Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Зенітні ліхтарі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Зенітні ліхтарі

Конструкція зенітних ліхтарів

Конструкція зенітних ліхтарів приблизно така ж, як у звичних усім традиційних вікон. З тією тільки різницею, що їх розташовують на даху будинку, а не в стіні. Дуже часто дані ліхтарі встановлюють у приміщеннях, розташованих на верхніх поверхах будинків або перебувають під землею: тоді такі конструкції приносять найбільший ефект.

Сьогодні актуальне застосування зенітних ліхтарів на дахах спортивних залів, басейнів, ресторанів і так далі. Останнім часом нерідко такі ліхтарі розміщають і в приватних будинках.

У цей час на ринку представлені дві основні конструкції зенітних ліхтарів: що відкривається й глуха. Перша із цих конструкцій, звичайно, більше складна. Однак, вона дозволяє, крім висвітлення, забезпечити вентиляцію будинку, а при необхідності й димоудаление.

Зенітні ліхтарі виготовляються зі стільникового або монолітного полікарбонату, і, тому, відрізняються високою міцністю готових виробів. Установку зенітних ліхтарів можна провести практично в будь-якому місці даху, і як у старому, так і в новому будинку. Оптимальним рішенням для створення природного висвітлення буде вибір не одного, а декількох ліхтарів, а потім їхнє рівномірне розміщення на даху.

Сама ж конструкція зенітних ліхтарів являє собою самонесучий каркас, виготовлений з легких матеріалів, наприклад, таких як алюміній. Сьогодні дизайнери поставляють на ринок ліхтарі, які виконані у формі пірамід, куполів тощо. Також по дизайні дані вироби прийнятий розрізняти на двосхилі, аркові й так далі.

При визначенні розміру й конструкції обов'язково потрібно враховувати фактори, пов'язані з пожежною безпекою й вентиляцією. На практиці було встановлено, що зенітні ліхтарі мають пропускну здатність повітря й світла майже на 50% більше, ніж у звичних вертикальних вікон. А необхідний рівень висвітлення можна регулювати за допомогою установки різного числа ліхтарів або при закритті їх спеціальними шторами

Переваги зенітних ліхтарів

В останні роки зенітні ліхтарі стають усе більше популярними, і провиною цьому ряд переваг, якими дані конструкції володіють. Самою головною перевагою зенітних ліхтарів є те, що вони дозволяють надходити в приміщення набагато більшій кількості природного світла, що, як відзначають психологи, підвищує в людей настрій і сприяє створенню оптимального мікроклімату в будинку.

При цьому вступник світло більше прозоре, чим идущий зі звичних вікон, а, виходить, більше привабливий і ценимий. Зенітні ліхтарі висвітлюють приміщення рівномірно, на відміну від тих же вікон, які знижують рівень подачі світла в міру видалення вглиб кімнати

Крім чисто естетической функції, зенітні ліхтарі допомагають значно заощаджувати електроенергію й знизити, тим самим, комунальні платежі. А при використанні зенітних ліхтарів, що відкриваються, відбувається істотне зниження ризику пожежонебезпеки

Зенітні ліхтарі дуже затребувані саме в наш час, що відрізняється недоліком природної освітленості приміщень. З такою проблемою допомагають упоратися й відновити щиросердечний комфорт у будинку зенітні ліхтарі

При цьому багато з людей мріють, лежачи в постелі, бачити над собою заспокійливою своєю гігантською красою нічне небо, що ніколи не набридає. Однак людям, що цінують природну природу, хочеться, щоб залежно від часу доби над ними перебували справжні зірки або хмари, а не їхня мальована імітація на натяжній або підвісній стелі.

Такі бажання здатні повністю задовольнити зенітні ліхтарі, і створити в будинку незвичайно оригінальну й комфортну зупинку. Придивитеся до таких конструкцій і ви: може бути, для повного щастя вам не вистачає на стелі саме зенітних вікон?

Будет Вам Полезно
Рано або пізно будь-яка річ зношується. Зварювальний апарат також не може служити вічн
Фундамент - це та обов'язкова частина будь-якої будівельної конструкції, без наявності
Звичайно штукатурка асоціюється в людей з основою, що просто наносить на стіни Маляр п
Сходи-Драбина - річ зовсім не зайва в домашнім господарстві, особливо, якщо стелі у ва