Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Чудесний туалет

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Чудесний туалет

Улаштувати креатив у туалеті може не кожний. Це дано не всім. З іншого боку, по дивному збігу обставин, саме туалет багато хто люблять робити самим оригінальним місцем у будинку. Іноді людина приходить у гості, сидить, озирається по сторонах і думає про житло друзів: «Квартира як квартира - нічого особливого». Але коштує йому сходити в туалет, і він вибігає звідти з палаючими очима, веселий і кричить: «Ну, хлопці ви й приколисти! Ну, молодці! Який у вас суперский туалет! І це ви самі придумали?» Так що незвичайний туалет у квартирі - це свого роду рушниця, що стріляє в потрібний момент

Облаштувати туалет - це не просто створити в ньому чистоту й забезпечити гігієну. Це значить вдихнути в нього душу й зробити так, щоб у туалету з'явилися власні риси характеру: веселий, гламурний, пафосний, замкнутий у собі, домашній, простуватий, навернений, не схожий на інші.

Всі способи прикрасити свій туалет можна розділити на три категорії: зробити оригінальними деталі туалету, купити цікавий унітаз або обставити незвичайно целую туалетну кімнату

Кришка - усьому голова

У першому випадку досить купити оригінальну кришку-сидушку, які продаються через Інтернет і в дизайнерських магазинах (або зробити її самим).

Не повірите, але білий друг унітаз із такою новою «одежинкою» перетворить до невпізнанності. Є кришки для футбольних фанатів (у вигляді м'яча) і музикантів ( кришка-рояль, гітара), романтиків ( кришка-серденько), аматорів природи (м'яка травичка), для скидальну зайву вагу (кришка з вагами), аматорів мультиків (кришка з Гомером Симпсоном) і т.п.

Унітаз ти мій, распрекрасний

У своєму бажанні зробити фантастичним туалет можна піти далі й купити цілісний незвичайний унітаз або додати до нього ряд туалетних девайсов. Про риб, що живуть в унитазном бачку, майже всі чули. Отже, для аматорів морепродуктов і риби: риба на столі, риба в животі після обіду, риба в унітазі як прикраса - хтось буде досить рад.

Десь у надрах голлівудських пентхаусов або рублевских замків блискучі красуні і їхні кавалери таять від папарацци свою нову пристрасть - унітаз із кристалами Swarovski або хоча б бачок від унітаза із кристалами. І хоча на дизайнерських виставках говорять, що такі унітази - виставочні моделі й у реальному житті ніхто не покуситься навіть сісти на такий унитазище (не те, що робити далі щось варте), немає диму без вогню. А їхніх позолочених побратимів уже використають за призначенням.

Екологічний і ощадливий варіант. Пральна машинка, піднята дибки, зависла над бачком чекаючи в чуда - коли ж її воду, зіллють в унітаз із користю для справи? Звичайно, це теж більше прерогатива вигадників, але раптом хтось збирається будувати свій будинок у Сахарі або пустелі Гобі? Непогана ідейка.

Українські дизайнери розробляли модель унітаза у вигляді краплі води, у підсумку в них вийшов туалетний продукт, більше схожий на курильну трубку. Розроблювачі, не довго думаючи, охрестили унітаз Миссис Хадсон - на честь господарки квартири на Бейкер-Стрит, 221b, у якій проживали Шерлок Холмс і Доктор Ватсон. Чи міг звичайна орендодавець знати, що всі так обернеться?
- Миссис Хадсон на висоті положення, - сказав Холмс, знімаючи кришку з курки, приправленої керри. Вона не занадто різноманітить стіл, але для шотландки сніданок задуманий непогано. Сайт архітектурній майстерні 2-b-2®

Наганяємо хмари, створюємо атмосферу

На піку натхненної свідомості ваш туалетний геній рухається далі, розширює границі й вирішує зробити щось цілісне із усього туалету. У такій ігровій жартівливо-серйозній манері можуть бути оформлені всі туалети. Деякі з варіантів - «сільський» туалет із бляшаним рукомийників, полотенчиком, дерев'яною обшиванням і т.п.. «Домашній» туалет - двійник вітальні з торшерами, книжковими полками, занавесями, пензликами, гобеленами на стінах і т.п. Туалети студії Артемія Лебедєва

Туалет закінченого трудоголика, або центр керування польотами - із сидушкой під ергономічне крісло, монітором, освітлювальними приладами, телефоном, факсом і Інтернетом для проведення відео^-конференцій. «Спортивний» варіант - для старіючих лижників. Ви не сидите на поштовху, а коштуєте пригнувшись на старті, на вас лижі, навколо - трибуни, що репетують, морозний вітер в особу, зараз має бути розігнатися й стрибнути щосили із трампліна (можна вмонтувати в стіну динаміки й включати голосну аудиозапись). Раз, два, три - пішов! (ідучи, не забудьте змити воду).


Що наше життя? Гра в туалет (замість епілогу)

Навколо туалетної теми крутится життя, професії й долі багатьох людей. Зрозуміла справа, що для деяких дизайнерів туалет - це хліб. Завдяки їм придумуються шпалери у вигляді рядів туалетного паперу - марево рулонів до самого обрію й більше нічого. Завдяки дизайнерам і бізнесменам, що люблять заробити на епатажі, створюються ресторани з унітазами замість стільців і розробляються концепції чоловічих і жіночих туалетів з тонкими натяками на товсті обставини. Ресторан The Modern Toilet Restaurant у китайському місті Хангжу (провінція Жейянг) Sofitel Queenstown, Куинстаун, Нова Зеландія

Видумуються веселі таблички замість нудних «МЖ» або «WC». Раз у рік проводяться конкурси для наречених на краще весільне плаття з туалетного паперу. З 2005 року початку діяти Всесвітня Туалетна Організація (WTO), що поєднує людей з 57 країн. Кожний може пожертвувати гроші на її розвиток або вступити в її ряди.
Але перш ніж рятувати мир у ВТО, варто упорядкувати свій туалет. Прямо зараз зайти в нього, сказати грізне «Хмм...» і почати необоротний процес перетворень.

Будет Вам Полезно
На даний момент на будівельному ринку представлений широкий вибір самих різних віконн
Кондиціонер може легко зламатися, працюючи в неправильних умовах. І відразу в цьому вип
Для фарбування стін, як правило, застосовують втиснути фарби, які відрізняються Безліч
У чорній металургії, хімічної й цукрової промисловості, будівництві й сільському гос