Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6043

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2903

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Акваріум своїми руками: як, навіщо, чому?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Акваріум своїми руками: як, навіщо, чому?

Сьогодні багато споживачів задаються питанням про те, як зробити акваріум своїми руками. Деякі жадають заробити таким от способом, інші - заощадити на придбанні акваріума, треті - бажають, щоб у їхньому будинку стояв акваріум нестандартних розмірів, що у продажі знайти так і не вдалося. Загалом, причин для того, щоб цікавитися, як зробити акваріум самостійно може бути досить багато, а тому, сьогодні ми й розповімо вам про цю нехитру справу

Що вам буде потрібно?

У першу чергу варто визначитися з тим, які інструменти й матеріали для виготовлення акваріума своїми руками вам будуть потрібні. Отже, вам знадобиться:
    стекло для акваріума;спеціальний гортати;пістолет для видавлювання зазначеного вище гортати;канцелярський ніж;малярський паперовий скотч;чиста, рівна й гладка поверхня досить значних розмірів (для розкладки стекол);вода (рівна по обсязі передбачуваної місткості вашого майбутнього акваріума).

Етап перший: підготовка

Для початку вирішите, для чого вам потрібний сам акваріум. Так, приміром, якщо ви хочете зробити рослинний акваріум, те його висота не повинна перевищувати 50 сантиметрів. Інші акваріуми можуть мати будь-яку висоту, однак, відразу задумайтеся про те, як буде відбуватися догляд за акваріумом, і як ви організуєте висвітлення акваріума. Довжина акваріума також дуже важлива в плані підбора оптимально підходящої лампи для акваріума. Візьміть до відома, що поза залежностями від того, які розміри акваріумів ви виберете, краще використовувати одну лампу висвітлення, але досить потужну, а не трохи більше слабких

Етап другої: підготовка матеріалів

Після того, як ви визначилися з підходящими для вас розмірами акваріума необхідно приступати до безпосередньої підготовки матеріалів.

Головний «будівельний матеріал» для акваріума - це стекло. Товщина скла для акваріума не повинна бути менш 10 міліметрів, у тому випадку, якщо ви плануєте, що ваш акваріум буде вміщати понад 200 літрів води. Різання скла, ми рекомендуємо вам замовляти в спеціальній майстерні. Справа в тому, що там різання скла буде робити високоточна машина, а виходить, погрішність буде мінімальної, що значно полегшить вам процес майбутньої склейки

При замовленні різання скла в спеціальній майстерні, не забудьте про те, що вам також знадобиться й кришка для акваріума.

Що ж стосується матеріалу для склейки, те отут вам потрібно придбати спеціальний гортати для склейки акваріумів. До речі, не переплутайте його при покупці з гортати для закладення щілин ваквариумах.

Етап третій: склейка акваріума

Існує кілька способів склейки стекол при виготовленні акваріума. Так, ви можете приклеїти заднє й переднє скло до бічних стекол, а можна спочатку приклеїти переднє й одне бічне скло, а потім приклеювати інші деталі. Вибір способу залежить тільки від ваших особистих переваг, ніякої строгої черговості отут немає. Однак який би спосіб обклеювання ви не вибрали, спочатку розкладете всі стекла, як би створивши макет майбутнього акваріума, і закріпите їх малярським скотчем. До речі, на цьому етапі дуже важливо оцінити якість різання скла й, у тому випадку, якщо є які-небудь видимі дефекти, зібрати такі стекла подалі від очей майбутнього споглядальника.

Урахуйте, що для того, щоб акваріум добре приклеївся, його грані в жодному разі обробляти не можна. Справа в тому, що гортати набагато краще клеїть не рівні, а, навпаки, поверхні з легкими нерівностями й дефектами

Весь процес обклеювання обов'язково потрібно проводити на гладкій і рівній поверхні, інакше, у підсумку, ви ризикуєте одержати акваріум невірної геометричної форми: зі скосами або щілинами, що утворилися при самому склеюванні

Етап четвертий: завершальний

Склейка закінчена? Прекрасно! Значить тепер прийшла черга звернути увагу на шви. У тому випадку, якщо ви помітили, що десь гортати «вийшов за рамки» акуратно зріжте його канцелярським ножем. Після цього акваріум потрібно встановити на гладку й рівну поверхню й наповнити водою. Переконаєтеся, що протечек немає.

Тепер залишилося лише підібрати компресор для акваріума й ґрунт для акваріума, а також вирішити нове питання: «Куди і як установити акваріум?».

Будет Вам Полезно
Опалення будинку й теплі підлоги - це дві невід'ємні частини сучасного опалювального п
При планировании помещения для офиса учитывается множество факторов: род деятельнос
В свое время дверные ручки вообще не считались интерьерным аксессуаром, а относились к
При бажанні утеплити стіни квартири виникає питання, як утеплити кути в панельному Буд