Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Розсувні двері: конструкція з елементів

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Розсувні двері: конструкція з елементів

Як всім зрозуміло, розсувні двері не висять у повітрі й не відкриваються по змаху чарівної палички. Ні, вона має конструкцію, і складається з елементів, що і утворить даний комплект. Цікаво, що ж входить у такий набір? А виявляється, прості двері подібного рівня, або навіть розсувні скляні двері, складаються із дверного полотна, дверної коробки й комплекту напрямних, які й дозволяють підтримувати унікальний механізм розсувних дверей. Крім того, складно представити такі двері без ручок і інших фурнитур, які обов'язково входять у подібний «джентльменський набір».

Давайте зупинимося на даних елементах більш докладно. Отже, як було відзначено, будь-які розсувні двері мають полотно. Ну, а якщо бути більше точними, те стандартні розсувні двері мають від одного до восьми полотен. При цьому можна зробити розсувним практично будь-яке таке полотно. Але тут є тільки одне виключення - якщо верх дверей не виконаний у формі арки.

Дверна коробка, що зв'язана безпосередньою «близькістю» з розсувними дверима, за своєю формою нагадує букву «П». Дану конструкцію вставляють у дверний проріз, що спеціально підготовляють для цього, а потім на нього вже вішають і саме полотно дверей. Правилами роботи визначається, що коробка повинна бути зроблена із цільних шматків деревини. Для того ж, щоб коробка трималася у дверному прорізі не на слові честі, неї кріплять шурупами або спеціальним клеєм. Для прикраси дверних прорізів їх прийнято обрамляти такими декоративними планками як лиштви.

Жодна розсувні двері не можуть обійтися без комплекту напрямних: саме вони дозволяють «рухатися» двері в різні сторони. Ключова роль при цьому приділяється рейкам, по яких і сковзає двері. При цьому в комплект входять також ролики, стопор і обмежник: всі речі, як Ви розумієте, дуже потрібні. Обмежник і стопор за допомогою певної фіксації не дають двері занадто далеко виїхати через стіну. Обмежник же прикріплюється до підлоги, а стопор - зверху до стіни. При такій роботі повинне дотримуватися головне правило: механізм двері повинен повністю відповідати вазі дверей.

У якості приємного «бонусу» у комплект дверей може входити спеціальна касета. Таку назву одержав спеціальний каркас, що необхідний, якщо Ви хочете, щоб розсувні двері могли йти в стіну. Для того, щоб краще зрозуміти даний механізм уявіть собі звичайну відеокасету й подкассетник, у який вона, як правило, буває вставлена. Тепер залишилося тільки подумки замінити відеокасету на дверне полотно, а паперову коробочку - на металевий каркас, і стає всі зрозумілим. Однак хочеться попередити, що такий «касетний» варіант обійдеться Вам не дешево.

Після того, як ми закінчили розповідь про те, із чого ж складається стандартні розсувні двері, упевнені, що така інформація придасться Вам, коли Ви будете вибирати конструкцію розсувних дверей, або зможете виявити себе «фахівцем» контролю при її установці у Вас будинку

Будет Вам Полезно
Ремонт — это сложный процесс, который состоит из нескольких этапов, за выполнение кото
Одним из первых ручных инструментов, получивших электрический привод, стала дрель. Лю
Створення комфортної температури середовища перебування людини є мета будь-якої систе
При подготовке к строительству бани, каждый, кто хочет построить действительно хорош