Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Установка охоронних систем

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Установка охоронних систем

Проектування

Краще закладати основи охоронних систем при будівництві будинку і проектуванні інших інженерних комунікацій і систем. Однак на практиці таке зустрічається рідко. Справа в тому, що служби, відповідальні за приймання житлових будинків до експлуатації, не вимагають наявності в них обов'язкової системи безпеки. І тому начиняють будинок подібними приладами й проектують охоронну систему об'єкта найчастіше вже після того, як він давно став житловим. Звичайно виділяють два більших блоки в системі безпеки будинку: перший стосується вторгнення непрошених гостей (системи тривожної сигналізації), а другий - несправності комунікацій (пожежа, потоп, відключення електрики, витік газу й т.д.). Перед проектуванням в обох випадках обов'язково проводять предпроеткное обстеження й розробляють технічне завдання під конкретний домовий об'єкт.
digimedia

Прокладка кабельних ліній

Всі монтажні роботи можна розділити на три етапи. Перший - прокладка кабельних ліній до тих місцям, де планується встановити прилади охоронної системи (центральна апаратура, датчики, виконавчі пристрої, клавіатури керування й т.п.). Другий етап містить у собі установку й підключення апаратури. Третій етап - це налагоджувальні роботи. Система кабельних комунікацій - це основа, на якій буде триматися вся охоронна система. Думки про неї повинні займати значне місце в голові в проектувальників. Від правильного вибору типології кабельної мережі й резерву довжини залежить надійність системи і її довголіття. Якщо, наприклад, прокладаються кабелі для захисту периметра території, у резерв заставляється не менш двох резервних силових пар і 4-10 запасних пар сигнальних кабелів.
garantiya. dp Внутрішні сполучні лінії в приватних житлових будинках звичайно прокладаються за схемою «зірка», тобто коли кожний датчик з'єднується із централлю одним проведенням. Не можна прокладати в одному каналі (канал^-канал-кабель-канал, короб, труба) проведення напругою до 60У и більше 60У. Периметри територій захищає периметральная система сигналізації і прокладка кабелів для неї є, чи ледве не самою складною й дорогою частиною. Проводам незручно й не естетично було б висіти так навколо будинку над землею. Тому застосовують підземну кладку й ховають їх унизу. У землі лінії піддаються нападкам холоду, сезонної деформації ґрунту, вологи й інших механічних впливів, їх можуть ушкодити при садових і ландшафтних роботах. Безпечніше всього й економічно вигідно прокладати кабельну трасу у ПВХ каналізаційній трубі в траншеї 30-50 см уздовж фундаменту огородження. Така труба з гумовими манжетами в місцях стикування врятує кабель від механічних ушкоджень і дій ґрунтових вод. Паралельно з периметральной системою ведеться прокладка комунікацій системи охоронного телебачення

Установка датчиків і централі

Якщо в системі плануються внутрішні датчики, то найкраще їх монтувати під час роботи над електропроводкою в будинку. У будинку особлива увага доводиться приділяти тому місцю, де розташувати датчик. Іноді він може не вписати в інтер'єр, меблі, дизайн приміщення. Все це потрібно врахувати.
mark Важливо прорахувати, де саме буде висіти датчик, щоб потім на місці підводки проведення до нього не виявився стояти шафа або щось ще. Щоб уникнути таких помилок, краще відразу вибрати нейтральні й доступні зони: над дверними прорізами, на стелі й т.п. Не бажано встановлювати датчики сигналізації поруч із опалювальними приладами й іншими джерелами тепла, поблизу виходів вентиляції, на поверхнях, підданих вібрації (тонких перегородках, віконних плетіннях). Серйозного обмірковування коштує вибір місця, де буде встановлений контрольний^-контрольний-приймально-контрольний прилад (централь). Зловмисникові повинне бути дуже важко добратися до цього місця й навіть догадатися, де воно перебуває, тому що централь при надходженні сигналу тривоги запускає виконавчі пристрої. Простіше говорячи, злодії не повинні намацати щиток і важілець відключення сигналізації прямо на вході в будинок, у парадного вимикача. Якщо в будинку запланований пост охорони, приймально-контрольний прилад звичайно встановлюють там. Якщо немає - у будь-якому підсобному приміщенні - котельні, електрощитовой, коморі. Монтують централь тільки на стіні з опанувати матеріалу (або роблять листову прокладку з такого матеріалу). Якщо потовк - горючий, відстань від нього повинне бути не менш 1 м.

Маленькі хитрості

Проведення для установки датчиків можуть бути прокладені як між балками перекриттів, по зовнішній поверхні оштукатурених стін будинку, так і під стяжку підлоги у ПВХ або сталевих трубах. У житлових будинках прокласти кабелі, не ушкодивши при цьому зовнішню й внутрішню обробку приміщення, дуже важко. Вихід можна знайти, якщо вдатися до допомоги інфрачервоних датчиків руху, які встановлюють із зовнішньої сторони зовнішніх стін будинку. У цегельних будинках проведення можна заховати у швах цегельної кладки (якщо фасад будинку не був облицьований). Теж саме можна проробити зі стінами в обробці з каменю або плитки. Головне - не забувати про вимогу скритності.
varavalve. ee Одним зі способів не порушувати обробку будинку може бути використання радиодатчиков з автономним харчуванням. Але тут можуть бути свої «але»: висока собівартість, необхідність періодично міняти елементи харчування, нездатність нормально працювати при низьких негативних температурах. Роботи з установки датчиків сигналізації, клавіатур і інших приладів, а також пусконалагоджувальні роботи проводяться одночасно після завершення обробки

Будет Вам Полезно
Якщо у вашім житлі все в порядку з вікнами, балконними й вхідними дверима, вони не пропу
Декоративні функції садових світильників усе більше переплітаються з функціональним
Готова або під замовлення Спочатку хазяї кухні повинні вирішити - купувати готовий м
Якщо прийшов час зробити у квартирі невеликий ремонт, то вам не обійтися без Дриля й шу