Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Поліпропіленові басейни

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Поліпропіленові басейни

Поліпропілен і інші

На сьогодні існує чотири варіанти облицювання (поверхні) басейну: плитка (мозаїка), вінілова плівка (плівка ПВХ), поліпропілен і скловолокно. У кожного варіанта є свої переваги й недоліки. Наприклад, облицювання класичного бетонного басейну плиткою або мозаїкою - сама традиційна, але й найдорожча на сьогодні технологія. Докладніше про це можна прочитати в окремому пості про матеріали по облицюванню басейну. Басейни, виложенні мозаїкою, виявляться в 2- 2,5 рази дорожче поліпропіленових.
dizaynkolodiy Бетонні басейни вимагають високопрофесійного підходу при будівництві. Залізобетонна чаша може прослужити 50 років, а може дати тріщину через два роки
Плівки монтуються вже на готові басейни. І хоча вони досить стійкі до впливу хімічних препаратів, сонце робить своя справа - плівки вицвітають. До того ж вони паскудяться, і тріскаються по кутах. Достоїнством плівки є те, що вона гарна, різнобарвна, і одночасно служить гідроізолятором. Протриматися як покриття ПВХ плівка в стані близько 7 років. Існують ще стекловолоконні (або стеклопластикові) басейни. У них низька теплопровідність і тому їм зовсім не потрібна теплоізоляція. Одним з недоліків стекловолоконних басейнів є те, що їх можна монтувати тільки на початковому етапі будівництва будинку - не можна встановити вже в готове приміщення. У цих басейнів тільки жорстко задані форми й розміри. Басейни з поліпропілену в-многом схожі зі стекловолоконними, але, виходить, зручніше. Ці басейни можна будувати в будь-яких будинках, навіть у квартирі. У них теж низька теплопровідність і 100% гідроізольована поверхня (це удешевляет будівництво). З наукового погляду полімер, що належить до сімейства полиофенов. Навіть якщо ці назви ні про що не говорять, прийде повірити, що він (полімер) характеризується прекрасними механічними, гидро - і теплоизолирующими властивостями. Басейни завдяки цьому можна влаштовувати й у будинку, і на відкритому повітрі, і не боятися ушкоджень, які могли б викликати непомірне сонце або тріскучий мороз. Мабуть, одне з основних переваг басейнів з поліпропілену - це те, що чаша може бути виготовлена зовсім різних форм і розмірів. Для ландшафтних дизайнерів і творчих замовників - це знахідка.

Сині басейни в побуті

Поверхня чаші таких басейнів не має потреби в облицюванні. Вона готова відразу - залити воду й плавати. Звичайно, деякі люди ремствують, що основна маса таких басейнів - синього кольору, що згодом може набриднути. Хоча деякі фірми й пропонують чаші з іншими відтінками (світло-блакитний, синій, темно-синій, білий, зелений, салатовий, сірий). З іншого боку, вода - теж синя, і море - завжди синє. Так що недолік в естетиці можна сміло відмести. Спасибі науці, що поліпропілен у своїй масі не виявився чорним матеріалом. А те б довелося плавати в чорних, досить доступних і зручних, басейнах. А на облицюванні знову виходить економія. Поверхня басейну стійка до бруду й впливу хімікатів, не вигорає під сонцем. Звичайно виробники гарантують справну роботу своїх поліпропіленових дітищ протягом мінімум 20 років. Скінчилося літо, ударив мороз. Як може повестися бетонний басейн? Може не витримати на відкритому повітрі багаторазових різких змін температур і тріснути. Поліпропіленові басейни в цьому плані живучі. Навіть після декількох холодних зим, пережитих на відкритому повітрі, вони збережуть стовідсоткову герметичність і гідроізоляцію. Більше того, басейн легким помахом руки перетворюється в зимова ковзанка – воду з його в морози можна не спускати. Разом діапазон температур, що поліпропілен може спокійно витримати, - від – 70 до +300 ° С. Для російського клімату цього цілком вистачить.
moredoma Якщо говорити про вартості покупки й експлуатації. Багато додаткових робіт не потрібні (штукатурка, облицювання, гидро, теплоізоляція). Устаткування для таких басейнів здобувають саме звичайне - як для залізобетонних басейнів. Можливо, удасться знизити витрати на зміст басейну за рахунок спеціальної хімії для басейну. Її можна буде купувати в менших кількостях або зовсім не купувати, тому що виробники затверджують, що поверхня володіє дезінфекційними властивостями і не дасть грибкам на собі розвитися. Воду в басейні теж прийде підігрівати нечасто, тому що в поліпропілену дуже високі теплоізоляційні якості. Ціни на продукцію в різних виробників і дилерів різні. Але можна сказати, що поліпропіленові басейни не є найдешевшими у світі ємностями для купання. Хоча для середнього класу людей - улаштовувачів власних дач - ціни цілком посильні. На вартість впливає водотоннажність, простота або складність форми басейну, товщина поліпропілену, а також обсяг робіт по монтажі його на ділянці.
intex-online Отже, ціни на басейн 6 х 6 х1,5 м 2900 євро +устаткування 800 євро; басейн поменше 4 х3 х1,5 м коштує 810 євро + 700 євро встаткування. Якщо брати ціну відразу за басейн і роботу з його монтажу й переводити ціни в рублі, то вони будуть приблизно такими: невеликий круглий басейн обсягом 4,71 куб. м. - 68 тис. руб.; прямокутний басейн 3х3х1,5 м, обсяг 13,5 куб. м. - 107 тис. руб.; величезний басейн 5х10х1,5 обсягом 75 куб. м. - 376 тис. руб.; ще більший басейн 10х10х1,5 м обсяг 150 куб. м. - 634 тис. руб.

Етапи установки басейну

Під поліпропіленовий басейн потрібно вирити невеликий котлован - 60 см завширшки й 75 сантиметрів у глибину більше, ніж сама чаша (або обсяг, яких хочеться закопати в землю). Якщо ґрунтові води близько підходять до поверхні, роблять дренаж, щоб захистити чашу від гідростатичного тиску ґрунтової води.
pools На дно котловану укладається підстилка з піску, щебенів або гравію товщиною 50 см. На піщаній підстилці робиться невелика бетонна підстава під басейн. Плита з арматурами 12-16 мм заливається, а після висихання шліфується піщано-цементною сумішшю - для усунення всіх нерівностей і шорсткостей. На поверхні бетонної плити під чашу басейну не повинне бути ніяких нерівностей (не більше 5 мм від загального рівня). У цей час фахівці розкроюють дно й стінки басейну за потрібною формою й зварюють окремі деталі на виробництві. Якщо басейн прийде вносити в будинок, і його не вийде внести в зібраному виді, фінальне складання роблять на місці. Потім чаша басейну монтується в підготовлений для неї котлован на бетонну плиту.
pools Слідом за цим установлюють усілякі заставні елементи - скиммери, донні зливи, освітлювальне встаткування, систему труб по периметрі. Коли всі деталі зайняли місця, стіни басейну бетонують. Потужної опалубки не потрібно. Одною стороною для бетонної стрічки служить сама поліпропіленова чаша басейну, іншої - стінки котловану.
aquaoasis Останній етап установки - це пуск і налагодження встаткування. На всі ці етапи, починаючи із самого «нуля», коли прийшла людина, вибрав і замовив проект, до першого занурення цієї людини в новий басейн іде звичайно 2-4 тижня.

Будет Вам Полезно
Традиційним і недорогим способом зовнішньої обробки стін довгий час було їх Оштукатур
Печі каміни опалювальні: ради на вибір каміна або печі для опалення. | кладемо каміни й п
Лазні будувати навчилися ще в древні часи! Ці традиції прийшли до нас із Єгипту й Індії.
Що ми робимо, коли потрібно розпиляти дошку? Зрозуміло, що беремо в руки пилку. Питання