Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2903

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як укрити на зиму троянди

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як укрити на зиму троянди

Укриття троянд на зиму починається з їхньої ретельної підготовки до такій «зимівлі». Для початку потрібно обов'язково обрізати нові втечі й тим самим зберегти сили основного куща. Також потрібно надійти з нижніми хворими листами й уже висохлими частинами рослини. Дане обрізання потрібно робити за допомогою секатора. При цьому варто домогтися того, щоб перед вами виявився рожевий кущ, що має тільки здорові й повноцінні гілки й листи. Але, якщо ви добре освоїли тему пристрій квітника в саду, те такий процес не викличе у вас серйозних труднощів.

На другому етапі того, як укрити троянди взимку, необхідно привести в необхідний порядок ґрунт навколо куща. Для цього візьміть маленьку тяпочку із тризубцем і акуратно прорихлите землю навколо троянд на глибину не більш, ніж 5 сантиметрів. При цьому видалите всі дрібні бур'яни, а також для відлякування шкідників посипте ґрунт навколо куща золою.

Як тільки пізньою осінню температура вночі буде перебувати в районі -5 градусів, то самий час піклуватися про троянд далі. Тепер укриття троянд на зиму буде полягати в їхньому підгортанні пухкою землею й торфів. Причому зверніть увагу, що троянди потрібно підсапувати досить «серйозно»: від третини до більш, ніж половини куща. Практика показує, що звичайно для цього потрібно як мінімум використовувати два цебра торфу на один кущ. При цьому не так важливо, вологий ви торф будете застосовувати або сухий, але от про те, щоб він був пухким і без грудок обов'язково варто подбати.

Потім, підготовлений таким чином, рожевий кущ потрібно почати вкривати й зверху: знизу ми його захистили вже досить. Верхню же частину куща потрібно акуратно вкрити шаром підмножини, сухої трави або сухих листів. Зверніть увагу, що вкриття троянд на зиму обов'язково потрібно робити сухим матеріалом. При цьому також виберете суху погоду. Крім того, хотіли б з вами поділитися й тим, що дуже добре можна зберегти троянд і в самі морозні зими за допомогою ялинового або соснового лапника.

От, у принципі, і все. Але для того, щоб наші ради, насправді, відрізнялися граничною практичністю, потрібно сказати також про те, щоб ви переживали за своїх троянд не тільки в період сильних морозів, але й у період відлиг, які в середній смузі Росії в останні роки часто поміняють морози. Так чим же небезпечна відлига для рожевих кущів? Вся справа в тому, що при цьому вони можуть випрівати, тобто покриватися під захисним шаром крапельками води, і при настанні морозів змерзнути.

Щоб уникнути цієї неприємності й домогтися того, щоб укриття троянд на зиму було по сьогоденню ефективним, потрібно при відлизі робити своїм улюбленим рослинам провітрювання: для цього гілки або траву потрібно ненадовго підняти, а потім закрити ними кущі знову. Якщо у вас немає такої можливості, (наприклад, постійно взимку їздити на дачу), то продумайте про те, щоб обраний вами матеріал для вкриття відрізнявся самовентиляцією.

Подивитеся, наприклад, що гілки сосни або їли можуть пропускати крізь себе вологу, а, приміром, досить часто застосовувані для вкриття троянд узимку поліетиленова плівка, руберойд або цебра, не будуть мати таку функцію, і в такому випадку при зміні морозу на відлигу й назад кущі можуть частково або повністю вимерзнути. Продумайте всі ці моменти, і тоді улюблених троянд зможуть улітку знову радувати вас своїми чудовими квітами

Будет Вам Полезно
А все почалося з того, що ми з родиною вирішили побудувати заміський будинок. І не прос
У процесі будівництва свого дачного будиночка, ми, як правило, не бажаємо відмовлятися
Правильно встановлений сайдинг зберегти тепло вашого будинку, тому що він буде успішн
У хорошего хозяина на участке есть разные полезные садовые постройки, которые выполне