Новые Советы

2722

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2901

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Грязезащитні покриття: ефективний захист від бруду в приміщеннях

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Грязезащитні покриття: ефективний захист від бруду в приміщеннях

Завдяки піднятому питанню про підтримку чистоти й безпечної експлуатації будинків, на сьогоднішній день існує цілий ряд спеціальних грязезащитних щетинистих покриттів, гумових ковриков, грязезащитних ґрат, ворсових килимів і багато чого іншого, створеного з головною метою - захистити приміщення від вуличного бруду й пилу.

Призначення грязезащитних покриттів

Грязезащитні покриття призначені для того, щоб ефективно счищать бруд і пил з підошви взуття вхідних у приміщення людей. При цьому грязезащитні коврики здатні не тільки добре очищати підошви, але й старанно «ховати» даний бруд усередині себе й не давати їй попадати на взуття іншої людини.

При правильно підібраній системі грязезащитних покриттів на підлозі не повинне залишатися брудних слідів, і поверхня підлоги, таким чином, повинна бути тривалий час чистої й акуратної. При цьому грязезащитні килими будуть виконувати також антиковзну функцію й сприяти істотному зниженню рівня травматизму.

Також грязезащитні доріжки охороняють поверхня підлоги від передчасного зношування й надають всьому приміщенню яскравий і ошатний вид. Сьогодні багато організацій зацікавлені з тім, щоб по коридорах їхніх будинків ходили люди в чистому взутті. Адже відсутність бруду на підлозі підвищує позитивний образ компанії в очах громадськості й служить додатковою рекламою

Особливо ефективно даний принцип працює в приміщеннях, які намагаються відповідати європейським стандартам і приймати велику кількість відвідувачів. Грязезащитное покриття також дозволяє істотно знизити витрати на підтримку чистоти, тому що подібні коврики обходяться значно дешевше, ніж зміст великого штату прибиральниць і натирачів підлоги

Класифікація грязезащитних покриттів

Всі грязезащитні покриття можна класифікувати за такими критеріями, як основні матеріали, застосовувані для їхнього виготовлення, вартість виробів, здатність поглинати бруд, пісок, воду й так далі. При цьому найпоширенішою класифікацією є поділ грязезащитних покриттів по своєму призначенню. Зупинимося на ній більш докладно.

Залежно від призначення всі грязезащитні напольні покриття можна розділити на три більші групи: покриття, що чистять, влаговпитивающие й комбіновані. Перша група виробів являє собою грязезащитні покриття, основне призначення яких полягає в забезпеченні максимального ступеня видалення вуличного бруду з підошви людини. До таких виробів ставляться грязезащитні ґрати (з алюмінію й стали), грубі щетинисті покриття й тому подібне

Застосовуються подібні вироби, як правило, на тротуарах перед входом у будинок, на вхідних щаблях і на ґанку. Такі грязезащитні покриття відрізняються потужною твердою структурою, великою висотою й великими осередками, що дозволяють пропускати крізь себе більші фракції бруду, дрібні камінчики й так далі.

Грязезащитні покриття першої групи дозволяють очистити підошву взуття залежно від ступеня забруднення й розмірів ґрати на 20-50 відсотків. Також такі вироби по можливості здійснюють відвід бруду й вологи за межі місця розташування грязезащитних ковриков. Для досягнення подібного ефекту покриття укладають у невеликі приямки.

Ніздрюваті грязезащитні покриття мають більше високі показники механічної міцності. Виробу бувають будь-яких розмірів, розцвічень і конфігурацій. Дуже часто такі грязезащитні коврики використовують у зимовий період, тому що вони мають гарні антиковзні властивості й служать ефективним засобом при боротьбі сгололедом.

Друга група грязезащитних покриттів по зовнішньому вигляді нагадує влаговпитивающие ворсові килими. І, насправді, такі вироби здатні добре усмоктувати в себе воду й пісок, залишаючись при цьому зовні акуратними й чистими. Грязезащитні килими, м'які щетинисті покриття застосовуються для остаточного чищення взуття. Звичайно грязезащитні коврики такого рівня розташовують на щаблях сходів, у вестибюлях і біля басейнів.

Дані моделі теж легко чистяться й мають високий ступінь довговічності. При цьому вони звичайно виготовляються з полиетилена, що нешкідливий для навколишнього середовища й не реагує на продукти побутової хімії. Щетинисті покриття виробляються в широкій колірній гамі, що дозволяє їх використовувати в кожному інтер'єрі

Третій вид грязезащитних покриттів являє собою комбіновані моделі, які поєднують у собі що чистять і влаговпитивающие властивості. Звичайно вони застосовуються в тамбурах, вестибюлях будинків, на сходових площадках, ліфтових холах і так далі.

Також сучасні покриття випускаються у вигляді модульних конструкцій, які дозволяють пристосовувати грязезащитні коврики до приміщень будь-якої форми. При цьому найефективніший захист від бруду досягається при почерговому використанні всіх трьох основних видів покриттів

Ефективність грязезащитних покриттів

Ефективність грязезащитних покриттів прямо залежить від загального числа відвідувачів будинку в день, довжини покриття, стану вулиць і погодних факторів. Але при цьому варто врахувати, що найбільш ефективними визнано грязезащитні покриття, по яких людина може зробити не менш шести кроків. Уважається, що це оптимальний варіант для того, щоб згодом він не залишав за собою брудних слідів.

Ширина грязезащитних покриттів, що розташовуються на вулиці, повинна бути такий, щоб, не наступаючи на неї, неможливо було проникнути в приміщення. Звичайно її ширина визначається як сума ширини дверного прорізу й по одному метрі ліворуч і праворуч від вхідних дверей

Іншим важливим фактором ефективності грязезащитних покриттів служить поглинаюча здатність виробу. Вона визначається як максимальна кількість бруду, що може увібрати в себе влагопоглащающее покриття й зберегти при цьому суху поверхню. Також не коштує й забувати, що для ефективної роботи грязезащитних доріжок велике значення має і їхнє своєчасне чищення.

Тепер ви довідалися багато чого про види й способи використання грязезащитних покриттів. Але, які з них вибрати для вашого будинку або місця роботи, визначати тільки вам

Будет Вам Полезно
Вибір місця для ставка Із чого почати будівництво ставка? Правильно - з вибору місць. Р
«Загадковий Схід» як магніт притягає європейської людини. На гребені моди робить те д
Як правильно підійти до вибору фарби для дитячій | вибираємо оздоблювальні матеріали
Вентиляція - незамінний елемент будь-якого кліматичного пристрою, що покликане для тог