Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як ми вибрали протипожежні двері

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як ми вибрали протипожежні двері

Перше, на що ми звернули увагу, було те, із чого дані двері виготовлені. Зрозуміла справа, що як вхідні двері нам більше сподобалися сталеві протипожежні двері. Хоча залучила нашу увагу й інша - скляні протипожежні двері: виглядає вона дуже ефектно, а показники по пожежній безпеці в неї теж високі. У майбутньому хочемо такі двері встановити в якості межкомнатной.

Друге, від чого ми стали відштовхуватися при виборі типу протипожежних дверей, була «начинка», що повинна бути, природно, вогнестійкої. Тому що ми знали, що азбест не є горючим матеріалом, то вибрали його. Хоча, чесно говорячи, і проти аркушів ГВЛ ми нічого не мали. Також, здобуваючи такі двері, ми замовили її з порошкоподібним фарбуванням: так ще надійніше.

Третя частина нашого вибору полягала в тім, щоб зрозуміти, який же зміст був у показників, які стояли в технічній документації на кожний вид дверей. Отже, ми зрозуміли, що дуже важливо такий показник, як межа вогнестійкості конструкцій. Обчислюється він у хвилинах і складається із трьох значень:
Втрата несучої здатності (R), тобто час до обвалення конструкції або інших граничних деформацій
Втрата цілісності (Е), тобто час до утворення в порожнині дверей наскрізних отворів, тріщин, через які в приміщення можуть проникнути вогонь або продукти горіння.
Втрата теплоизолирующей здатності (I), тобто час, коли двері нагріваються до граничних значень

Так, наприклад, ми побачили, що на різних типах протипожежних дверей коштують позначення: R120, RЕ60, REI 30 і так далі. Простіше говорячи, як нам пояснили консультанти, якщо ми здобуваємо двері з маркуванням межі вогнестійкості EI60, те це буде означати, що така перешкода витримає полум'я протягом 60 минут і не пропустить його в приміщення. Головне, що зрозуміли: якщо ми хочемо поставити двері на склад, те там потрібна сталеві протипожежні двері з максимальним строком захисту: і, у принципі, 60 хвилин - це гарний показник

Житлова ж кімната, занурена повністю в полум'я, здатна вигоріти за 15-20 хвилин, а офісні показники горять довше - 30-40 хвилин. Звідси висновок: якщо ми вибираємо протипожежні двері для будинку, то цифри в абревіатурі від 20 до 30 нас цілком улаштують. Тому двері ми вибрали гарну: з індексом REI 30 - щоб бути спокійним

Ну, потім - ми ще на додаток до цього вибрали, природно, декор дверей: колір, обробку й гарні ручки. У загальному - залишилися задоволені: адже впевненість і спокій у нашім житті багато чого коштують!

Будет Вам Полезно
Довгий час збірні басейни залишаються самим вигідним і прийнятним спорудженням для Ба
Трюмо - витончений предмет меблів, призначений винятково для жінок - як і багато чого з
Як відомо, шпаклівка стиків гипсокартона - процес завершення монтажу гипсокартонной с
Тротуарна плитка в цей час є дуже популярним матеріалом, застосовуваним Для покриття п