Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Що таке керамогранит?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Що таке керамогранит?

Керамогранит - скорочена назва керамічного граніту. Іноді його також називають керогранит. По суті, це - оздоблювальний штучний матеріал. Сучасні його аналоги - це повноправні прикраси будь-якого інтер'єра, будь те торгові центри, житлові приміщення, готелі або банки. Безумовно, колекції лінійок керамогранита містять найрізноманітніші елементи декору у вигляді вставок і плінтусів, бордюрів і панно, розонов або декоров. Роблять і саму керамогранитную плитку й всі декоративні изиски методом пресування при тиску від 400 до 500 кг/см2. Технологія передбачає й наступний випал при температурі від 1200 до 1300 C. Для виготовлення керогранита використовують в основному два види глини - пластичну, багату иллитом і менш пластичним, багату каолінітом

Споконвічно даний оздоблювальний матеріал з'явився на ринку як плитка керамогранит або напольний керамогранит винятково для технічних цілей (для облаштованості підлог у тих приміщеннях, які випробовують істотні навантаження, приміром, на виробництвах або в громадських місцях). Останні роки видова розмаїтість даного будматеріалу істотно розширилося, плитка керамогранит напольная доповнилася такими видами, як керамогранит дерево, полірований керамогранит, вентильований керамогранит, керамогранит керамічний і др.

Де застосовують керамогранит?

Даний будматеріал застосовують сьогодні практично скрізь, керамогранит для підлоги й облицювання керамогранитом надзвичайно популярні, а керамогранит для кухні б'є рекорди всіх продажів. Щабля з керамогранита вважають найбільш підходящим для облаштованості сходів. У цьому випадку матове нековзне покриття забезпечує безпека, як мешканців будинку, так і гостей. Чому керамогранит так популярний? Секрет даного оздоблювального матеріалу в його многофункциональности й надійності! Адже він практично ідеальне покриття, простої й з відмінними експлуатаційними характеристиками, здатне витримувати серйозні перепади температур і вплив активних у хімічному відношенні речовин, він довговічний і екологичен, а розкіш його фарбувань і фактур дозволяє дизайнерам і будівельникам практично ні в чому собі не відмовляти й створювати буквально архітектурні шедеври.

Керамогранит фасадний

Керамогранит фасадний останнім часом особливо популярний. Монтаж керамогранита такого виду являє собою процес, коли керамогранитні великі плити з товщиною в 11-14 мм кріплять на спеціальний каркас із металу з подложкой з теплоизолирующих шарів. Вентильовані фасади керамогранит дозволяють мешканцям не відчувати практично сезонних перепаду температур і цілий рік відчувати себе цілком комфортно, не користуючись при цьому додатково ніякою системою ні вентиляційної, ні опалювальної.

Укладання керамогранита

Укладання керамогранита у зв'язку з вищевказаним може бути й на стіну, і на підлогу. При цьому, необхідно відзначити, що практично завжди необхідне різання керамогранита, як правило, не викликає ні найменших утруднень, хоча сам по собі керамогранит і є досить твердим матеріалом. Сьогодні існують безліч способів його різання й на верстатах і за допомогою спеціального устаткування. Так, приміром, художня (гідроабразивне різання) досить популярне в Росії протягом останнього п'ятиліття.

Зрозуміло, що технологія укладання керамогранита на стіну й на підлогу передбачає свої тонкості й особливості й системи кріплення, і вибору клею. Так, укладання на стіну, передбачає попереднє нанесення розмітки за допомогою прямої рейки, рівня й схилу. Клей для керамогранита при цьому розчиняють у воді й розмішують до сметанообразной консистенції. Наносять отриманий розчин тонким шаром, притискаючи до підстави досить сильно. Потім наносять і основний шар розчину, розрівнюючи його зубчастим краєм. Готовлять, таким чином, квадрат площею приблизно в 1-1,5 м2. Керамогранитную плитку прикладають одну до інший і одночасно до підстави, а потім уже зміщають на потрібне місце. Пази формують однакової ширини за допомогою хрестиків для укладання. Як звичайно, зайвий клей негайно видаляють із пазів. Після повного висихання клею готовлять розчин для фугування. За допомогою тертки наносять по діагоналі на плитку розчин. Забирають надлишки його рухами до лінії пазів під кутом. Далі поверхню промивають мокрою губкою й протирають сухою ганчіркою

Керамогранит Естима

Керамогранит Естима - безумовний лідер продажів серед відомих і не дуже виробників саме керамогранита. І пояснення цього феномена досить просто - італійські інноваційні технології, суперсучасний дизайн, цілком прийнятні ціни. Таким чином, торговельна марка Естима стала власником абсолютної переваги перед багатьма західними конкурентами в області продажу плитки керамогранитной.

Будет Вам Полезно
Свершилось - дачный сезон можно считать открытым! А это значит, что к ежедневным хлопот
У радянський час сантехника, як і багато чого іншого, була дефіцитом. Придбати її було н
Після того, як людина купує квартиру на вторинному ринку житла, його проблеми, як прави
Электропила - выбор и работа В продаже чаще всего можно встретить два вида электричес