Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Гнучкий декоративний лицювальний камінь

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Гнучкий декоративний лицювальний камінь

Зовсім унікальним винаходом сфери лицювальних матеріалів, створених технологами за останнім часом, є гнучкий камінь натуральний лицювальний, друге назва якого - гнучкий піщаник.

Метод створення гнучкого лицювального каменю

Гнучкий декоративний лицювальний камінь - це тонкий шар піщанику, зафіксований за допомогою клею на спеціальній текстильній основі. Метод виготовлення такого каменю натурального лицювального досить цікавий і оригінальний. Так, при розробці родовищ природного каменю (піщанику), фахівці знаходять геологічні зрізи, що відрізняються найбільш гарним кольором і фактурою.

Потім поверхня каменю ретельного вирівнюють і на неї кріплять основу - несучий матеріал, що, у свою чергу, просочують спеціально розробленим складом. Через певний час несучий матеріал знімають: на ньому повинен міцно втримуватися гарний шар піщанику.

Отримані в такий спосіб аркуші мають товщину 1-3 міліметра. Згодом їх можна розрізати по розмірах шпалер або зручної для застосування плитки. Таким чином, у підсумку виходить готовий декоративний лицювальний камінь - гнучкий піщаник

Способи застосування гнучкого лицювального каменю

Гнучкий декоративний лицювальний камінь у цей час широко застосовується для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх елементів будинку. Тому що такий матеріал дуже простий у застосуванні, то він дуже швидко придбав обґрунтовану популярність у багатьох прогресивних країнах миру.

Причому не тільки серед професійних будівельників, але й у дизайнерів, оформителей, а також у всіх людей, які прагнуть прикрасити свій будинок неповторним малюнком натурального каменю. Стіни будинків, облицьовані плиткою із гнучкого піщанику, смотрятся дуже ефектно, і здається, що вони побудовані з високоякісних кам'яних блоків.

При цьому видатні характеристики й властивості гнучкого лицювального каменю дозволяють із успіхом використовувати його й в інтер'єрі. Так, в останні роки його часто застосовують для облицювання басейнів. Також його висока термостійкість дозволяє його використовувати для оформлення стін у парильнях і саунах. Крім того, гнучкий оздоблювальний камінь в інтер'єрі може використовуватися як стильне напольное покриття

Властивості гнучкого лицювального каменю

Гнучкий камінь натуральний лицювальний повністю зберігає всі позитивні властивості піщанику, і прекрасно передає його ніколи не повторюваний візерунок, природну красу, натуральність, зносостійкість і екологичность. Але, крім вищевказаних властивостей, такий матеріал володіє ще поруч багатьох інших достоїнств.

Серед позитивних характеристик гнучкого декоративного лицювального каменю варто назвати високу морозостійкість матеріалу (він витримує до –30° C), що дозволяє облицьовувати зовнішні елементи будов у більшій частині кліматичних зон Росії. Стійкість гнучкого піщанику до високих температур (витримує до +650° C) дає можливість застосовувати камінь для обробки печей, камінів тощо.

При цьому такий декоративний лицювальний камінь відрізняється довговічністю, тому що сьогодні виробники дають на даний лицювальний матеріал гарантію до 30 років і більше. Важливо й те, що камінь натуральний лицювальний проходить обробку гідрофобним антистатичним складом, що дозволяє каменю бути водоустойчивим і відштовхувати бруд

Крім того, існує ряд моментів, які по зручності використання, дозволяють новому матеріалу значно перевершити звичайний піщаник. Так, гнучкий камінь набагато легше: один квадратний метр матеріалу важить усього біля п'яти кілограмів. Також такий піщаник більше гнучкий. Дана властивість дає можливість застосовувати матеріал для обробки поверхонь, що мають практично будь-які форми (щабля, арки, колони).

Гнучкий декоративний оздоблювальний камінь більше простий у роботі. Тому багато професіоналів справедливо вважають, що для облицювання шпалерами й плитками із гнучкого матеріалу, зовсім не потрібно бути професіоналом. А те, що гнучкий камінь натуральний лицювальний можна легко розрізати звичайними будівельними ножицями, дарує дизайнерам разюче різноманіття художніх можливостей

Таким чином, унікальні декоративні й експлуатаційні характеристики гнучкого каменю, простота роботи з ним забезпечують такому лицювальному матеріалу більшу популярність і успішне застосування в багатьох областях виконання лицювальних матеріалів

Будет Вам Полезно
У сьогоднішнє століття технічного й технологічного прогресу, а також комфортного й зат
Про енергоеффективних житлові будинки у світі почали говорити давно: адже нікому не х
Якщо вченими підраховано, що третина свого життя людина проводить у сні, те, скільки ча
Ремонт на кухні починається в голові хазяїна квартири. Після того, як він зважився йог