Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Рідке дерево або композитна терасова дошка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Рідке дерево або композитна терасова дошка

Композитна терасова дошка - це новий вид сучасного покриття, що у своєму складі має деревне борошно й пластик (поліпропілен). Даний матеріал добре зарекомендував себе для виконання як внутрішніх, так і зовнішніх опоряджувальних робіт, тому що виглядає така дошка дуже стильно: її складно відрізнити від натурального дерева. Швидше за все, Ви будете дивитися на такий матеріал і думаєте: «Яке цікаве вироблення в цього дерева!».

Досягається ж даний ефект за рахунок того, що більшу частину в складі композита (звичайно від 60 до 80%) займає здрібнена деревина. Інші ж «відсотки» у рідкому дереві доводяться на такі речовини як полиетилен, уф-стабілізатори, пігменти й так далі. Для того, щоб Вам не помилитися у своєму виборі, відразу ж хочемо сказати, що рідке дерево має ще й інші назви - даний матеріал також може ховатися під словами ДПК (деревинно-полімерний композит) і WPC (wood-polymer-composite).

У цей час дизайнери люблять застосовувати композитну дошку для оформлення терас, альтанок, сходів, доріжок, дитячих майданчиків, патіо, пірсів, балконів, басейнів і експлуатованої покрівлі. Звичайно, головним недоліком рідкого дерева вважається те, що, це не повністю натуральний продукт. Але, цікаво: як усе в цьому житті - даний недолік швидко можна перетворити вдостоинство.

Ніхто, звичайно, не буде сперечатися, що натуральні матеріали - це дуже добре, але, якщо згадати, скільки пластику - від зубної щітки до побутових приладів - нас оточує щодня, то стає зрозумілим, що поки повністю перейди жити серед природних матеріалів, нам навряд чи вдасться. Тому, доводиться визнати, що, завдяки полімерним включенням до складу композитної дошки, значно збільшуються її експлуатаційні властивості, які в цей час дуже затребувані

Так, рідке дерево в порівнянні зі своїм природним «побратимом» більш стійко до різного «розкладницьким» факторам: воді, випромінюванню, біологічним шкідникам (грибам, бактеріям, комахам і гризунам). Крім того, такий матеріал набагато краще переносить механічний вплив, а також різні мийного засобу. Особливо коштовно, що композитна дошка не піддана деформації й здатна витримувати перепади температури від -60 до +80°C.

Деякі виробники рідкого дерева встановлюють на свою продукцію термін служби до 50 років, але, у цілому, мінімальний строк якісного використання дошки визначається приблизно у дві п'ятирічки. Зручно й те, що при експлуатації даного матеріалу не потрібна ґрунтовка й фарбування: дошки продаються вже в готовому виді.

Також багато з людей змогли полюбити рідке дерево за його «не слизьку» і приємну на дотик фактуру. Як правило, композитні дошки являють собою порожній усередині профіль. Звичайно стандартний розмір дошки становить до 6 метрів у довжину, 137-160 мм - завширшки й 22-35 мм - у товщину. Крім того, потрібно відзначити, що такі дошки прийнята виготовляти однаковими по кольорі із двох сторін, які є в теж час лицьовими: відмінності можуть бути при цьому тільки через особливий малюнок рифлення. Урахуйте також і те, що композитну терасову дошку, також як і звичайн дерев'яну, можна легко пиляти й свердлити

Радимо й Вам познайомитися «у живу» з матеріалом, що називається «рідке дерево або композитна терасова дошка»: придасться!

Будет Вам Полезно
Многим знайома така ситуація: з настанням літа працівники РЕУ починають вести профіл
Тепловые пушки представляют собой универсальное устройство, предназначенное для обо
Металлочерепица - один із самих популярних і затребуваних покриттів серед покрівельн
Покупка нового унітаза й демонтаж старого При виборі нового унітаза потрібно перекон