Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як створити ванну кімнату, зручну для малюка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як створити ванну кімнату, зручну для малюка

Не дуже давно на форумі з'явилася стаття «Розумний будинок допомагає ростити й захищати малюків», що і спонукала мене написати про те, як можна зробити ванну кімнату більше зручної й безпечної для своїх детишек. Мова, у першу чергу, піде про те, як домогтися того, щоб детишки не просто із задоволенням борсалися у ванною - із цим звичайно проблем взагалі ніколи не виникає - а любили бувати у ванній кімнаті й по іншим «справах». Адже ні для кого не секрет, що багато малюків не люблять умиватися й чистити зубки.

У більшості випадків такий «відмова» від своєї чистоти провокується тим, що ванна кімната абсолютно не адаптована до потреб маленького чоловічка. Після того, як у нашій родині вирішили питання зручного доступу маляти до раковини, проблем з їх «охайністю» уже не було. Допомогло ж нам у цьому зручне пристосування: приблизно таке ж, яке зображено на ілюстрації.

З першого погляду видно, що перед нами перебуває невелика тумбочка, що підвішена під раковиною. З появою малюка у ванній кімнаті лицьова сторона тумбочки легко відкидається зверху долілиць і трансформується в зручну для маляти сходинку, на яку він може легко піднятися й спокійно користуватися раковиною. При цьому конструкторський секрет полягає також і в тім, що подібна сходинка має гарну фіксацію на підлозі. В інший же час така дверка від тумбочки закрита й не заважає дорослим користуватися ванною кімнатою.

Крім того, ми будинку із задоволенням заповнили таку тумбочку різними дитячими водними іграшками. Повірте, все це дуже зручно малюкові й приємно - ванна кімната стала для маляти його «територією», де багато чого створено саме під його розмір. Однак, якщо з якихось причин така шафка з відкидною сходинкою змайструвати вам не вдасться, хоча це й не дуже складно, те в магазинах дитячих товарів можна придбати вже готову підставку під ніжки маляти

Як показано на ілюстраціях, вони теж можуть бути різного виду. Однак загальна їхня властивість полягає в тім, що вони допомагають безпечно користуватися раковиною. Для цього така покупна сходинка буде міцно стояти на підлозі, а також мати опуклу верхню поверхню, що не дозволить малюкові зісковзнути з її.

Буду рада, якщо й ви поділитеся своїми секретами того, як зробити окремі частини будинку приємними й безпечними для ребенка.

Будет Вам Полезно
Таке поняття, як опалення енергією землі містить у собі використання не тільки геотерм
Обробка ліпниною - особливий вид декоративної прикраси, що черпає свій початок ще із д
Сегодня многие потребители задаются вопросом о том, как сделать аквариум своими рука
Купив загородный участок для строительства дачи или дома, практически каждый его влад