умовах (бура, шквалистий вітер, пожежа й т.п.). Бувають два види остекления - «холодне» і «тепле». Холодний вид передбачає в основному тільки зовнішній захист від усіляких предметів - від краплі дощу до сигарети з верхнього поверху. Тепле остекление - це захист балкона від таких більше абстрактних, але відчутних речей, як мороз, жара, шум.
oknaksp Найпоширенішими матеріалами для остекления лоджій служать три матеріали - дерево, «пластик» (стеклопакети + профілі із ПВХ - полівінілхлориду) і алюмінієві конструкції. У районах з теплим кліматом на лоджіях часто ставлять алюмінієві рами. Ніж далі на північ, тим більше починають очолювати всюди дерево, а ще частіше пластик

Дерев'яні рами

Кращим матеріалом для дерев'яних рам уважається сосна, модрина, дуб. Через схильність гниттю, недостатній міцності або підвищеної гигроскопичности для виготовлення балконних конструкцій не радять використовувати деревину ялини, кедра, ялиці, бука, граба. Балконні рами не встановлюють у дерев'яну коробку (як це відбувається з кімнатними вікнами), а вони самі несуть все функціональне й механічне навантаження - тому в їхній установці є свої особливості. Дерев'яні рами ставлять унизу - на підготовлений дерев'яний брус (поручень балкона перед цим знімають, і брус ставлять замість поручня). А верхню частину великогабаритної рами розклинюють за допомогою дерев'яних клинів до балконної плити верхнього поверху.
wh Варіантом надійніше вважається метод, коли раму прикріплюють до металевого каркаса. Найпоширеніший перетин дерев'яних брусків, застосовуваних для виготовлення рам на балкон, є перетин бруска 45x45 мм. Крім звичайних стекол у рами на основі дерева стали вставляти стеклопакети. Називається ця конструкція дерев'яними стеклопакетами.Остекление балкона дерев'яними рамами вважається самим недорогим і економічним варіантом. Ціни варіюються від виду деревини, особливостях її обробки (фарбування, покриття лаком), габаритів лоджії. Остеклить невелику лоджію (без бічних стін)довжиною 2,8 і висотою від підвіконня 1,4 обійдеться приблизно в 12 тис. руб.

Алюмінієві рами

Алюмінієві рами дуже міцні й досить екологічно чистий продукт. Алюмінієві профілі тверді, але в той же час легені, вони долговечнее дерев'яних, не бояться перепадів температур, кислотних дощів і т.п. Рами зі сплавів алюмінію виходять досить тонкими, не масивними, і це робить вікна просторими. Але є істотний мінус - для остекления балконів застосовують в основному однокамерні профілі, у яких немає теплоізоляційних вставок. Тобто алюмінієві профілі не підійдуть для «теплого заскління» у районах із суворою зимою. З недавнього часу в ремонті квартир стали застосовувати деревоалюминиеві конструкції. Дерев'яні рами з алюмінієвою міцністю. Вартість остекления лоджії алюмінієвими розсувними рамами для типових балконів і лоджій коливається приблизно від 14,5 тис. (балкон хрущевки) до 30 тис. руб. (лоджія більше 6 м)

Пластикові й металлопластикові вікна

spb-stroyservic Перевага пластику перед деревиною в тім, що рами з нього можна точно підігнати під потрібні розміри аж до сотих часток міліметра
Профіль - це відрізок виробу із ПВХ, зроблений методом видавлювання із заданими формами й розмірами перетину. Внутрішній простір ПВХ - профілю заповнено поперечними перемичками (ребра жорсткості). Вони утворять безліч відсіків, заповнених повітрям. От ці-те повітряні камери й визначають ізолюючі властивості профілю (звуко-, теплоізоляція). Усередину ПВХ - профілю всі частіше вставляють металевий профіль. Так одержують гібрид - металлопластикові вікна. Стеклопакет - це кілька аркушів скла, герметично з'єднані один з іншим. Стеклопакети виготовляють окремо й з'єднують із профілем при установці вікна. Найпоширеніші вікна із ПВХ - це білі вікна. Вони найдешевші й легко можуть вписати в будь-які інтер'єри. Кольорові профілі коштують у середньому на 10-15 % дорожче, ніж білі. Кольорові вікна із ПВХ одержують пофарбованими відразу (білі й коричневі), з нанесенням акрилової плівки й ламинированні акриловою плівкою, з напилюванням малюнка.
Для того, щоб збільшити теплоізоляційні властивості, крім багато-камерних профілів, купують стеклопакети з більшою кількістю стекол. Однак, це зменшує проникнення світла у квартиру, збільшує вагу й вартість балконного остекления.
vt-okna Недостатньо буде вибрати просто гарну фірму і якісні пластикові вікна. 60% успіху найманця залежить від його установки. Тому потрібно ретельно стежити за цією процедурою. Важливо придбати якісну монтажну піну для закладення швів (щоб вона не рассохлась і не розкришилася, а вікна не розхиталися в конструкції). Для ізоляції монтажного шва з боку вулиці використовують паропроницаемую що саморозширюється ущільнювальну стрічку, для центрального шару у шві користуються професійною монтажною піною. Зсередини монтажна піна закривається пароізоляцією. Вартість остекления пластиковими вікнами коливається від 19 до 42 тис. руб (мінімальні розцінки для типових лоджій) і вище. На вартість істотно впливають якості профілю (1-5 камер) і вид стеклопакета, а також виробник вікон

Вікна без рам

Фіни придумали систему остекления лоджій, терас і балконів без рам і вертикальних стійок - суцільна скляна стінка. Звичайно, світла в таку лоджію проникає максимально багато й простір конструкція зрительно розширює. Але як служать такі вікна в побуті, чи врятують вони від злодіїв або каменю, кинутого в чужий город, а також снігу й морозу? Кожна стулка безрамкового скла їздить на коліщатах по спеціальних профілях і може відкриватися усередину лоджії й складатися в "книжку". У закритому стані скла защіпаються на ключ.
redwins У таких конструкціях застосовують загартоване, особливо міцне скло товщиною 6 і 8 мм. Воно витримує удари краще звичайного скла. При особливо сильних механічних струсах - розбивається на дрібні кубики, не гострі й не страшні для людей (аналогічно стеклам у машині при аварії). Говорять, при такому остеклении від холоду й втрати тепла у квартирі рятують пружні ущільнення із прозорого полімеру, які ізолюють щілини між стулками, але й не порушують прозорості такого балкона. Хто знає... З іншого боку, вікна придумали фіни, а не жителі Мадагаскару, - значить вони враховували холод і суворі зими, і безрамні вікна дійсно можуть протистояти такому злу, як 30-40 градусний мороз. Вартість безрамного остекления лоджій визначається індивідуально (разом з усіма комплектуючими), зразкова вартість кв. м. - 190-230 в. е. і вище.

Про види відкриття

oknadoz Бувають нерухливі (глухі вікна), коли виникає необхідність заблокувати одну зі стулок і споконвічно зробити її нерухливої. Поворотні (тільки в одну сторону) і відкидний-відкидну-відкидне-відкидна-поворотно^-відкидні (два режими у відкритому виді) вікна - найбільше часто використовуються в побуті при конструюванні балконного остекления, відкидні вікна й вікна, що відкриваються в обидва боки (головний плюс - можна помити зсередини обидві поверхні).

Будет Вам Полезно
Особливості конвекторів опалення складаються в їхніх конструктивних відмінностях ві
Основне призначення інструмента, що у народі називають «болгарка» - різання металів, к
На сьогоднішній день самим популярним покриттям для скатної покрівлі є "металлочерепи
Мечта о собственном загородном доме плюс наличие определенной суммы денег приводят к