Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Серії будинків: новобудови-продовження

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Серії будинків: новобудови-продовження

У попередньому пості про серії новобудов ми спробували описати тенденції в будівництві типового житла. Вони стосуються, у першу чергу, що зростає популярності цегляно-монолітних споруджень або будинків з монолітного бетону + панелей. Тепер опишемо деякі серії таких будинків, а також закінчимо обдивлятися найбільш популярні серії новобудов і особливості квартир, які в них виходять

Монолітні будинки

Будинок серії «Колосся» ставиться до серії монолітних будинків. За стандартну поверховість в 24 поверху його прозвали «вежею». У проекті передбачені 1,2 і 3-х кімнатні квартири. Як і в багатьох інших проектах сучасних будинків, у Колоссі можливо два варіанти розміщення квартир на поверхах. Товщина зовнішніх стін становить 32 см, внутрішніх - 20 см, гипсокартонні перегородки - 8 см. Каркас і межквартирні перегородки виготовлені з бетону. Зовнішні стіни панельні. Висота стель у квартирах - 2,7 м. Незважаючи на досить привабливий зовнішній вигляд у будинку цього типу проектировку квартир не можна назвати ідеальної. «Колосся» має ряд конструкційних особливостей, які диктують все подальше планування квартир. Будинок - вежа циліндричної форми, у центрі будинку розташована ліфтова шахта, від цієї шахти розходяться променями квартири. Через таку конструкцію квартири виходять небагато витягнутими, а кімнати можуть розташовуватися тільки в лінійному порядку. Через недосконалість квартирних планувань попит на квартири в таких будинках не викликав ажіотажу. «Юникон» - назва ще однієї серії монолітних будинків. Донедавна такі будинки були побудовані тільки на Півдні Москви, але проект можна вважати перспективним і чекати, що ці будинки з'являться де-небудь ще. Квартири в «Юниконах» можна вважати елітним житлом: стелі в них 3 м, просторі кухні (9,5-12,1 кв. м.), більші кімнати й прихожі. У всіх кухнях є еркери, а самі кухні є суміжними з вітальнями кімнатами. У будинках 1,2,3, 4-х кімнатні квартири. Стандартна поверховість такого будинку не перевищує 5 поверхів, хоча по проектах вони можуть досягати й 15 поверхів. На останніх двох поверхах часто проектують дворівневі квартири. Система внутрішніх конструкцій монолітного безригельного каркаса дає можливість виконувати трансформацію квартир. Можна поєднувати сусідні по поверсі квартири. Загальна площа квартир: 1-до. - 47,7 кв. м.; 2-до - 62,9 кв. м.; 3-до - 83,7 кв. м.; 4-хк. 114 кв. м. Будинок серії З-220. При його розробці використовувалася закордонна технологія виробництва нестандартних виробів з бетону. Тому в нього такий цілком гарний зовнішній вигляд. Монолітний будинок, в 14-22 поверху, містить у собі 1,2, 3-кімнатні квартири з висотою стель 2,64 м. Будується серія з 2006 року по теперішній час. Цікаво, що в цьому будинку передбачені варіанти будівництва з різними блок-секціями: поліпшеного планування й стандартної. Так що частина споруджуваного будинку може бути віддана під комерційне житло ( 1-я категорія комфорту), а частина - для потреб муніципального будівництва ( 2-я категорія комфорту). Удома З-220 можуть будуватися блоками з попеременной поверховістю, наприклад: 9-5-9 поверхів, або 17-10-10 поверхів
У будинку несучими є внутрішні стіни. По ступені довговічності таким будинкам пророкують довге життя - до 100 років. Так що, побудовані в 2006 році, вони можуть дожити до якого-небудь 2106. У проекті будинку передбачено також кілька варіантів планувальних рішень першого поверху: жилою поверх; житловий поверх + електрощитовая, нежитловий поверх (офіси, контори, приміщення для торгівлі). У планування першого поверху включені конструкції для маломобильних груп населення (у тому числі інвалідів-колясочников).
Квартири від 1 до х-кімнатних. Загальна їхня площа становить від 38 до 133 кв. м.
У проекті будинку можуть бути також передбачені підземні стоянки до 2-х рівнів

Інші новобудови

Житловий будинок серії «Ювілейний» був розроблений спеціально до 40-летию ДСК-1, звідси і його назва. Планування в цьому будинку вважаються вільною. По типі конструкції - це панельний будинок, із квартирами 3-х кімнатними, досить високими стелями - 3,3 м. У двох і трьох - кімнатних квартирах по 2 санвузли. Будують цю серію будинків починаючи з 2004 г по теперішній час. «Ювілейний» будинок визнають одним з перших будинків дійсно нового покоління. Крім вільного планування в ньому є й зимові сади (веранди). Чи ледве не вперше під час індустріального будівництва будинків у серії цього будинку застосовують систему відкритого проектування. Рамна конструктивна система (рами 3,6 і 7,2 м) дозволяє проектувати квартири будь-якої площі. У будинку й на рогулі території запроектовані вестибюль, технічні приміщення, автостоянка (відгороджена від будинку легкою будівлею). Вхід у будинок запроектований на нульовій оцінці (зручно для інвалідів-колясочников). Удома серії ГМС-1 будують із набору будівельних елементів за назвою МС-1. Це дозволяє будівельникам користуватися деякої волею при будівлі: якщо рельєф дозволяє й будівельний майданчик великий, будують многоподездний будинок або цілий окремий двір кільцем, використовуючи кутові секції. Якщо будинок доводиться втискувати на невелику площу - зводять вежу з одним під'їздом. Як і в попередніх описаних будинках нового покоління, при проектировке враховуються невеликі, але важливі деталі, які можуть полегшити життя людям з обмеженими можливостями (пандуси). Окремий куточок заздалегідь проектують на першому поверсі для консьєржки. Перші будинки ГМС-1 стали будувати з 2003 року. Фахівці затверджують, що будинок цей відповідає самим високим вимогам по теплозахисту, звукоізоляції, стійкості до руйнувань. Висота стелі у квартирі - 3м, що вважається дуже почесним для типового панельного будинку. Фасади будинку оформляються по-різному: з панелей, ніздрювато-бетонних блоків або цегли.
Поверховість будинку - 9-18 поверхів. Блоки секцій у будинку побудовані на кроках поперечних несучих стін 3,3х 6,3 м. Введення кроку 6,3 м дозволило створити максимально комфортабельні квартири, у яких санвузли не примикають до стін сусідніх квартир. І взагалі звукоізоляція між квартирами підвищена: межквартирні стіни товщиною 180 мм. Серія будинку МЕС-84 на сьогодні будується в сімох містах Росії. Являє собою панельну новобудову, з 5-16 поверхів. Висота стель може варіюватися: від 2,64 до 2,8 м. Квартири досить комфортні: у проекті закладені просторі кухні, кімнати, холи. Крім цього на ранньому етапі будівництва майбутній хазяїн квартири може запропонувати свій варіант перепланування стандартної пропозиції. У серії є кілька модифікацій: МЕС-84: МЕС-84-2001 і МЕС-84-2001к. Будинок серії «МПСМ» також ставиться до розряду панельних новобудов. Квартири - комфортабельні, а зовнішній вигляд будинку гарний. За рахунок збільшеного кроку несучих стін (3,6- 4,2 м) проектують просторі кімнати й кухні. Висота стелі у квартирах МСПМ теж вражає - до 3,6 м. Панелі, з яких будують ці будинки, заздалегідь захищають від передчасного руйнування - будинок будується надовго. У площах квартир особливо радують розміри кухонь. Однокімнатні (51,2 - 53 кв. м.) з кухнею 11,3 - 13,8 кв. м. Двухкомнатні - близько 80 кв. м. з кухнею 13,5 - 13,8 кв. м. Трикімнатні квартири - більше 110 кв. м., із площею кухонь 14 кв. м. Удома цієї серії будуються з 2004 року по теперішній час. Будинок серії И-1724 являє собою панельно-цегельна будова. Внутрішні стіни - несучі, зовнішні - цегельні. Будинок 17-поверховий, з 1,2, 3-х кімнатними квартирами. У квартирах є гардеробні кімнати й комори. У всіх квартирах (крім однокімнатних) є еркер. Такі будинки побудовані вже в п'яти містах РФ.

Будет Вам Полезно
Хто вони - ці рідкі шпалери? Привичнее й зрозуміліше було б, якби цей матеріал називали
Останнім часом при облаштованості покрівлі всі частіше використовують, поряд із тради
Навіщо й для чого потрібно займатися утепленням вхідних дверей? Якщо ви мучитеся таким
Только сделали ремонт в ванной, все выглядит очень привлекательно, но … На стене висит