Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5957

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Композитні базальтові арматури

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Композитні базальтові арматури

Композитні базальтові арматури створюється на основі використання нанотехнологий. Матеріал роблять із базальтового волокна й скловолокна. Тому дані арматури будівельну також прийнято називати полімерною, композитної, базальтової, пластикової. Але в кожному разі, як би такі композитні арматури не називали, на сьогоднішній день вона відповідає самим прогресивним стандартам якості.

Неметалічні арматури являє собою стрижень, що має безперервну спіральну рельєфність. Його зовнішній діаметр може досягати 14 мм, а його будівельна довжина може вироблятися без обмежень

Характеристики композитних базальтових арматур

Композитні базальтові арматури відрізняється унікальними технічними характеристиками: Матеріал має підвищену міцність на розрив, що в 3 рази перевищує поріг міцності сталевих арматур. Базальтові арматури характеризується підвищеною міцністю на вигин і розтягання. Виріб відрізняється підвищеною пружністю при вигині й розтяганні. Матеріал має лінійно-пружний характер залежності « навантаження-деформація», а при розтяганні відносне подовження арматурам становить усього 5,6%. Композитні арматури характеризується корозійною стійкістю - на рівні нержавіючої якісної сталі - до лужного середовища бетону.
Базальтові арматури має низьку теплопровідність, що в результаті забезпечує високу енергоеффективность будь-якого об'єкта. Дані арматури не запалюється. Матюкав радиопрозрачний. Він є діелектриком, тобто не проводить електрику. Інертний до впливу електромагнітних полів, що дозволяє використовувати неметалічні базальтові арматури щоб уникнути електромагнітних завихрень, до яких відчутно багато чого спеціалізоване медичне та інше встаткування. Композитні арматури проявляє унікальну стійкість до впливу агресивних хімічних речовин: матеріал прекрасно переносить минерализованную, морську, аміачну воду, сірчану, соляну, фтористоводородную кислоти. Виріб може застосовуватися при широкому діапазоні робочих температур: від -70 до +100С. Базальтові арматури відрізняється малою питомою вагою, що приблизно в 5 разів легше сталевого аналога. Композитні базальтові арматури має довгий термін служби - до 100 років. Такі арматури характеризується простотою й зручністю експлуатації. Матеріал має низьку вартість і легко ремонтується. Композитні арматури екологична.

Завдяки таким видатним властивостям, композитні базальтові арматури знайшла своє широке застосування.

Застосування композитних базальтових арматур

Базальтова арматури використовується при будівництві на основі легких і важких бетонах. Її застосовують як гнучкі зв'язки тришарових стін цивільних, промислових і сільськогосподарських будинків. Найчастіше даний матеріал можна зустріти при здійсненні малоповерхового будівництва й при створенні фундаментів.

При цьому композитні базальтові арматури прекрасно зарекомендувала себе й при будівництві висотних (вище 5 поверхів) будинків. Активно такі арматури застосовують і при виконанні реконструкції будинків і споруджень. Також даний матеріал прийнятий використовувати й при створенні інженерних і зовнішніх комунікацій

Крім того, базальтові арматури застосовують для організації водопостачання, подачі теплоносіїв і для перекачування газу. Останнім часом композитні базальтові арматури широко використовується в промисловій сфері. Її застосовують у реалізації технологій водоподготовки, при транспортуванні хімічно активних речовин тощо.

За деяким даними, сьогодні вже більше 60% споруджуваних і ремонтованих у Росії будинків обладнаються композитними базальтовими арматурами. Тому самий час познайомитися з даним матеріалом і вам

Будет Вам Полезно
Головні аспекти вибору дизайну У дизайні прийнято виділяти два основних аспекти, від
Когда строится любой дом, в нем обязательно проектируется естественная система венти
Строительство бытовок – это лучший вариант создания условий для временного проживан
Теплосчётчик на пути к потребителю Газовые и водяные счётчики давно уже вошли в наш б