Новые Советы

2678

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2515

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5969

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2864

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Використання візерунків у дизайні приміщень

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Використання візерунків у дизайні приміщень

Для того, щоб вдало використовувати візерунки для декору, необхідно навчитися застосовувати їх грамотно й зі смаком. Головний принцип, від якого варто відштовхуватися при використанні даних елементів декору, полягає в додаванні в інтер'єр за допомогою візерунків розмаїтості й розміщення найбільш яскравих акцентів.

При цьому візерунки можуть бути як на стінах, так і на підлозі. Також в интерьерном дизайні широко використовуються візерунки на двері, а також візерунки на стелі, наприклад, з гипсокартона. Крім того, дані елементи декору часто з'являються на меблях і на інших аксесуарах. Можна сміло сказати, що візерунки можуть бути присутнім абсолютно на всіх елементах інтер'єра

У цілому дизайнери, говорячи про візерунки для оформлення, вироблять графічні візерунки, геометричні, квіткові й етнічні. Тому простір у використанні візерунків для створення неповторного дизайну інтер'єра дійсно дуже широкий і різноманітний. Головне при використанні такого декорування це знати міру й не переборщити із застосуванням малюнків: а те приміщення перетвориться в занадто завантажене лініями простір.

Також, використовуючи, наприклад, візерунки на стінах, помнете, що в багатьох кімнатах уже існують свої «неформальні» візерунки. Так, у багатьох приміщеннях уже перебувають приваблюючу увагу колекції різних дрібничок, полки із книгами або прикрашений природним візерунком натурального дерева паркетна підлога. Такі елементи декору легко пропустити при створенні загальної схеми прикраси приміщення й перетворити житло в складну для емоційного сприйняття територію.

Сучасні дизайнери люблять використовувати візерунки для зорової зміни існуючих пропорцій кімнати, а також для маскування невдалих архітектурних деталей. Наприклад, як всім відомо, малюнок, що йде вертикально, робить кімнату візуально вище, а візерунки, розташовані горизонтально, зрительно розширюють приміщення. Для маскування кривих площин можна вдало використовувати візерунки на стінах і візерунки на стелі: у такому випадку прекрасно підходять візерунки із дрібним малюнком.

Важливо й те, що за допомогою візерунків можна умовно розмежувати кімнату й виділити певні її зони. Для таких цілей сучасна промисловість випускає бордюрні візерунки й центральні панелі. І, хоча візерунки, використовувані в одному приміщенні, не повинні бути однаковими, але все-таки вони повинні мати між собою загальні риси й бути сполучаться між собою. Так, наприклад, прості клітинки й полосочки здатні прекрасно сполучатися з миленькими квітковими малюнками

Крім того, необхідно пам'ятати, що такі елементи декору інтер'єра повинні співвідноситися між собою по кольорі й розміру. Стежите, щоб застосовувана колірна палітра була сумісної, а розміри візерунків - продуманими. У противному випадку гармонія приміщення буде порушена, а дрібні візерунки будуть губитися на тлі великих малюнків.

Як бачите, при використанні візерунків для оформлення приміщень важливо враховувати невеликі тонкості вибору. Однак, якщо ними опанувати, то тоді, завдяки успішному комбінуванню візерунків, інтер'єр житла можна чудово прикрасити й добірно перетворити

Будет Вам Полезно
Декоративная штукатурка имеет толщину не более 15 мм, прекрасно ложится на поверхност
Если Вы делаете ремонт и задумались о том, чтобы у Вас дома был теплый пол, то сообщим, ч
У цей час опалювальний момент - досить витратний процес, що здійснюється за допомогою е
Багато років успішно застосовуються традиційні способи настилу підлог, але нові техно