Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Штучний камінь в інтер'єрі вашого будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Штучний камінь в інтер'єрі вашого будинку

Що таке штучний камінь?

Штучний камінь являє собою прекрасний оздоблювальний матеріал, що з'явився на ринку кілька десятиліть назад і в цей час є гідною альтернативою своєму натуральному аналогу. Штучний камінь дозволяє прекрасно імітувати фактуру гірських порід і популярний сьогодні тонкостінна цегла.

Штучний камінь виготовляється із цементу й піску, які, як відомо, мають природне походження. Технологія виготовлення такого каменю проста: приготовлена суміш заливається в спеціальні форми й у результаті виходить виріб, що має з однієї сторони плоску поверхню, як у звичайній лицювальній плитці, а з іншого боку - поверхню, що прекрасно повторює фактуру й малюнок природного каменю

В останні роки штучний камінь стали робити й з Росії, що, значно, знизило ціни на його доставку. Крім того, російський камінь краще адаптований під наші кліматичні умови.

Варіанти використання штучного каменю в інтер'єрі

Відповідно до сформованої дизайнерської традиції, штучний камінь прийнятий активно використовувати для зовнішньої обробки будинків, заборів, альтанок і для оформлення таких архітектурних деталей як колони, цоколі й вікна.

Однак із часом обробка штучним каменем розширила свої границі, і даним матеріалом стали спочатку облицьовувати стіни ресторанів, барів, торгових центрів, готелів і так далі, а потім штучний камінь став елементом, здатним створювати неповторний і унікальний дизайн інтер'єрів квартир і заміських будинків

У цей час штучний камінь в інтер'єрі широко застосовують для оформлення стін їдалень, коридорів, кабінетів, кухонь і так далі. При вдалому дизайні штучний камінь у квартирі або заміському будинку надає приміщенням вишуканий і респектабельний вид. Такий камінь практично не має обмежень по створенню варіантів фактури й колірний гами

Деякі компанії роблять штучний камінь на замовлення, що дозволяє створювати обробку штучним каменем, що ідеально вписується в будь-який задуманий інтер'єр. Причому часто не тільки в новий інтер'єр, але й для стильної реставрації вже існуючого. Інші фірми пропонують на вибір фантазійні варіанти фактур, наприклад, з імітацією зліпків морського дна - зі шматочками коралів і черепашками.

Дуже часто обробка штучним каменем використовується для оформлення зимового саду: зелень прекрасно виглядає на тлі каменю, створюючи унікальне почуття повного єднання із природою. Досить цікавого дизайну можна домогтися при використанні крупнорельефного штучного каменю винтерьере.

Наприклад, дуже ефектно виглядає обрамлення віконних і дверних прорізів великими каменями: відбувається якась стилізація під стародавній замок. У просторих приміщеннях з товстими стінами такий дизайн виглядає дуже гармонійно й стильно. Так що штучний камінь в інтер'єрі має більші можливості, реалізація яких залежить від смаку й задумів хазяїна квартири.

Властивості штучного каменю

Серед властивостей штучного каменю можна виділити наступне. По-перше, такий матеріал має набагато менша вага, чим його натуральний побратим. А, виходить, він більше зручний у роботі й має меншу ціну. По-друге, декоративні властивості штучного каменю у квартирі не уступають натуральному. По-третє, по міцності й довговічності він також перебуває на одному рівні зі своїм природним аналогом.

По-четверте, штучний камінь є досить вологостійким матеріалом. Але варто пам'ятати, що при постійному контакті із хлорованою водою (наприклад, при обробці каменем басейну), поверхня матеріалу має потребу в періодичній обробці гідрофобними складами.

В-П'ятих, штучний камінь в інтер'єрі не вимагає особливого відходу, він не міняє колір, фактуру й здатний прослужити кілька десятків років. В-Шостих, штучний камінь стійок до перепадів температури й не горючий. При цьому зручно, що в колекціях такого каменю є готові кутові елементи, що значно полегшує роботу з облицювання

Як бачите, штучний камінь це матеріал, що може ефектно перетворити будь-який інтер'єр і додати йому особливий, унікальний колорит

Будет Вам Полезно
Кожному власникові автомобіля необхідний гараж. Саме в ньому машина буде захищена від
На сьогоднішній день дуже багато з людей, коштуючи перед вибором матеріалу для будівн
Є єдине надійне рішення проблеми перепадів напруги, до того ж, і не Дороге й це стабіліз
Для того, щоб у будинку було тепло й затишно в холодну пору року, потрібно подбає про На