Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Двері стали - відкликання власника

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

Двері стали - відкликання власника

Ці двері встановлені в самому звичайному панельному будинку, яких величезна кількість у Москві. Дверний проріз - стандартний. Коли до мене прийшов замерщик, він сказав, що можна розширити проріз, установити двері Стали й зробити полотно ширше стандартного. Я, подумавши й зваживши цю можливість - відмовився. Моя ціль полягала в тім, щоб зробити вхідні двері надійної, але при цьому не примітній. До речі, у моєму випадку розширення прорізу ще б і на ціну установки вплинуло

Як двері виготовлялися - мене зовсім не цікавило. Мені був важливий кінцевий результат роботи з установки дверей Стали в мене будинку. Ставили мені ці двері 8 годин без перерви. Усі знають, що робота з установки дверей це: демонтаж старих дверей, підготовка прорізу для установки коробки, її монтаж і якщо буде потрібно посилення стін. У моєму будинку стіни - це гіпсові перегородки товщиною в 8 см, які елементарно навіть не кувалдою пробиваються, а простим молотком. І от на ці стіни встановлювалися сталеві двері Стали вагою більше 100 кг. І це тільки вага одного полотна

У загальному установка сталевих дверей Стали включила в себе роботи зі зведення невеликої цегельної перегородки. Всі тому, що конструкція будинку передбачала дверний проріз до самої стелі. Ніша, що виходить над дверима Став, закривається або металом (найпоширеніше рішення, тому що дешеве, але гучне), або робиться застава цегли (як у моєму випадку). Крім верхньої застави треба було ще й зробити застава збоку, тому що рама впиралася буквально в порожнечу. Загалом, більшу частину установки бригада займалася підготовкою стін, для монтажу коробки. Коли ця робота була закінчена, те далі вони просто навісили двері Став, перевірили як вона закривається, небагато відрегулювали прорізи замків і всі

Пройшло два роки, Ці двері Стали працює точно, як годинники. Її можна залишити відкритої при будь-якому куті - це значить, що вона не перекошена. Всі замки працює чітко. У загальному я нарадуватися на конструкцію не можу. До речі, гарантія на двері Став - 25 років!

Будет Вам Полезно
Обычно перегородки в загородном доме возводят из гипсокартонных и древесно-стружечны
При гарній роботі вентиляції повітря в льосі повинен бути чистим і свіжим, а якщо венти
Замислюючись про ремонт, перепланування й переміни інтер'єра у квартирі, подумайте пер
Ученые считают, что стекло начали производить около восьми тыс. лет назад. Самый первы