Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Горищні сходи

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Горищні сходи

Види горищних сходів

Сучасний модельний ряд горищних сходів надзвичайно широкий. І для того, щоб розібратися у всьому його різноманітті, необхідно умовно розділити весь існуючий асортименти горищних сходів на стаціонарні моделі й складні.

При цьому як стаціонарні, так і складні сходи можуть мати різний дизайн із виконанням з різних матеріалів. Так, найчастіше для створення сходів на мансарду й горище використовують дерев'яний матеріал, наприклад, сосну. Також часто можна побачити сходи на дах, створений або повністю з металу, або з комбінації металевого каркаса й дерев'яних щаблів. Крім того, і поруччя можуть бути виконані з різних матеріалів.

В основному ж всі горищні сходи повинні відповідати певним вимогам, які залишають основу експлуатації подібних елементів інтер'єра. Сходи на горище обов'язково повинна бути міцної, надійної й зручної. Крім того, вона повинна органічно вписуватися в задуманий інтер'єр і займати небагато місця

Такі сучасні вимоги привели до того, що сьогодні величезною популярністю серед цінителів заміського життя користуються складні горищні сходи. Дані конструкції дозволяють набагато рациональнее користуватися запропонованим простором, вони компактні, прості й зручні при експлуатації.

Як правило, складні сходи на мансарду складаються із трьох і більше секцій, які в процесі складання або відкривання накладаються один на одного, одержуючи в підсумку досить компактну конструкцію. При цьому такі сходи легко розсовуються - упоратися із цим може жінка або навіть малюк. У складеному виді модель абсолютно невидима, тому що являє собою блок, якому можна зберігати - як незвичайно це не здасться - впотолке.

Якщо ви зверніть свою увагу на горищні сходи Факро (FAKRO), які разом з горищними сходами Оman (Оман), є лідерами російського ринку, то побачите, що в них усе продумано до дріб'язків. Так, подібні моделі можна регулювати по висоті, а також легко забирати й розкладати в один прийом за допомогою стрижня.

Важливо й те, що горищні сходи Факро (FAKRO) і Оman (Оман) мають у своїй конструкції утеплювач у кришці люка й додаткове ущільнення по контурі, що дозволяє майже повністю виключити втрати тепла й доповнити якісну теплоізоляцію будинку. Також у люк убудований спеціальний замок, що забезпечує додатковий захист від проникнення небажаних гостей на горище

Горищні сходи Оman (Оман) і Факро (FAKRO) практично не помітні в закритому виді, а при використанні прекрасно вписуються в дизайн приміщення. Крім того, багато моделей мають противоскользящие виїмки, що роблять конструкції комфортними й безпечними. При цьому в споживачів їсти можливість вибрати, наприклад, для свого будинку металеві сходи на мансарду, що буде складатися як гармошка.

Крім того, сучасні асортименти горищних сходів пропонує моделі, які створені для монтажу в стіну, а також спеціальні електричні складні сходів. Такі сходи на горище мають електро-пневмопривод і управляються за допомогою пульта дистанційного керування. Подібні конструкції також доповнені автономним джерелом харчування й автоматичною системою безпеки.

Електричні складні сходів виглядають дуже ефектно: коли при натисканні кнопки пульта починає відкриватися стеля й з нього показується « щабля сходирозправляє, щоМ» свої, то здається, що ви перебуваєте поруч із межгалактическим інопланетним кораблем, з якого зараз почнуть спускатися прибульці. Таку ілюзію доповнює специфічне підсвічування сходів, а також характерний звук руху металевих конструкцій

Горищні сходи своїми руками

Однак, хоча складні горищні сходи від відомих виробників дуже зручні, але коштують вони досить дорого. Тому для людей, яким сподобалася ідея мати складні сходи на горище, ми пропонуємо створити горищні сходи своїми руками. Основою її конструкції може стати стара дерев'яна пряма сходи.

На ній потрібно розмітити рівень, по якому сходи на мансарду буде складатися: зразкова пропорція 1 до 2. Потім необхідно підсилити кожну частину сходів діагональним ребром жорсткості: простіше говорячи, потрібно прикрутити вгорі й унизу по одній горизонтальній дошці, яка б дозволяла кріпити шарнір угорі, а внизу надавала б конструкції більшу стійкість

Наступний етап роботи процесу, як побудувати сходи на мансарду, буде полягати в розпилі лінії перелому складної конструкції на дві частини. Потім прикручуємо з тильної сторони сходів на горище потужні шарніри. При цьому шарніри потрібно прикрутити до верхньої частини дошки, а також прилаштувати їх на стіну за допомогою дюбелів-цвяхів. Потім поставте сходи на покладене їй місце під люком на мансарду й прикрутите верхню опору до стіни. І все - монтаж горищних сходів готовий!

Бажаємо вам купити або зробити самим такі горищні сходи, що була б практична, зручна й гарна одночасно.

Будет Вам Полезно
Перевага полового покриття з деревних порід - це вічна любов, що невпинно запалюється р
Заточный и шлифовальный инструмент – это инструмент, который предназначен для шлифо
Тротуарна плитка стрімкими темпами починає заповнювати проїзні частини й тротуари б
Сегодня рынок отопительных каминов предлагает своим потребителям три вида оборудова