Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Який вибрати диван

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Який вибрати диван

Один раз скромний обиватель довго стояв у магазині, дивився вдалину, крутив у мозку картинки й мучался з вибором: еврокнижка «Ева», викатной «Адам», гармошка «Ассоль» або дельфін «Прощай молодість».... «Що ж вибрати? Всі так гарні, і Ева - шикарна, і Адам - нічого, Ассоль цікава своїми габаритами, а Прощай молодість - так зручна, так прекрасна для старечих кісточок!» У підсумку, він так нічого й не вибрав, а купив пізніше скромний і дешевий свисток «Незабудка», і щасливо провалявся на ньому ще довгі роки.

Механізми трансформації диванів

Що ж це були за звірі? Це були звичайні дивани й механізми трансформації диванів, або, по-іншому, - спосіб, яким вони розкладаються. Якщо справа підходить до вибору нового дивана - у вітальню або спальню, хочеш, не хочеш, прийде познайомитися з механізмами трансформації. Всі вони зручні, гарні по-своєму й призначені для різних випадків. Дивани-Книжки ( клич-клак, еврокнижки, викатні книжки) утворять спальні поверхні із двох площин, як у книжки (сидіння й спинка).
komfort2a У звичайній книжці етап розкладання простий: спинка дивана відкидається назад, сидіння опускається. Дивани-Книжки постачені механізмом «клич клак», що дозволяє зберігати диван у робочому стані по 20-30 років (дуже надійний механізм!). Крім цього в сучасних клік-клаков є ще проміжні позиційні системи, вони можуть стояти й у режимі «релакс» (ще не ліжко, але вже не диван) Якщо родина планує спати на розкладному дивані щодня, вибір краще зупинити на диванах сімейства книжкові. В викатной книжці дія небагато інше: сидіння тягнуть уперед і на себе по спеціальним напрямної усередині короба, а спинку опускають на петлях долілиць.
komfort2a Еврокнижка (по-російському кушетка або тахта) зручна тим, що ставити її можна впритул до стіни й заощаджувати місце, не залишаючи простір для відкидної спинки. Усередині тахти, як правило, перебуває великий білизняний ящик (як і в інших диванах - книжках). Єдина незручність може бути пов'язане з тим, що сидіння при раскладивании ставиться прямо на підлогу (стикається з ним) і дорогий паркет або пухнатий килим можуть від частого раскладивания еврокнижки постраждати. В інших же видах книжки спальні поверхні залишаються лежати на коробі - і це зручно. Викатной диван представляє своєю конструкцією щось начебто довгого ящика, системи матраців і опор (і вважається однієї із самих надійних і довговічних диванних конструкцій).
divan-mebel Сидіння складається із двох частин. Спочатку тягнуть нижню частину сидіння (тут будуть лежати ноги), слідом за нею висувають верхню частину сидіння (тривають ноги й частина тулуба), спинка перевертається особою долілиць і перетворюється в підголівник (для голови й тулуба). Диван з викатним низом забезпечує дуже широке спальне місце, у нижній частині майже завжди є місце для білизняного ящика. Механізм розкладачки, що полюбилася мільйонам, перенесли й на диванну конструкцію. Вийшли дивани-розкладачки. В основному їх розділяють на два підвиди - американська розкладачка (з механізмом «седафлекс») і французька розкладачка ( або "свисток" - працює за принципом розкручування свистка). У чому ж різниця? В обох випадках спальне місце складається поперек і вміщається усередині дивана. В американському варіанті, як правило, диван розкладається у два етапи. У французькій розкладачці діє механізм потрійного додавання (що не завжди надійно для довголітнього щонічного експлуатування дивана). Вся конструкція стоїть на ніжках. Каркас зроблений зі сталі, зміцнює додатковими стяжками. Конструкції диванів-розкладачок гарні тим, що вони надають більшу волю для дизайнерів, чим дивани-книжки й викатні. Такі дивани можуть виглядати современнее, незвичайно, більше можливостей експериментувати над формою й розміром нерухливої спинки й т.п. Модель - родич дивану-розкладачці має ім'я акордеон. Дивани з механізмом акордеон, розкладаються як гармошка: потрібно підняти сидіння до клацання, потім спальне місце виїжджає саме. Виглядає як невеликий диванчик, а розкладається легким рухом «на себе». Такі дивани - ідеальний варіант для маленьких кімнат, де важко вписати великогабаритні дивани. А при розкладці акордеона хазяї одержують таке ж солідне спальне місце. Головне - щоб у кімнаті було місце поперед дивана - у розкладеному виді він займає біля двох метрів. Диван літ перетворюється в спальне місце за рахунок трансформації підлокітників.
kvartirenok Практично всі нові кутові моделі диванів мають механізм трансформації дельфін. Довга й коротка частини сидіння дивана залишаються на своїх місцях. При трансформації в спальне місце з-під сидіння висувається схована частина разом із частиною матраца.
allclassica Під коротким крилом кутового дивана часто вбудовують білизняний ящик. Такий диванчик відмінно буде виглядати у вітальні - з елегантно вигнутого дивана, перетворюючись у зручне ліжко для гостей, що засиділися допізна. Існують ще й дивани-трансформери - складносурядні конструкції, які дозволяють звичайному дивану розкладатися в нестандартні (нерідко несподівані) конструкції. Наприклад, у двоспальне ліжко.
diz-by. biz
diz-by. biz

Види настилу дивана

Буде дуже добре, якщо при виборі дивана, домочадці - покупці звернуть увагу не тільки на механізм трансформації, але також на настил - пружини, матраци й матеріали, які створюють всю твердість/м'якість/пружність/ дивана. Кращими наповнювачами на думку багатьох сьогодні вважаються настили з пружинних блоків (зверху кладуть багатошарові матраци або подушки), еластичні букові або березові панцири (з верхнім матрацом) і матраци з поперечними діафрагмами.
glavmebel Наповнювачі матраців можуть створюватися з різних матеріалів: синтетичних - пінополіуретани (ППУ), паралон, латекс; натуральні - пухнув, пір'я, повсть, кокосове волокно й інші. Для здоров'я корисніше, коли внутрішнє наповнення дивана-ліжка, на якому сплять, являє собою «листковий пиріг» з матеріалів, різних по своїй твердості/м'якості/пружності. Тоді може бути досягнуть кращий ортопедичний ефект(для здорової спини й гарної постави). При якісному настилі, де чергуються м'які й пружні елементи, хребет людини залишається прямим - не прогинається, не провалюється в надто м'яку яму й не страждає від твердості.
shop.8marta Прикладом диванів - «листкового пирога» можуть служити настили із пружинних блоків різних модифікацій (від 80 до 180 мм висотою), еластичні панцири (злегка опуклі пружні пластини з дерева) з матрацом із ППУ.

Будет Вам Полезно
Як відомо, наша країна багата на розвиток галузі різної промисловості, серед яких налі
Огляд видів і типів добавок для бетону | вибираємо оздоблювальні матеріали Спеціальн
Не секрет, що сам комфортним і затишним уважається житлове приміщення, у якому присутн
Если возникает проблема, как сделать ровный потолок, то можно не расстраиваться – это