Новые Советы

2723

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як зберегти тепло в приміщенні своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як зберегти тепло в приміщенні своїми руками

Багато з людей турбуються про те, щоб тепло в їхньому будинку не йшло дарма в «невідомому» напрямку, а робило б належний обігрів приміщення й допомагало б скоротити витрати на використання теплової енергії. У результаті таких «природних» потреб хазяїв будинку, перше, що необхідно зробити, це простежити за тим, щоб теплоізоляція своїми руками була виконана на належному рівні.

Тому будь-яке питання, як зберегти тепло в приміщенні, повинен відштовхуватися від того, щоб всі двері, вікна, стіни, стеля й підлога повинні бути схожі на стінки термоса, а, виходить, не випускати із приміщення тепло. Практика показує, що в цьому плані гарні результати по теплоізоляції своїми руками приміщення досягаються із застосуванням різноманітних нанести утеплювачів. Їх «приємно» використовувати ще й тому, що вони відмінно ізолюють звуки. Окремо варто з'ясувати також, як можна утеплити дах: це теж дасть гарний результат.

Після того, як всі питання про те, як зберегти тепло в приміщенні, будуть вирішені, потрібно подумати про те, яким же образом рятівне в холодну пору року тепло буде надходити у ваш будинок. Рішень для цього велика кількість - від калорифера до системи теплих підлог. Після установки оптимального комплексу одержання тепла в приміщення необхідно потурбуватися ще про один аспект збереження тепла: вентиляції.

Однак, якщо на перший погляд здається, що воздуховоди відповідальні за якість повітря в приміщенні, нікого відносини до теплоізоляції своїми руками не мають, то ця думка не дуже-те вірне. Справа в тому, що прямокутні або круглі воздуховоди, які обов'язково є в грамотно спроектованому будинку, буквально щохвилини виводять за межі вашого житла досить велика кількість тепла. Якщо ж у ваших планах немає того, щоб опалювати за ваш рахунок вулицю, то й отут можна зробити кардинальні зміни, при цьому не відмовляючись від вентиляції зовсім: вона адже потрібна не тільки для надходження свіжого повітря, але й для захисту будинку від зайвої вологи.

Один практичний вихід з такої ситуації, що ми зараз вам запропонуємо, є до геніальності простим: необхідно нагрівати приточний повітря за рахунок «вилучення» тепла з вихідних назовні повітряних мас. Такий «обмін» теплом можна робити за рахунок використання спеціального роторного рекуператора. Ефект обігріву приміщення при цьому буде відбуватися за рахунок застосування системи дрібних стільник, через які проходить вступник і вихідний із приміщення повітря.

Цікаво, що часто домовласники після установки у своєму будинку роторних рекуператорів зауважують, що додаткові джерела теплової енергії їм тепер і не потрібні. Так, у результаті економії тепла досягається й значна економія коштів. Деякі фахівці навіть затверджують, що така теплоізоляція своїми руками дозволяє більш, ніж у п'ять разів скоротити витрати на обігрів приміщення.

Таким чином, якщо ви вирішите «впровадити» у свій будинок такі системи як роторний рекуператор, то відтягати з рішенням не коштують: адже синоптики обіцяють цього року дуже морозну зиму

Будет Вам Полезно
Згадаєте звичайні американські фільми. Вулиці приблизно однакових світлих будинків і
За останні кілька років ванна кімната з банального санвузла перетворилася у своєрідни
Историки говорят о том, что общество развивается по спирали. Этот тезис основывается
Розмаїтість моделей люстр | різні стилі дизайну Для організації висвітлення приміщен