Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Забір навколо дачі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Забір навколо дачі

Купивши дачну ділянку, найбільше доцільно починати його облаштованість із установки забору. Установка забору на ділянці виконується всілякими способами й припускає використання різних будівельних матеріалів. Бажано відразу будувати капітальний забір, оскільки всякі тимчасові огорожі, як правило, залишаються на дуже тривалий час. Весь забір навколо дачної ділянки можна умовно розділити на дві категорії: це лицьовий або фасадний забір і периферійний, що огороджує ділянку по периметрі. Фасадні забори виконуються найбільше ретельно. Тому що фактично ця особа Вашого будинку.

Забір на дачній ділянці. Які вибрати матеріали

Установка забору на дачній ділянці, особливо фасадної частини, звичайно виконується за допомогою сітки-рабици або профнастила. Якщо дача призначається винятково для відпочинку у вихідні дні або під час відпустки, то природно, що її мешканці, прагнуть хоча б на час, позбудеться від міської суєти. У цьому випадку найбільш підходящим рішенням зможе стати суцільний забір, що відгородить жителів від сторонніх людей і машин. Суцільний забір може бути виконаний з різних матеріалів, починаючи від дорогої цегли або дерева й закінчуючи значно більше дешевим профнастилом або шифером. Найбільш популярні в більшості наших співвітчизників забори для дачі із профнастила.

Такі забори відрізняються простотою установки, надійністю й довговічністю. Вони не вимагають практично ні якого спеціального відходу, надаючи всій ділянці вид доглянутий і обжитої. Вибравши матеріал для створення фасадної частини забору, можна подумати й про огородження частини, що залишилася, ділянки. Улаштовувати суцільний забір по периметрі всього ділянки має сенс тільки в тому випадку, якщо хазяї дачі бажають повністю ізолювати себе від навколишніх. Звичайно такий забір установлюється досить рідко. Частіше використовують різну сітку в комплексі з живоплотом

Як і у випадку застосування профнастила, установка забору із сітки рабица не вимагає спеціальних знань, навичок і інструментів. Тільки в тому випадку, якщо сітка буде використовуватися у вигляді окремих секцій, знадобиться зварювальний апарат, але можна обійтися й без нього, використовуючи дриль і болгарку. Природно, виготовити забірні секції за допомогою зварювання, значно швидше й простіше, але трохи дорожче.

Як установити забір на дачі

Установка дачного забору, як і будь-якого іншого, починається з підготовки необхідних матеріалів і розмітки траси майбутнього забору. Для будь-якої огорожі знадобляться забірні стовпи. При висоті забору 2 метри, висота стовпа повинна бути не міні 2,70, з урахуванням тієї частини, що буде перебувати в землі. Як стовпи можна використовувати звичайну чорну металеву трубу, діаметром 100÷150 мм. Кількість стовпів буде визначатися довжиною й матеріалом забору. Крім того, знадобляться пісок, щебені, цемент і вода. При відсутності щебенів, його з успіхом замінять осколки будь-якої цегли. Потім намічають лінію майбутнього забору й на кутах забивають у землю кілочки, меду якими натягають шпагат. Строго по цій лінії викопують необхідна кількість ям під стовпи, до яких будуть кріпитися секції забору або аркуші профнастила. У вириті ями вставляють стовпи, і ями заливають їхнім цементом, попередньо уклавши на дно осколки цегли.

Установка забору із профнастила може виконуватися різними способами. Якщо аркуші профнастила використовуються у вигляді секцій з рамами з куточка, то кріпити такі секції до стовпів можна або з боків, приварюючи куточок рами безпосередньо до стовпа, або стикуючи секції, щільно один з одним, з передньої сторони стовпа. І в тім і в іншому випадку знадобиться зварювання. Можна надійти інакше. Із зовнішньої сторони стовпів, всій довжині забору, прикріпити дерев'яний брус, а вже на нього, за допомогою саморезов або іншого кріплення, монтувати аркуші профнастила. Бажано використовувати брус розміром 10х10. Попередньо обробивши його складом проти гниття й пофарбувавши масляної, акрилової, або іншою підходящою фарбою для зовнішніх робіт.

Як і у випадку використання профнастила, установка заборів із сітки може виконуватися такими ж, попередньо заготовленими секціями, а може бути просто натягнута між стовпами, якщо виконується спорудження периферійної частини огородження ділянки. Для фасадного забору, все-таки краще сітку оформити як секції, у вигляді рам з куточка. Такий забір буде значно прочнее й надежней і, безумовно, більше гарним

Забори із сітки вимагають періодичного очищення від іржі й регулярного фарбування, особливо після зими. У цьому змісті, профнастил більше стійкий до впливу зовнішнього середовища. При виготовленні в заводських умовах на аркуші профнастила наносять спеціальне захисне покриття, що охороняє матеріал від корозії. Покриття має різні розцвічення, що полегшує вибір кольору забору, найбільш отвечающего смакам хазяїв

Будет Вам Полезно
Якщо використовувати електричний обігрівач можливості немає (для цього необхідний по
Агломерат, мабуть, є єдиним матеріалом, що має величезна кількість митецьких імітацій,
У цей час улюблений всіма будівельниками цегла відрізняється більшим різноманіттям.
Сантехнічна кімната, тобто ванна кімната з туалетом, є одним із самих Важливих і найбіл