Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Тамбурні двері

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Тамбурні двері

Сьогодні в багатоквартирних будинках тамбурні двері використовуються дуже активно. Їх установлюють при вході в під'їзд, і вони можуть ставати основними або другими під'їзними дверима. Але найчастіше їх розміщають на сходових площадках, у ліфта, поєднуючи в один загальний коридор кілька квартир

Нерідко тамбурні двері ставлять і на запасні входи, і виходи на балкон. Також як і під'їзні двері, тамбурні двері створюють додаткову перешкоду для небажаного проникнення в житло, а, крім того, виконує функцію додаткової тепло - і звукоізоляції.

Сучасне використання тамбура в житлових будинках

Звичайно при будівництві багатоквартирних житлових будинків архітектори передбачають створення деякої «вільної» площі на сходовій площадці, що і прийнято називати тамбуром. У народі дана територія використовується мешканцями по своєму власному розсуді. Наприклад, найчастіше в таких місцях прийнято розміщати велосипеди, дитячі коляски, тумби із взуттям і так далі.

Багато з людей зберігають у тамбурі овочі й банки із закрученнями на зиму. А в деяких сучасних будинках у таких місцях можна зустріти морозильні камери й додаткові холодильники. Але навіть якщо така загальна площа й не використовується мешканцями як резерв збільшення корисної площі, те тамбурні двері однаково будуть сприяти благоустрою й чистоті площі, що розташовується не тільки в ліфта, але й безпосередньо перед квартирою.

Та й зайвий заслін у вигляді вхідних металевих дверей у плані безпеки ніколи не перешкодить. Адже чим менше сторонніх людей без вашого ведена зможуть підійти до квартири, тим буде спокійніше. Особливо це стає актуальним у випадку вашого від'їзду на дачу, у відрядження або вотпуск.

Види тамбурних дверей

Тамбурні, як і інші вхідні, наприклад, під'їзні двері, як правило, виготовляються з металу. Пояснюється це тим, що металеві двері більшою мірою, чим дерев'ян або пластикова, зможе запобігти проникненню в будинок зловмисників. Також залізні тамбурні двері більше невибаглива в застосуванні, має більший термін служби й часто навіть виявляються дешевше своїх дерев'яних і пластикових аналогів. Установка таких дверей мають на увазі, що вона може бути ґратчаста або суцільна, з домофоном або без. При цьому окремо прийнято виділяти одностулкові, двостулкові й подвійні тамбурні двері.

Тамбурні вхідні сталеві двері можуть бути прикрашені різними видами сучасних оздоблювальних матеріалів. Сьогодні найбільш популярними видами обробки тамбурних дверей є порошкове напилювання, винилискожа, ламинат і рідше МДФ. Взагалі, варто відзначити, що традиційне використання тамбурних дверей не припускають застосування для їхньої обробки елітних оздоблювальних матеріалів. Також, як правило, установка тамбурних дверей припускають використання простій і надійної конструкції

Але, при цьому все-таки, кожна з таких видів обробки підбирається замовниками залежно від певних обставин. Наприклад, від грошової суми, що мешканці планують витратити на установку металевих дверей, від особливостей умов експлуатації й від особистих смаків замовників. Практика показує, що найчастіше в міських умовах, де рівень вандалізму досить високий, вигідніше ставити вхідну тамбурну, також як і під'їзні двері, оформлену порошковим покриттям.

Також серед споживачів великою популярністю користуються сталеві тамбурні двері, оброблені винилискожей. Такий попит пояснюється тим, що даний варіант є найбільш бюджетним, але в той же час, може виступати як відмінна декоративна прикраса, адже винилискожа має широку колірну гаму покриття. Варто відзначити, що ґратчасті двері тамбурні, не дивлячись на їхню низьку ціну, дозволяють забезпечити мешканцям якісний додатковий рівень захисту

Особливості тамбурних дверей

При порівнянні з іншими, наприклад, під'їзними дверима, металеві тамбурні двері мають ряд особливостей. По-перше, тамбурні двері мають свої, відмінні від інших, розміри дверного прорізу. Практика показала, що, як правило, такі двері встановлюються в більше високі й широкі прорізи. Тому тамбурні двері звичайно виготовляються з додатковими верхніми й бічними вставками, що приводить до ускладнення самої конструкції і її монтажу.

По-друге, бажано робити такі додаткові бічні вставки що відкриваються: це дозволить при необхідності експлуатувати всю ширину загального проходу. По-третє, замок для тамбурних дверей повинен бути дуже надійним і практичним. Адже користуватися ним будуть уже мешканці не однієї квартири, а скажемо, відразу чотирьох. При цьому для зручності потрібно вибрати досить простий замок, тому що користуватися ним будуть і малюк

По-четверте, щоб загальні металеві тамбурні двері не гримотіли під час її відкривання-закривання, і щоб шум від ліфта не проникав у квартири, необхідно при установці таких дверей використовувати додаткові гумові ущільнювачі. Так у кожній квартирі на поверсі спати буде спокійніше.

Також для більшої зручності всі сучасні тамбурні двері сьогодні обладнаються оглядовим вічком. Крім того, звичайно, потрібно замовляти сталеві тамбурні двері від виробників з позитивною репутацією, які дають гарантію на свою продукцію, і підкріплюють її спеціальним договором.

При установці тамбурних дверей у споживачів часто виникає питання, а чи можна взагалі встановлювати додаткові, тамбурні двері на сходовій площадці? Відповідь на це питання звучить так: можна, і російське законодавство не обмежує людей, що проживають у багатоквартирних будинках, у цьому. Навіть, незважаючи на те, що площа, що будуть обмежувати мешканці, і не є їх власністю

Практика показує, що влади, навпаки, привітають такий підхід: тоді збирання під'їздів стає простіше, а безпека людей вище. Тому ви теж можете задуматися, а не поставити й вам поруч зі своєю квартирою такий додатковий засіб захисту як тамбурні двері

Будет Вам Полезно
Страховочное встаткування при проведенні ремонтних і будівельних робіт на висоті | спе
Для когось приватний будинок - це нездійсненна мрія. Але для багатьох - це реальність. І
Перш ніж розповісти, як правильно вибрати фасадну фарбу, варто визначити, що собою пред
Як відомо, сучасний будівельний ринок надає просто величезний вибір різних будівельни