Новые Советы

2766

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2935

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Устаткування для кухні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Устаткування для кухні

Витяжка

Висяча над плитою витяжка дотепер є не в усіх. Уважається, що кватирки й загальної будинкової вентиляції досить. Так що, якщо вона на кухні з'явилася - це вже чи ледве не шик якоїсь. Насправді, це не шик. Отже, наша витяжка повинна бути порівнянна з площею варильної поверхні. Чим більшу площу плити витяжка охоплює, тим ефективніше буде її присутність на кухні. Розповсюджена ширина - 60 і 90 см. Витяжка може працювати в режимі «очищення повітря» (рециркуляції), коли повітря проходить через вугільний фільтр і вертається в кухню очищеним. Другий режим - саме витягування, коду неприємні заходи йдуть через прилад по воздуховоду у вентиляційну шахту. Традиційні підвісні витяжки монтуються на стіну над плитою - самі недорогі моделі. ЩоВбудовуються моделі продаються разом зі спеціальними підвісними шафами. У таких витяжок є спеціальна висувна панель для збільшення поверхні, що забирає повітря. У кухні вони смотрятся акуратніше всього із всіх витяжок. Купольні витяжки відрізняються особливою формою у вигляді купола або парасоля. Вони можуть бути металевими, зі скляними або дерев'яними елементами в оформленні. Продуктивність витяжок - це обсяг повітря, що витяжка може перекачати за певний час (куб. м/година). Число, яким позначається продуктивність витяжки, повинне в десять разів перевищувати обсяг кухні (перемножити ширину, довжину й висоту кухні, що вийшла цифру помножити на 10 - це й буде бажана продуктивність витяжки). Розташовувати витяжк над поверхнею плити потрібно на відстані 70-75 см для електричних плит і 75-85 см для газових. Вартість підвісних витяжок - від 2,8 тис. руб., купольних - від 4,5 тис. руб.

Плита, або варильна поверхня

Відмінності між газовими й електричними плитами наші люди встигли вивчити. У часи відключення електроенергії, мати газову плиту вважалося більшим благом. У часи перебоїв з газом або після чергової аварії за участю побутового газу, багато хто вдячно думали про електричну плиту. Електроплита - безпечніше, але коштує трохи більше (від 5 тис. руб.) і зміст її набагато дорожче (якщо в будинку немає спеціальних тарифів на електрику). Газова плита часто дешевше (від 4,2 тис. руб.), краще зігріває навколишнє повітря на кухні, але небезпечніше й у цілому старомоднее (нових тенденцій у розробках газових плит менше). Весь розвиток пішло по електричному шляху. І в підсумку з'явилася індукційна плита. Гріє вона не за допомогою вогню або електро спіралей, а за допомогою енергії магнітного поля.
Під поверхнею конфорки перебуває не нагрівач, а котушка індуктивності. Вона створює електричне поле, що виходить із поверхні плити й створює вихрові токи в дні металевого посуду. Так і вариться суп без вогню. Якщо під каструлю покласти аркуш паперу, він не згорить і навіть не нагріється. Чудеса магнетизму. Є ще комбіновані варильні поверхні - газо-електроплити, співвідношенням конфорок 3:1, 2:2. Поверхня панелі може бути емальованої, з нержавіючої сталі, стеклокерамической. Всі частіше замість ручок на стеклокерамических поверхнях застосовують сенсорні кнопки з поступовим регулюванням нагрівання. Деякі моделі забезпечуються конфорками швидкого нагрівання з маркуванням «Н», така конфорка нагріється за 3-4 секунди. Існують також міні-плити - окремі варильні поверхні без духовки (від 1 тис. руб.). І маленькі електричні плити на дві конфорки з невеликою духовкою, які зовнішнім виглядом дуже схожі на мікрохвильову піч (від 5,5 тис. руб.).

Мікрохвильові печі

Мікрохвильові печі бувають різними, через своєї «начинки», додаткових функцій, фірми - виробника і якості (терміну служби й безпеки експлуатації). Зовні Свч-Печі можуть відрізнятися розмірами, а значить обсягом - від 12- 41 л (самий популярний 20-28л). По способі розташування можуть бути убудованими в кухню або поставленими просто так на куточок. Усередині можуть бути доповнені грилем(нагрівальними елементами для підсмажування) і конвекцією (система обдува гарячим повітрям) - аналогом духовки. Плюсів і мікрохвильової печі багато - і тому вони так популярні. А серед головних мінусів - те, що згодом дверка печі розбовтується, і з'являються щілини, або тріщини в корпусі ростуть і ширяться від неправильного обігу з піччю. Через такі от непередбачені виробниками щілини мікрохвилі можуть вилітати на поверхню й впливати на здоров'я людини, що сидить на кухні. Але цього легко уникнути, якщо дбайливо звертатися з микроволновкой або вчасно помітити й усунути такі деформації.

Посудомоечні машини

Як і будь-яка машина, посудомоечная повинна працювати, тобто включатися хоча б раз у тиждень, щоб запчастини не пересихали. Тому, якщо в родині мало людин або вони мало їдять, а машина толком не заповнюється для помивки, нема рації купувати її взагалі. Існують вони у двох видах - як незалежні (переносні), так і убудовані в кухню. Температура гарячої води повинна досягати 60◦ С. Якщо вода в ній не нагрівається до 50, машина не буде працювати, як потрібно. Всі частіше покупці вибирають машину економ-класу, що дозволяє заощаджувати до 25% електроенергії, у порівнянні зі звичайної посудомоечной машиною. Мінімальна ціна посудомоечной машини коливається в районі 6 тис. руб. Середній клас машин - 10-13 тис. руб.

Мийки й змішувачі

У моду входять мийки, які насправді не тільки мийки, а ще й друшляк, і обробна дошка (доповнюється вставними елементами). Одним словом, багатофункціональне начиння. Сьогодні мийки для кухні готовлять із різних матеріалів: міді, латуні, граніту, композитних матеріалів. Але на піку популярності залишаються мийки з нержавіючої сталі. Бувають мийки із двома чашами й одинарної, круглої й прямокутної форми, мийки з більшим крилом (яке підмінює собою частина стільниці). По способі установки їх ділять на накладні (накладається на тумбу) і урізні мийки (вбудовується в стільницю). Змішувачі тісно пов'язані з мийкою, який вони належать. Перш ніж купувати кран, треба зрозуміти, чи підійде він до раковини. Самий звичний - центровий кран. Для його установки необхідні лише отвори для крана й ручок у самій раковині або в стільниці. Буває, коли крани для холодної й гарячої води встановлюють окремо (два крани замість одного змішувача) - тоді для них потрібні окремі отвори. Бувають крани, вмонтовані в стіну, коли в раковини не передбачені отвори для них.

Холодильники

І на десерт - холодильники. Вони бувають дуже гарними. Італійська фірма Coolors займається тим, що розфарбовує й продає кольорове кухонне встаткування - холодильники, кришки плит, шафи, декоративні панелі. Її девіз "Буть крутим з фарбами" (Be cool with colors).Дійсно, холодильники з фарбами виглядають досить круто. Можливо, вітчизняні аматори граффити й традиційного живопису вже створили зі свого холодильника щось подібне. І просто сидять і мовчать на своїй кухні. До речі, вартість таких холодильників в Італії - від 975 євро (розфарбована одна панель), від 1290 євро (розфарбовані всі панелі).
COOLORS's fridges джерело mebelica

Будет Вам Полезно
Автономні джерела тепла - обігрівачі - розділяються на дві основні групи по способі від
З настанням холодів кожний власник будинку замислюється про його утеплення, адже гарн
Незважаючи на той факт, що кожній людині властиво дуже рідко дивитися на підлогу, нашої
У кожному будинку є ванна кімната. Вартість квадратного метра ванною, з урахуванням у