Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Дзеркала в інтер'єрі: сполучення старих і нових ідей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дзеркала в інтер'єрі: сполучення старих і нових ідей

Типове застосування дзеркал у приміщенні

Давайте згадаємо, якими принципами звичайно керуються люди, розміщаючи у своїй квартирі дзеркала. Звичайно, такі вироби обов'язково повинні перебувати в місцях, де хазяям квартири необхідно глянути на себе й подивитися, чи всі в їхній особі, зачісці, одязі й так далі в порядку. Тому, звичайно, дзеркала обов'язково повинні розміщатися над раковиною у ванній кімнаті, у прихожій і в тих місцях, де власники будинку звичайно переодягаються або наносять макіяж.

Також більшість людей знають про те, що можна домогтися збільшення простору в дизайні інтер'єра за допомогою дзеркал. І цим люди теж користуються: звичайно в таких типово-вузькі для нашої країни місцях, наприклад, як коридор, теж часто можна побачити дзеркала. Також часто розміщають дзеркала в прихожій. Це й простір дозволяє збільшити, і допомагає подивитися на себе безпосередньо перед виходом на вулицю

Крім того, рідко хто помиляється у виборі того, як повісити дзеркало й на якій відстані від підлоги, стін і стелі повинне перебувати дзеркало. Тут повинен дотримуватися такий принцип: людині повинне бути добре видно те, що він хоче побачити в дзеркальній поверхні. Наприклад, звичайно верхня крайка дзеркала повинна перебувати від підлоги на відстані в 170-180 см: так, щоб верхівка людини була видима. А ширина дзеркального виробу повинна бути не менш 50 см: щоб людина могла бачити себе не тільки збоку.

Все це вірно, однак у цей час дизайнерам смутно від того, що, як правило, у більшої частини населення фантазія застосування дзеркал у приміщенні на цьому зупиняється. Однак практика показує, що, використовуючи дзеркала в інтер'єрі більш активно й неординарно, можна одержати чудовий дизайнерський результат при вкладенні, до речі, мінімальних витрат

Оригінальні ідеї застосування дзеркал

Сама наявність дзеркал в інтер'єрі ще не є ефектним елементом декору, такими, як прийнято вважати, наприклад, люстру, меблі або штори. Просте дзеркало, що висить на стіні, може смотреться голо й самотньо. Для того, щоб воно змогло заблищати, заграти й стати вагомим елементом краси Вашої квартири, дзеркальну поверхню потрібно грамотно розташувати й оточити відповідними аксесуарами.

Так, збільшення простору в дизайні інтер'єра за допомогою дзеркал можна «збільшити» ще тим, що повісити не одне, а відразу кілька дзеркал у певній частині будинку. Також можна доповнити подібний інтер'єр товстими багетними рамами, що мають складний профіль: і дизайн дзеркал і приміщення відразу оживе й стане більше стильним

При цьому, якщо мова йде про коридор, те краще такі дзеркала розмістити уздовж приміщення, а зверху доповнити моделі світильниками для підсвічування картин. Таким чином, Ви одержите ефектну картинну галерею, де з кожного «полотна» на Вас буде дивитися Ваш власний портрет. Дизайнери визначили б такий стиль інтер'єра, як перевірена часом класика, що ніколи не вийде з моди

Також, прикрашаючи дзеркалами приміщення, можна використовувати рами й з більше простим і тонким профілем. При цьому рамки також можуть бути яскравих квітів і різних розмірів, що, при розташуванні їх на стіні в трохи хаотичному порядку, може привнести в дизайн нотки сучасності й трошки бешкетного, веселого характеру.

Для посилення ефекту дзеркала в інтер'єрі можна зорієнтувати на різні напрямки й підвісити їх таким чином, щоб з однієї сторони вони перебували на відстані 1-2 см від стіни. Такий підхід дозволить відбивати самі різні фрагменти протилежної стіни, і тим самим, додасть інтер'єру якусь таємничу унікальність і неординарний вид

Однак при застосуванні дзеркал потрібно звертати увагу на те, що саме вони будуть відбивати. При цьому стіна навпроти повинна бути не безликою площиною, а, скоріше, витонченим тлом. Але тут важливо не переборщити: декоративність стіни не повинне притягати до себе зайвої уваги, тому що віддзеркалюваний у дзеркалі людина, як особистий портрет у реальному часі, все-таки повинен бути головною частиною композиції.

Самі сміливі люди можуть створити дизайн інтер'єра з розташуванням дзеркальних поверхонь друг напроти друга. При цьому виникне сьогодення нескінченність зазеркалья, що виглядає дуже ефектно. Також варто звернути увагу на здатність дзеркала розсіювати відблиски світла: розташуєте на площині дзеркала гарний світильник і тоді висвітлення й краса освітлювального приладу помножиться в кілька разів.

Дуже часто дзеркала в інтер'єрі дозволяють обіграти такий момент, як чарівна властивість їхньої поверхні візуально обманювати очі людини. Використовуйте дзеркало на стіні для напівкруглого стола або колони, і перед Вами стане повне коло, у якому реальність буде важко відрізнити від зорового обману. По такому ж принципі можна використовувати дзеркальний ефект при прикрасі стін квітами: якщо одна стіна Вашої кімнати присвячена прекрасним квітковим композиціям, то на стику двох стін поставте дзеркало, і Ви одержите відчуття повністю потопаючої у квітах кімнати.

Але, зверніть увагу, що, покриваючи дзеркалом більшу поверхню, не потрібно прагнути закрити її єдиним полотном: це утруднить монтаж і зменшить строк експлуатації дзеркал. Краще скористатися декількома тридцятимільйонними частинами: так будуть практичнее.

Також можна цікаво обіграти в інтер'єрі й сам незвичайний дизайн дзеркал. Сьогодні нескладно знайти досить ефектні зразки скляної промисловості, які можна назвати справжніми творами мистецтва. При цьому на стіні можна розмістити як одне велике дзеркальне панно, так і скористатися цікавою колекцією невеликих привабливих дзеркал.

Підберіть і Ви для створення інтер'єра Вашого житла такі дзеркала, які стануть справжньою прикрасою Вашого будинку, предметом гармонічної краси й добірності

Будет Вам Полезно
У цей час багатьох цікавить питання, чи не так важливо утеплювати каналізаційну трубу
Безумовно, сталеві й алюмінієві види радіаторів мають свої плюси й мінуси, у результат
Паркетна дошка - традиційне напольное покриття, що вже давно завоювало популярність в
Ремонт маленькой кухни с одной стороны радует небольшими вложениями, а с другой — лиш