Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Напиляемая теплоізоляція

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Напиляемая теплоізоляція

Напиляемая теплоізоляція має неперевершені властивості по стабілізації температурного, а також влажностного режиму. У якості напиляемой теплоізоляції в ній використовуються матеріали з поліуретану: їх наносять на поверхню стін, що утеплюються.

Технологія застосування напиляемой теплоізоляції

Технологія теплоізоляції напиляемим пінополіуретаном заснована на тім, що в процес розпилення речовин, що мають рідку основу, відбувається змішування двох матеріалів, у результаті чого утвориться піна. Як правило, змішуються такі речовини як изоционат і полиол. Процес виникнення піни відбувається буквально за кілька секунд.

Піна, одержувана завдяки такій хімічній реакції й напилюванню, міцно лягає на поверхню стіни й висихає протягом декількох хвилин. Залежно від типу застосовуваної пенополиуретановой ізоляції, дана технологія теплоізоляції має на увазі дуже велике збільшення первісного обсягу матеріалу: з рідини виходить піна, що у десятки, а те й сотні разів, неї більше.

Наносити напиляемую теплоізоляцію можна в будь-який час року: при температурному режимі від -10 до +40 градусів

Переваги напиляемой теплоізоляції

Технологія теплоізоляції напиляемим пінополіуретаном має на увазі застосування різних видів подібних утеплювачів: вони можуть відрізнятися, наприклад, по ступені твердості. Однак всіх їх поєднують загальні позитивні властивості. Так, напиляемая теплоізоляція, за рахунок застосування матеріалів з поліуретану, відрізняється невеликою вагою, але при цьому показує відмінні показники низької теплопровідності, а також видатної гідроізоляційної властивості.

Також думка експертів сходиться в тім, що безумовною перевагою напиляемой теплоізоляції є те, що в її сполученні більше не потрібно використовувати паропроницаемі й гідроізоляційні мембрани, тому що роль своєрідного «клапана», здатного випускати пару й перешкоджати проникненню вологи, виконує сам теплоізоляційний матеріал

До інших позитивних властивостей пенополиуретановой піни експерти відносять те, що вона здатна запобігати утворення корозії, що стає особливо актуально при роботі з металевими поверхнями

Важливо й те, що поряд з гарними теплоізоляційними якостями й наявністю гідроізоляційних властивостей, напиляемая піна з поліуретану має прекрасний ефект акустичної ізоляції. Крім того, напиляемая теплоізоляція через свого порівняно невеликого ваги не дає додаткове навантаження на несучі конструкції й фундамент будинку

При цьому фахівці звичайно, говорячи про дану технологію теплоізоляції, також відзначають високу продуктивність праці. Так, бригада з кількох людей здатна за одну зміну виконати теплоізоляцію будинку площею в 1000 квадратних метрів поверхні.

Області застосування напиляемой теплоізоляції

Напиляемая теплоізоляція відрізняється гарною адгезією до штукатурки, дереву, металу, паперу й іншим матеріалам. У результаті цього пенополиуретановую піну часто застосовують для утеплення стін, перекриттів, покрівель і фундаменту. Відповідно до думки фахівців, дуже добре застосовувати укладання безшовного теплоізоляційного шару на стінах і покрівельному перекритті при малоповерховому будівництві.

Однак технологія теплоізоляції напиляемим способом більше підходить для будівельних компаній, що працюють із більшою кількістю проектів, тому що для індивідуального забудовника, що планує побудувати своїми руками тільки одного будинку, нема рації купувати цілий комплект необхідного встаткування.

Також експерти відзначають, що дана технологія напилювання дуже зручна при ремонті й реконструкції будинків. Адже часто зустрічаються випадки, коли не потрібно змінювати всю теплоізоляцію в старому будинку, а досить тільки виправити деякі «діри». У такій ситуації, звичайно, можна залатати дірки шматками твердих теплоізоляційних матеріалів, але закріпити їх, ущільнювати щілини, як правило, досить проблематично.

Набагато простим способом буде використовувати напиляемую технологію теплоізоляції будинку: матеріал надійно прикріпиться до поверхні й прекрасно неї утеплить. А при масовому ремонті будов, витрати на застосування напиляемой теплоізоляції цілком виправдуються

Будет Вам Полезно
Під стилем в інтер'єрі розуміється єдність обраного художнього напрямку, гармонічне с
З першими заморозками починаєш замислюватися про те, наскільки тепло буде в будинку аб
Любой человек в своей бытовой или профессионально деятельности хотя бы раз сталкивалс
Зараз дуже рідко можна зустріти традиційні вхідні двері, тобто дерев'яну. Турботи про б